Στην κρέμα φωτογραφιών δίπλα στο αστάρι από την ίδια "λαμπερή" γραμμή. Ο εκκινητής είναι ιδανικός για ξηρό, αφυδατωμένο δέρμα, αλλά οι ιδιοκτήτες λιπαρών είναι καλύτερα να αναβάλουν μακριά.
Ας ξεκινήσουμε λοιπόν.
1. Χρώμα.
Οι αποχρώσεις στην κρέμα είναι μόνο δύο, στο κατάστημα είναι αδύνατο να καταλάβουμε τι διαφέρουν. Για να δείτε το χρώμα, πρέπει να εφαρμόσετε κρέμα στο δέρμα και να το απορροφήσετε, να κοιτάξετε σε μισή ώρα και μόνο τότε αποφασίστε, το χρώμα σας είναι ή όχι. Έτσι, όλα δεν είναι εύκολα. Και τα δύο χρώματα φαίνονται πολύ φωτεινά, οπότε πήρα το 2, το οποίο, σύμφωνα με τη λογική, θα πρέπει να είναι πιο σκούρο.
Και μαντέψτε. Κατά την επαφή με το δέρμα, η κρέμα από πολύ φώτα μετατρέπεται σε ένα κανονικό, και μετά από 5-10 λεπτά σκουραίνει και δείχνει την αληθινή του προσώπου - φωτεινή θεά αύρα Blur BB έχει έντονο ροζ υποκατηγορίες. Αυτό είναι λίγο στο οποίο πηγαίνει, έτσι να είστε προσεκτικοί. Μετά από άλλα 20 λεπτά, το χρώμα γίνεται πιο ουδέτερο.
Όπως όλα τα καλλυντικά του Tony Moly, η κρέμα μυρίζει ευχάριστα, αλλά εντατικά, κάποιος τέτοια εμμονή μπορεί να φαίνεται ενοχλητική.
2. Υφή
Η κρέμα είναι παχιά, λοιπέστε έτσι μια επίπεδη βούρτσα και πηγαίνετε σε ένα σταθερά γυμνό χνουδωτό, και ακόμα καλύτερο, σε μπλέντερ ομορφιάς. Το υγρό σφουγγάρι θα διανείμει την κρέμα τέλεια λεία στρώση χωρίς λωρίδες. Δεν δίνει καμία λάμψη, μόνο ένα ματ φινίρισμα.
Με την ευκαιρία, ο όγκος του σωλήνα είναι εντυπωσιακός - όσο και 45 γραμμάρια!
3. Χρωστική ουσία
Μεσαίου. Χωρίς την επίδραση της μάσκας (εάν εφαρμόζετε σωστά), οι γραμμές προσώπου, αλλά η σοβαρή ερυθρότητα και η ακμή θα παραμείνουν ελαφρώς αξιοσημείωτες.
4. Αντοχή
Ευχάριστη ενυδατική κρέμα μέσης αντίστασης. Θα τρίψετε το πρόσωπό σας, όλα κυλίνδρους. Αλλά δεν είναι απαραίτητο να αγγίξετε το άτομο μετά την εφαρμογή μακιγιάζ καθόλου, ειδικά βρώμικα χέρια μετά το δρόμο και το μετρό. Υπό κανονικές συνθήκες, διήρκεσε ήρεμα μέχρι το βράδυ. Στο λιπαρό δέρμα θα ανθίσει, εδώ είτε να μαχαιρώσει το αστάρι είτε να στεγνώσει.
Φωτογραφία: Kira Izuru.
Μακιγιάζ καλλιτέχνης: Κατερίνα Αλέρββα.