Το πρώτο - χρώμα στα χείλη δεν είναι έτσι. Και τι, θα μάθετε μόνο όταν βάζετε ένα κραγιόν, το χέρι μου δεν μεταδίδει την πραγματικότητα.
Το δεύτερο - κραγιόν διατηρεί πραγματικά στα χείλη λίγες ώρες. Το περπάτημα με αυτό όλη μέρα είναι περίπλοκη λόγω της μειονεκτικής άσχημης ξηρής υφής. Και εδώ, όπως πάντα, οι διαφορετικές αποχρώσεις συμπεριφέρονται με τον τρόπο τους.
Το σκούρο κόκκινο βρίσκεται με ένα πυκνό στρώμα, κρατά σαν καρφωμένο και δεν είναι τίποτα.
Το Lilac πηγαίνει καλά, στεγνώνει μετριοπάθεια, αλλά μόνο ένα διφασικό υγρό μπορεί να είναι σε θέση να το απομακρύνει μακριά από το δέρμα (και στη συνέχεια ήταν απαραίτητο να το κυλήσει από τα χείλη)
Το ροζ προκάλεσε περισσότερες ερωτήσεις: ο εφιάλτης ξηρός, περίπλοκος στην εφαρμογή και ασταθής. Το κραγιόν είναι πολύ υγρό, το μητρικό σφουγγάρι εφαρμόζεται ακριβώς δύσκολο, είναι καλύτερο να πάρετε μια βούρτσα. Αρχικά, ψεύδεται ανακριβώς, παγώνει μετά από μερικά λεπτά και απαιτεί το δεύτερο στρώμα, αλλιώς επικαλέστηκε. Στα χείλη αποκτά μια ζεστή σκιά και είναι πολύ διαφορετική σε χρώμα από το επιθυμητό. Μια ώρα αργότερα, αρχίζει να κατεβαίνει από τα χείλη με νιφάδες. Με κοντό, κασσίτερο.
Και όμως, άκουσα καλά κριτικές γι 'αυτόν! Τι λέει αυτό που είναι ακόμα κατάλληλο για κάποιον. Αλλά δεν θέλω να διακινδυνεύσω, είναι καλύτερο να αφήσουμε αυτά τα κραγιόν για να γυρίσουν, είναι βαριά για τη ζωή.
Η Αγγελίνα Lukyanova και η Kira Izuru