برنامه برای امروز، 26 دسامبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:25 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار (با زیرنویس)
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه (با زیرنویس)
18:30 در واقع
19:40 اجازه دهید آنها بگویند
21:00 زمان
21:30 Nyukhach (سری 7)
22:30 Nyukhach (سری 8)
23:30 شب عروسی
00:00 در واقع
01:10 زمان نشان خواهد داد
03:00 اخبار
03:05 زمان نشان خواهد داد
برنامه امروز، 26 دسامبر 2019 در کانال روسیه 1 برای تمام روز
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 "سرنوشت انسان" با بوریس Korchevnikov
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 آندری مالاخوف. زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti در ساعت 20:00
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 اسرار پیامد (گزینه اضافی. قسمت اول)
22: 07 پیامدهای TYPAN (گزینه اضافی. قسمت 2 - I)
23:15 "شب" با ولادیمیر Solovyuv
02:00 کسب و کار شخصی (سری 55)
02:55 کسب و کار شخصی (سری 56)
03:50 در پیگیری داغ (سینه خانوادگی 9 ساله)
برنامه امروز، 26 دسامبر 2019 در مرکز کانال تلویزیونی برای کل روز
06:00 خلق و خوی08:00 Yerals (1. گربه سیاه 2. درباره برادران کوچکتر ما 3. نیمکت)
08:10 دیدار با چشمه
09:50 آزار و اذیت
11:30 رویدادها
11:50 کلمبو (کلمبو مانند زندگی شبانه)
13:35 قهرمان من برای همیشه است (مارک زاخاروف)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 خانم مارپل آگاتا کریستی (همه چیز در آینه)
17:00 انتخاب طبیعی (شامپاین نیمه خشک)
17:50 رویدادها
18:15 یک دروغ برای دو نفر
22:00 رویدادها
22:30 10 بیشتر (طلاق ستاره های تازه)
23:05 ستاره با افتخار
00:00 رویدادها
00:35 پتروکا، 38
00:55 پترو پوروشنکو. فروش رهبر
01:45 خنده با تحویل خانه
02:50 او و او
04:20 کارتون
برنامه امروز، 26 دسامبر 2019 در کانال NTV برای کل روز
05:05 TopTun (استخدام کننده. قسمت دوم - I)
06:00 صبح بهترین
08:05 مالتسا
09:00 Shelest توزیع مجدد بزرگ (سری 13)
10:00 امروز
10:20 Shelest توزیع مجدد بزرگ (سری 14)
11: 13 اسرار آمیز. توزیع مجدد بزرگ (سری 15)
12: 06cheel. توزیع مجدد بزرگ (سری 16)
امروز 13:00
13:25 pp
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:25 نتیجه ...
17:10 DNA (راه رفتن برف؟)
18:10 POES (کوک)
19:00 امروز
19:40 قلم (بتمن)
21:00 PIC (Domostroy)
22:05 پین (سه میمون)
23:15 امروز
23:25 حقیقت او
00:30 پری پرولیپین. درس های روسی
01:05 تغییر چهارم (سری 7)
02:05 تغییر چهارم (سری 8)
03:05 DEMBEL: داستان های زندگی سربازان
04:20 TopTun (نقطه دردناک. قسمت اول)
برنامه برای امروز، 26 دسامبر 2019 در کانال CTC برای کل روز
05:00 ELASH06:00 Yelalash
06:25 ماجراهای Woody و دوستانش
06:45 اژدها: مسابقه در اطراف لبه
07:05 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
08:00 چگونه تبدیل به یک شاهزاده خانم
10:20 خاطرات شاهزاده خانم 2: چگونه تبدیل به یک ملکه
12:40 Shopaholic
14:45 گربه در چکمه
16:30 Srek سوم
18:15 شرک برای همیشه
20:00 درخت کریسمس
21:45 هدیه با شخصیت
23:35 رعد و برق سیاه
01:40 آب سیاه
03:30 6 فریم
03:50 جوانان
04:35 ELASH
برنامه برای امروز، 26 دسامبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (سری 5)
06:00 پروژه مستند (سری 667)
07:00 اخبار
07: 08с بعد از ظهر!
07: 12٪ تماس 112
07:15 اخبار
07: 23C Bodry در صبح!
07: 27٪ تماس 112
07:30 اخبار
07: 37C Bodry در صبح!
07: 41Xstand تماس 112
07: 44News
07: 53С Bodem صبح!
07: 57٪ تماس 112
08:00 اخبار
08: 07C Bodry در صبح!
08: 11٪ تماس 112
08: 14News
08: 23C صبح زود!
08: 27٪ تماس 112
08:30 اخبار
09:00 پروژه مستند (سری 62)
09: 59 پروژه مستند (سری 77)
10:58 "چگونه جهان با Timothy Bazhenov تنظیم شده است (سری 42)
12:00 تماس اضطراری 112
12:30 اخبار
13:00 "اسرار بشری" با اولگ شیشیکین (سری 372)
14: چند داستان جالب (سری 104)
15: 02 تاریخچه اعلام کرد (سری 18)
16:00 تماس اضطراری 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman (سری 571)
18:00 حداکثر فرضیه های تکان دهنده (699 سری)
19:00 تماس اضطراری 112
19:30 اخبار
20:00 مهره قوی 4.0
22: 33 رائه همه! (سری 331)
23:00 اخبار
23:30 "رمز و راز انسان" با اولگ شیشیکین (سری 358)
00:30 در ضربه زدن
02: 23UY زیبا
03:50 اسرار Chapman (سری 571)
04:38 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (سری 5)
برنامه برای امروز، 26 دسامبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:10 باشگاه کمدی (سری 339)06:05 TNT بهترین (سری 31)
06:35 TNT بهترین (سری 32)
07:00 TNT طلا (سری 61)
07:30 TNT طلا (سری 62)
08:00 TNT طلا (سری 63)
08:30 TNT طلا (سری 64)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2756)
10:15 خانه 2. عشق جزیره (سری 1224)
11:30 برودنین در برابر Buzova (سری 341)
12:30 صرفه جویی در عشق خود را (سری 236)
13:30 پسران واقعی (مراسم تشییع جنازه)
14:00 پسران واقعی (عاشقانه)
14:30 پسران واقعی (همه جاده ها در Yёburg)
15:00 دانشگاه خوابگاه جدید
15:30 دانشگاه خوابگاه جدید
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید
17:00 کارآموزان (سری 176)
17:30 کارآموزان (سری 177)
18:00 کارآموزان (سری 179)
18:30 کارآموزان (سری 180)
19:00 کارآموزان (شماره سری سال نو 2)
19:30 کارآموزان (شماره سری سال نو 1)
20:00 Sashatany (سری 36)
20:30 Sashahatanya (سری 37)
21:00 استودیو Soyuz (سری 91)
22:00 Frozharan (Selpakov اسپرم)
23:00 خانه 2. شهر عشق (سری 4345)
00:05 خانه -2. پس از غروب آفتاب (سری 5502)
01:05 چه چیزی دروغ را پنهان می کند
03:20 باشگاه THT (سری 234)
03:25 سه ballies
04:45 باشگاه کمدی (سری 340)
برنامه امروز، 26 دسامبر 2019 در کل کانال برای کل روز
05:20 آزمون پدر
06:10 6 فریم (سری 213)
06:30 خرید موفق
06:40 6 فریم
07:35 در امور نوجوانان
08:35 بیایید منحرف شود! (سری 290)
09:40 آزمون پدر
10:40 عارف واقعی (طلسم عشق)
11: 42 عرفان (زن با یک دوربین)
12:45 درک کنید ببخشید (سرماخوردگی)
13: 21 ببخشید (سگ گرسنه)
13: 58. ببخشید (زندگی کن)
14:35 آسیب (سری 33)
15:05 مادربزرگ (سری اول)
16: 03machkha (سری دوم)
17: 02 نقشه (سری 3)
18: 01mach (سری 4)
19:00 دو به علاوه دو (سری اول)
20: 1 به علاوه دو (سری دوم)
21: 02DVA به علاوه دو (سری 3)
22: 02WW به علاوه دو (سری 4)
23:05 فراموش کردن و به یاد داشته باشید (سری 10)
00: 01 از یادآوری (سری 11)
00: 58 و به یاد داشته باشید (سری 12)
01:55 آسیب (سری 33)
02:25 درک. ببخشید (سرماخوردگی)
02: 51. ببخشید (سگ گرسنه)
03: 18Prow. ببخشید (زندگی کن)
03:45 عرفان واقعی (طلسم عشق)
04:35 عرفان واقعی (زن با یک دوربین)
برنامه امروز، 26 دسامبر 2019 در مسابقه کانال! تلویزیون برای تمام روز
05:40 گزارش ویژه (Biathlon Live)06:00 کل حقیقت درباره ...
06:30 قوی ترین
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! پخش زنده
08:55 اخبار
09:00 ورزش 2019 (ورزش های زمستانی)
10:45 اخبار
10:50 والیبال. جام روسیه زنان. "نهایی 4". 1/2 فینال "Uralochka-NTMK" (منطقه Sverdlovsk) - "دینامو" (مسکو)
12:50 اخبار
12:55 همه در مسابقه! پخش زنده
13:25 بوکس حرفه ای. دنیس لبوبف در برابر تبيزو MChuna. نبرد برای عنوان نسخه نقره ای WBC در اولین وزن. ترانی
15:30 اخبار
15:35 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
16:10 گزارش ویژه (Ostrava. زنده)
16:30 همه چیز در هاکی!
17:00 هاکی مسابقات قهرمانی جهان در میان تیم های جوانان. روسیه جمهوری چک است. پخش از جمهوری چک پخش زنده
19:30 اخبار
19:35 والیبال. جام روسیه مردان. نهایی 4 آخرین. پخش زنده
22:15 اخبار
22:20 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
22:40 بسکتبال EuroLeague مردان. "Willerban" (فرانسه) - "Khimki" (روسیه). پخش زنده
00:40 بسکتبال EuroLeague مردان. CSKA (روسیه) - "میلان" (ایتالیا)
02:40 هاکی مسابقات قهرمانی جهان در میان تیم های جوانان. سوئد - فنلاند. پخش از جمهوری چک
برنامه امروز، 26 دسامبر 2019 در فرهنگ کانال برای تمام روز
06:30 فرهنگ فرهنگ
06:35 پا ... (مسکو دسامبر)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 استراحت فرهنگی (احساسات برفی)
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 این جنگ تاج و تخت (ازدواج بازی های ترانس)
08:25 جهانی افسانه های سینمایی
08:55 سیاره زیبا (آلمان. کلیسای سنت مری و کلیسای سنت مایکل در هیلدشایم)
09:10 Lyudmila Gurchenko (سری 15)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:10 XX قرن (ماهی قرمز 1986)
12:20 رنگ زمان (Claude Monet)
12:30 این جنگ تاج و تخت (پادشاه و امپراتور)
13:15 سیاره زیبا (پرتغال. پورت مرکز تاریخی)
آدم ربایان 13:30 سال نو (سری دوم)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 اخبار. جزئیات (تئاتر)
15:25 پس از پمپاژ قانون
17:05 سیاره زیبا (فرانسه. Tsistercian Abbey Phontenne)
17:20 رویدادهای سال (کنسرت ستاره های اپرا جهان در تئاتر "La Scala")
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 خط زندگی (مارک زاخاروف)
21:00 جنگ واقعی از تاج و تخت (پادشاه و امپراتور)
21:50 Lyudmila Gurchenko (سری 16)
22:35 Lyudmila Gurchenko. آهنگ های مورد علاقه
23:20 اخبار فرهنگی
23:40 بار دیگر بالاتر از قانون
01:15 XX قرن (ماهی طلایی 1986)
02:30 رومی در سنگ. شاهکارهای معماری جهان