Nejlepší film:
"ARGO operace"
"Dzhango osvobozeno"
"Divoké Jižní bestie"
"Odmítnout"
"Pí a jeho život"
"Lincoln"
"Mistr"
"Království úplněk"
"Stříbrné obložení"
"Cíl číslo jedna"
Nejlepší herec:
Hugh Jackman ("odmítl")
John Hawks ("Surrogat")
Bradley Cooper ("Můj přítel je psych")
Daniel Day Lewis ("Lincoln")
Hoakin Phoenix ("Master")
Danzel Washington ("vybavení")
Nejlepší herečka:
Jessica Chestain ("číslo jedna gól")
Marion Cotionar ("Rust a kost")
Jennifer Lawrence ("Můj přítel je psych")
Emmanuel Riva ("láska")
Kuvenzhan Wallis ("Beasts of divoký jih")
Naomi watts ("nemožné")
Nejlepší druhý plánovač:
Robert de Niro ("Můj přítel je psych")
Matthew McConaja ("Super Mike")
Tommy Lee Jones (Lincoln)
Javier Bardem ("007: Souřadnice Skyfall")
Alan Arkin ("ARGO operace")
Philip Seymour Hoffman ("Master")
Nejlepší druhý plán herečka:
Amy Adams ("Master")
Judi Dench ("007: Souřadnice Skyfall")
Pole Sally (Lincoln)
Helen Hunt ("Surrogat")
Ann Hathaway ("mizerný")
Ann Dhaud ("experiment" poslušnost ")
Nejlepší mladý herec / herečka:
Logan Lerman ("dobré být tichý")
El fanning ("bomba")
Kuvenzhan Wallis ("Beasts of divoký jih")
Tom Holland ("Nemožné")
Kara Hayward ("království úplněk")
Suraj Sharma ("Život pi")
Nejlepší režisér:
Ben Affleck ("ARGO operace")
Catherine Bigelou ("číslo jedna gól")
David O. Russell ("Můj přítel je blázen")
Endzh Lee ("LIFE PI")
Stephen Spielberg (Lincoln)
Tom Hooper ("odmítnutý")
Nejlepší cast:
"ARGO operace"
"Marygold Hotel: nejlepší z exotiky"
"Království úplněk"
"Stříbrné obložení"
"Odmítnout"
"Lincoln"
Nejlepší originální skript:
Quentin Tarantino (Dzhango osvobozeno ")
John Gatins ("vybavení")
Ryan Johnson ("Smyčka času")
Paul Thomas Anderson ("Master")
Mark BAL ("číslo jedna")
Wes Anderson a Roman Coppola ("království úplněk")
Nejlepší přizpůsobený skript:
Chris Terry ("ARGO operace")
Tony Kushner (Lincoln)
David Magi ("Život pi")
David O. Russell ("Můj přítel je blázen")
Stephen Chboska ("dobré být tichý")
Nejlepší animační film:
"Ralph"
"Chovatelé snů"
"Paranorman nebo jak krotit zombie"
"Madagaskar 3"
"Statečný"
Frankenvini.
Nejlepší akce:
"007: Souřadnice Skyfall"
"Dark Knight: Revival Legend"
"Avengers"
"Časová smyčka"
Nejlepší akční herec:
Joseph Gordon-Levitt ("Smyčka času")
Daniel Craig ("007: Souřadnice Skyfall")
Jake Jillenhol ("Patrol")
Robert Downey Jr. ("Avengers")
Christian Bale ("Dark Rytíř: Revival Legends")
Nejlepší akční herečka:
Emily Blante ("smyčka času")
Gina Karano ("knockout")
Judi Dench ("007: Souřadnice Skyfall")
Ann Hathaway ("Dark Knight: Revival Legends")
Jennifer Lawrence ("Hungry Games")
Nejlepší komedie:
"Bernie"
"Stříbrné obložení"
"Třetí kolo"
"Macho a Botan"
"Láska v dospělé"
Nejlepší komedie herec:
Jack Black (Bernie)
Bradley Cooper ("Můj přítel je psych")
Paul Rudd ("láska v dospělé")
Channing Tatum ("Macho a Botan")
Mark Wahlberg ("třetí konec")
Nejlepší komedie herečka:
Mila Kunis ("třetí extra")
Jennifer Lawrence ("Můj přítel je psych")
Rebel Wilson ("Perfect Hlas")
Leslie Mann ("láska v dospělé")
Shirley McClain (Bernie)
Nejlepší horor / vědecký fantastický film:
"Časová smyčka"
"Prometheus"
"Shed v lese"
Nejlepší zahraniční film:
"Milovat"
"1 + 1"
"Na dřeň"
"Royal Roman"
Ceremoniál ocenění vítězů se bude konat 10. ledna v Santa Monice.