تلفن در تاریخ 9 فوریه 2016 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:20 خرید کنترل
09:50 زنده بزرگ!
10:55 حکم مدرن
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 این چشم مخالف (سری اول و دوم)
14:25 قرص
15:00 اخبار با زیرنویس
15:15 زمان نشان خواهد داد
16:00 مرد / زن
17:00 تنها با همه
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:45 بیایید ازدواج کنیم!
19:50 "اجازه دهید آنها را با آندری مالاخوف صحبت کنند
21:00 زمان
21:35 این چشم مخالف (سری 3 و چهارم)
23:40 Evening Urgant (Konstantin Lavronenko)
00:15 شب اخبار
00:30 ساختار لحظه ای
01:30 تنها با همه
02:30 زمان نشان خواهد داد
03:00 اخبار
03:05 زمان نشان خواهد داد
03: حکم 20thmode
04: 20 خرید کنترل
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در روسیه 1
05:00 پیشگیری از کانال از 5.00 تا 6.00
06: 07 زمان محلی. سنت پترزبورگ
06:35 سازمان دیده بان - زمان محلی سنت پترزبورگ
07: 07 زمان محلی سنت پترزبورگ
07:35 سازمان دیده بان - زمان محلی سنت پترزبورگ
08: 07 زمان محلی. سنت پترزبورگ
08:35 چرخ - زمان محلی. سنت پترزبورگ
09:00 VESTI
09: 15utro روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:35 سازمان دیده بان - زمان محلی سنت پترزبورگ
11:55 اسرار تحقیق
14:00 velti
14:30 سرب - زمان محلی. سنت پترزبورگ
14:50 vesti. در وظیفه
15:00 دکتر زیمسکی. عشق بر خلاف
17:00 VESTI
17:30 سرب - زمان محلی. سنت پترزبورگ
17:50 vesti
18:15 اتر زنده
19:35 Vesti
20:00 velti
21:00 خورشید به عنوان یک هدیه (سری 14 - 16)
23:50 vesti.doc.
01:30 "CIFRES بدن ما. مقامات ناشناخته. " "آزمایش های مرگبار. ژنتیک "
03:05 فوری در اتاق! ("شرط بندی بزرگ"، سری دوم)
04:05 خنده اتاق
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در NTV
05:00 همسران (دسته ای در شطرنج)06:00 امروز
06:05 همسران (خطای پزشکی)
07:00 NTV در صبح
08: 10UTRO با یولیا Vysotskaya
09:00 بازگشت Mukhtara-2 (دو پایین)
10:00 امروز
10: 20set و سایه فانوس دریایی (سری 61 و 62)
12:00 دادگاه هیئت منصفه
امروز 13:00
13: 20 بررسی. امروز در سنت پترزبورگ
14:00 Bratany-3 (سری 29 و 30)
16:00 امروز
16: 20ululitsa لامپ های شکسته 8 ("نیت های خوب". "موافقت نهایی")
18:00 "صحبت کردن و نشان دادن" با لئونید زکشانسکی
19:00 امروز
19: 20today در سنت پترزبورگ
20:00 کاخ ("طناب گرگ"، سری اول و دوم)
22:00 نتایج روز
22:30 مرد بدون گذشته (سری 3 و چهارم)
00: 20glukhar. ادامه داد ("همه برای خودم". "تولد")
02: 20 جاده
03:00 VIREAL VIDEO-2 ("مرد سیاه"، سری 3 و 4)
تلفن در تاریخ 9 فوریه 2016 در مرکز تلویزیون
05:25 اسرار سینمای ما (سایه ها در ظهر ناپدید می شوند)
06:00 خلق و خوی
08:05 دکتر و ... (انتشار 9 فوریه)
08:40 از سپیده دم تا سپیده دم
10:40 ولادیمیر بابوف. شیردل
11:30 رویدادها
11:50 خانم مارپل آگاتا کریستی (جیب، پر از چاودار)
13:40 "قهرمان من" با تاتیانا Ustinova (Stanislav Govorukhin)
14:30 رویدادها
14:50 بدون تقلب. ویتامین های زمستانی
15:40 زندگی دوم (سری 3 و چهارم)
17:30 شهر اخبار
17:50 گربه های سیاه (سری 7 و 8)
19:40 رویدادها
20:00 حق رای دادن
21:45 پتروکا، 38
22:00 رویدادها
22:30 احتیاط، کلاهبرداران! (انتشار 9 فوریه)
23: 05 آن را آن. هفت باند
00:00 رویدادها ساعت 25
00:30 حق دانستن!
02:05 عشق بی ارزش (سری 3 و چهارم)
04:05 Royal Regatta
تلفن در تاریخ 9 فوریه 2016 در کانال Culp
06:30 euronews10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:15 دو هوسر (سری 2X)
12: 20 Yankovsky. پروازهای آشکارسازی
13: 05 اتمام (میراث Palmyra و Antique Hermitage)
13:35 قوانین زندگی
14:00 ماهیت خلاقیت چیست؟
15:00 فرهنگ فرهنگ C-Pb
15: 10 هیئت داوران لوتمن. "پوشکین و محیط او" (بخشی از 4 "زنان")
16:10 ساتی کلاسیک نوری ... (آنا Netrebko و Yusif Euvazov)
16:50 BAUHAUZ. افسانه ها و توهم
17:05 مورد خارجی (سفیر بزرگ)
17:45 کارشناسی ارشد هنر پیانو (آندره Korobeynikov)
18:45 ragtime، و یا زمان پاره شده (فیلم دوم - "ulanova، saryan و فیلسوفان")
19:15 شب بخیر، بچه ها!
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 انتخاب مصنوعی (انتشار 9 فوریه)
20:45 قوانین زندگی (انتشار 9 فوریه)
21: سفر 10 فانتزی به دنیای نانوموتین
22:00 »آرکاديان چوپانان» Nicola Poussna
22:10 "بازی در مهره ها" با ایگور ولگرورود (Lope de Vega "سگ در سین")
22:55 تاریخ محرمانه (مرگ حفاری)
23:30 فرهنگ فرهنگ
23:45 khsovset
23:50 یوری لوتمن. "پوشکین و محیط او" (بخشی از 4 "زنان")
00:50 دو هوسر (سری دوم)
01:55 ناظر
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در مسابقه تلویزیونی
06:30 کل حقیقت درباره ...
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه!
09:00 اخبار
09:05 شما می توانید بیشتر!
09:30 ورزش دیوانه با الکساندر چهار
10:00 اخبار
10:05 علاقه ورزشی
10:30 همه در فوتبال!
11:30 دیوید بکهام. عشق واقعی
13:10 اخبار
13: 151 + 1
14:00 اخبار
14:05 همه چیز برای مسابقه!
14:55 اسکی دو پا. جام جهانی. پریدن از یک تخته سنگ. پخش زنده از نروژ
15:50 اخبار
16:10 Pavel Bure. موشک روسی
17:10 اسکی دو پا. جام جهانی. مسابقه 10 کیلومتر پخش زنده از نروژ
17:45 شب قاره
18:50 هاکی "کلاسیک روسی". مسابقه یکپارچهسازی با سیستمعامل پخش زنده از Tver (SKA-MVO - CSKA)
21:15 والری Kharlamov. زمان اضافی
23:00 همه چیز برای مسابقه!
00:00 والیبال. لیگ قهرمانان. زنان
02:00 دو Escobara
03:00 Sochi امیدوار است
03:30 Valery Kharlamov. زمان اضافی
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در STS
05:50 موسیقی در STS06:00 Lizun و شکارچیان شبح واقعی
06:30 تام و جری
06:35 نفر در سیاه و سفید
07:30 Pengner Pororo
07:55 Smeshariki
08:05 Enchanted
09:00 Yeralash
09:30 یلاش
10:10 سرقت در ایتالیایی
12: 10 نشان می دهد "Pelmeni اورال" (بسیار وحشتناک خنده دار)
13:30 dumplings اورال (طنز تجربی)
14:00 Voronina
16:30 آشپزخانه
18:30 آشپزخانه
19:00 "میلیون نفر از پروستوکوشین" با نیکولای باسکوف
19:05 Voronina
21:00 جوانان
22:00 بزرگ کوش
00: Dumplings 00ral (بهترین از Stefania-Mariana Gursky)
00:30 نمایش "Pelmeni اورال" (بسیار وحشتناک خنده دار)
01:50 SELIN DION. چشم جهان
04:10 ببینید چه کسی صحبت کرد - 3
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در رن تلویزیون
06:00 پروژه مستند
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 »رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (بخش دوم)
11:00 پروژه مستند (گروگان های دنیای دور)
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 شام ساحلی
14:00 فرود ستاره
16:00 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار chapman (سایه سیاه چال)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20:00 خرابکاری
22:00 به رهبری در روسیه
23:00 اخبار
23:25 Ray Donovan (سری 6 - "ویاگرا")
00:25 فرضیه های تکان دهنده ترین
01:25 سرزمین های مخفی
02: 20trans
03: 20 Chinesh Chinhan
04:20 "قلمرو توهم" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در خانه
05:30 جیمی: ناهار به مدت 15 دقیقه (سری 38 و 39)06:30 جیمی: ناهار به مدت 15 دقیقه (سری 40)
07:00 زنده خوشمزه با جیمی الیور (سری اول)
07:30 6 فریم
08:15 در امور نوجوانان
10:15 بیایید هدایت کنیم!
11:15 درک کنید ببخشید (سری 25 9 - "دختر رویایی!" و سری 260 - "سلام، دوست دختر")
12:25 مدیر بحران (سری 6 - "Goryunov")
13:25 دختر دکتر 2 (سری 37 - 40)
17:00 اندازه عروسی (سری 13)
18: 006 فریم
18:05 او قتل را نوشت (سری 21 - "پاسخ مسلحانه")
19:00 لانه بلع (سری سوم و چهارم)
20:55 آکادمی (سری 3 و چهارم)
22:50 اندازه عروسی (سری 14)
23:50 6 پرسنل
00:30 عشق و امید
02:35 Swallow Nest (سری سوم و چهارم)
04:25 مدیر بحران (سری 6 - "Goryunov")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 9 فوریه 2016 در TNT
05:40 طبقه پایین (سری دوم)
06:05 آکادمی پلیس (سری 5 - "شکار عادی")
06:45 لیگ زنان. بهترین
07: 00Chopashki-Ninja (سری 33 - "Crush and Lomai")
07:30 کونگ فو پاندا: افسانه های شگفت انگیز (سری 49 - "Gigant")
08: باشگاه 00comedy منحصر به فرد (سری 13)
08:30 باشگاه کمدی منحصر به فرد (سری 14)
09:00 HOUSE-2. لایت
10: 20bittics روانشناسی (سری 226)
11:55 ماچو و بوتان
14:00 Sashatany (سری 43)
14:30 Sashahatany (سری 44)
15:00 Sashatany (سری 45)
15:30 Sashahatany (سری 46)
16:00 Sashatany (سری 47)
16:30 Sashatany (سری 48)
17:00 Sashatanya (سری 49)
17:30 Sashatany (سری 50)
18:00 Sashahatanya (سری 51)
18:30 Sashahatanya (سری 52)
19:00 Sashatanya (سری 53)
19:30 کارآموزان (سری 268)
20:00 کارآموزان (سری 269)
20:30 جزیره (سری دوم)
21:00 مات نمونه
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید
01:00 فارغ التحصیلان سفر
02:45 نفر از آینده (سری 16 - "ابرقهرمان")
03:40 گروگان (سری 15 - "پایان بازی")
04:30 طبقه پایین (سری 3)
04:55 آکادمی پلیس (سری 6 - "مرد مرده چه می گوید")