برنامه امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:25 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار (با زیرنویس)
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه (با زیرنویس)
18:30 در واقع
19:40 اجازه دهید آنها بگویند
21:00 زمان
21:30 Nyukhach (سری 3)
22:30 Nyukhach (سری 4)
23:30 شب عروسی
00:00 در واقع
01:10 زمان نشان خواهد داد
03:00 اخبار
03:05 زمان نشان خواهد داد
برنامه برای امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال روسیه 1 برای تمام روز
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 "سرنوشت انسان" با بوریس Korchevnikov
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 آندری مالاخوف. زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti در ساعت 20:00
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 اسرار تحقیق (دروغ های بالینی. قسمت اول)
22: 07 پیامدهای Typan (دروغ های بالینی. قسمت دوم
23:15 "شب" با ولادیمیر Solovyuv
02:00 کسب و کار شخصی (سری 51)
02:55 کسب و کار شخصی (سری 52)
03:50 در پیگیری داغ (سکوت)
برنامه امروز، 24 دسامبر 2019 در مرکز کانال تلویزیونی برای تمام روز
05:20 ELASH (رقبای. شادی وجود ندارد ... شیمیدان)06:00 خلق و خوی
08:10 دوازده صندلی
11:30 رویدادها
11:50 کلمبو (اسب تیره)
13:40 قهرمان من برای همیشه است (الکسی Buldakov)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 خانم مارس آگاتا کریستی (جیب، چاودار کامل)
17:00 انتخاب طبیعی (سس مایونز "پرونس")
17:50 رویدادها
18:15 بازی با آتش
22:00 رویدادها
22:30 احتیاط، کلاهبرداران! (ترس از سال)
23:05 توپ خانمها
00:00 رویدادها
00:35 پتروکا، 38
00:55 90s (درس های پلاستیکی)
01:45 خنده با تحویل خانه
02:50 مرگ در برداشت
04:35 برنامه طنز آمیز
برنامه برای امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال NTV برای تمام روز
05:05 Toptun (پدران و کودکان. قسمت دوم - I)
06:00 صبح بهترین
08:05 مالتسا
09:00 Shelest توزیع مجدد بزرگ (سری 5)
10:00 امروز
10:20 Shelest توزیع مجدد بزرگ (سری 6)
11: 13 اسرار آمیز. توزیع مجدد بزرگ (سری 7)
12: 06cheel. توزیع مجدد بزرگ (سری 8)
امروز 13:00
13:25 pp
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:25 نتیجه ...
17:10 DNA (والدین روسی دختر آمریکایی کجا هستند؟)
18:10 سگ (شکار)
19:00 امروز
19:40 POS (خدمات مراسم کازینو)
21:00 PIC (خرس)
22: 07pece (بهترین کارآگاه)
23:15 امروز
23:20 امروز. ورزش
23:25 حقیقت او
00:30 تاریخچه سرد
01:30 تغییر چهارم (سری 3)
02: تغییر 32CHWIDE (سری 4)
03:35 Toptun (پدران و کودکان. قسمت دوم)
04:20 TopTun (خواندن فوق العاده. قسمت اول)
برنامه برای امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال CTC برای تمام روز
06:00 Yelalash06:25 ماجراهای Woody و دوستانش
06:45 اژدها: مسابقه در اطراف لبه
07:05 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
08:40 ghostbumps
10:40 Ghostbumps-2
12:45 Bald Nyanka: Sweeting
14:40 درخت کریسمس
16:25 شرک
18:15 شرک 2.
20:00 درخت کریسمس 2.
22:05 درختان 3.
00:05 آدرنالین -2: ولتاژ بالا
01:45 نگهبانان شب
03:25 6 Personels
03:50 جوانان
04:35 شما همه را به من خراب می کنید
برنامه برای امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko (سری 236)
06:00 پروژه مستند (سری 625)
07:00 اخبار
07: 08с بعد از ظهر!
07: 12٪ تماس 112
07:15 اخبار
07: 23C Bodry در صبح!
07: 27٪ تماس 112
07:30 اخبار
07: 37C Bodry در صبح!
07: 41Xstand تماس 112
07: 44News
07: 53С Bodem صبح!
07: 57٪ تماس 112
08:00 اخبار
08: 07C Bodry در صبح!
08: 11٪ تماس 112
08: 14News
08: 23C صبح زود!
08: 27٪ تماس 112
08:30 اخبار
09:00 لیست های طبقه بندی شده (یک جانور در من نیست!)
10:58 "چگونه جهان با Timothy Bazhenov تنظیم شده است (سری 49)
12:00 تماس اضطراری 112
12:30 اخبار
13:00 "اسرار انسان" با اولگ شیشیکین (سری 359)
14: چندین داستان جالب (سری 101)
15: 02 پروژه مستند (سری 28)
16:00 تماس اضطراری 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman (سری 567)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین (سری 697)
19:00 تماس اضطراری 112
19:30 اخبار
20:00 مهره قوی 2
22: 26 در روسیه (سری 256)
22:55 به رهبری روسیه (سری 259)
23:00 اخبار
23:30 "اسرار انسان" با اولگ شیشیکین (سری 375)
00:30 Abyss
02: 57 می تواند خودت را زنده کند
04:33 "قلمرو توهم" با ایگور Prokopenko (سری 235)
برنامه امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:20 باشگاه کمدی (سری 335)06:10 TNT بهترین (سری 27)
06:35 TNT بهترین (سری 28)
07:00 TNT طلا (سری 53)
07:30 TNT طلا (سری 54)
08:00 TNT طلا (سری 55)
08:30 TNT طلا (سری 56)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2754)
10:15 خانه 2. جزیره عشق (سری 1222)
11:30 برودین در برابر Buzova (سری 339)
12:30 صرفه جویی در عشق خود را (سری 234)
13:30 برنامه B (سری 11)
15:00 دانشگاه خوابگاه جدید
15:30 دانشگاه خوابگاه جدید
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید
17:00 کارآموزان (سری 162)
17:30 کارآموزان (سری 163)
18:00 کارآموزان (سری 166)
18:30 کارآموزان (سری 167)
19:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 245)
19:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 303)
20:00 Sashahatanya (سری 34)
20:30 Sashahatanya (سری 35)
21:00 improvisation (سری 140)
22:00 Chewar (Garik Martirosyan)
23:00 خانه 2. شهر عشق (سری 4343)
00:05 خانه -2. پس از غروب آفتاب (سری 5500)
01:05 بهترین برنامه ها
02:45 دختران بد
04:20 باشگاه کمدی (سری 336)
برنامه برای امروز، 24 دسامبر 2019 در کانال کانال برای تمام روز
05:25 آزمون PATERNITY
06:15 6 فریم (سری 210)
06:20 خرید موفق (سری 83)
06:30 6 فریم (سری 211)
06:35 زیبایی هیئت منصفه
07:35 در امور نوجوانان
08:35 بیایید منحرف شود! (سری 288)
09:40 آزمون پدر
10:40 عارف واقعی (سحر و جادو سحر و جادو)
11:40 عارف واقعی (بازگشت گناهان)
12:40 درک کنید ببخشید (خانواده)
13: 16 پرداختن. ببخشید (زن آفتابی)
13: 53. ببخشید (اندازه پنجم)
14:30 آسیب (سری 31)
15:00 تلاش اول
19:00 صدای از گذشته (سری اول)
19: 56Golos از گذشته (سری دوم)
20: 52golos از گذشته (سری 3)
21: 48golos از گذشته (سری 4)
22:45 فراموش کردن و به یاد داشته باشید (سری 4)
23: 41TEE و به یاد داشته باشید (سری 5)
00: 38 زیر و به یاد داشته باشید (سری 6)
01:35 آسیب (سری 31)
02:05 درک کنید ببخشید (خانواده)
02: 33. ببخشید (زن آفتابی)
03: 01PON. ببخشید (اندازه پنجم)
03:30 عارف واقعی (سحر و جادو سحر و جادو)
04: 17 عارف (بازگشت گناهان)
برنامه امروز، 24 دسامبر 2019 در مسابقه کانال! تلویزیون برای تمام روز
06:00 کل حقیقت درباره ...06:30 قوی ترین
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! پخش زنده
08:55 اخبار
09:00 Sport-2019 (مسابقات قهرمانی ورزشی در کره)
11:00 اخبار
11:05 کل فوتبال
12:05 گزارش ویژه (10 داستان کریسمس)
12:25 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
12:55 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین جاش بارنت علیه رونی مارکز. Alekandra Lara در برابر Vets Artgi. پخش از ایالات متحده آمریکا
14:45 اخبار
14:50 بوکس حرفه ای. دنیس لبوبف در برابر تبيزو MChuna. نبرد برای عنوان نسخه نقره ای WBC در اولین وزن. ترانی
16:10 اخبار
16:15 هنرهای رزمی ترکیبی. فدور Emelianenko. بهترین
17:15 ورزش واقعی (آخرین امپراتور)
17:45 ورزش 2019 (راگبی)
18:05 "Majet Lodin" با الکسی Yagudin
18:25 اخبار
18:30 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
19:00 هاکی khl CSKA- "MELEGURG" (Magnitogorsk). پخش زنده
22:15 اخبار
22:20 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
23:15 مغز دربی
23:50 هر قیمت
01:50 Sport-2019 (مسابقات قهرمانی ورزشی جهانی در کره)
03:50 "Maja Loda" با الکسی Yagudin
04:10 در بالای جهان: تاریخ محمد علی
برنامه امروز، 24 دسامبر 2019 در فرهنگ کانال برای کل روز
06:30 فرهنگ فرهنگ
06:35 پا ... (Abramtsevo)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 اوقات فراغت فرهنگی (استادان خلق و خوی خوب)
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 این جنگ تاج و تخت (اعلام جنگ)
08:25 افسانه های سینمای جهانی (سرگئی Gerasimov)
08:55 سیاره زیبا (بلژیک. مرکز تاریخی Brugge)
09:10 Lyudmila Gurchenko (سری 13)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:10 XX قرن (شهر سرنوشت بزرگ 1961)
12:15 سیاره زیبا (دانمارک. کلیسا، کورگان و سنگ های سقف)
12:30 جنگ واقعی از Thrones (اورژانس اورگان و پادشاه دیوانه)
13:20 تحت گنبد سیرک
14:30 زمان چاپ شده
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 اخبار. جزئیات (کتاب ها)
15:25 هنرمندان و مدل ها
17:15 سیاره زیبا (بلژیک. مرکز تاریخی Brugge)
17:30 رویدادهای سال (جشنواره موسیقی XV "Crescendo" Denis Matsueva)
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 خط زندگی (Zhores Alferov)
21:00 جنگ واقعی از تاج و تخت (Orleansa Virgo و Mad King)
21:50 Lyudmila Gurchenko (سری 14)
22:35 سیبری عصر طلای سیاه سوسیالیسم
23:20 اخبار فرهنگی
23:40 هنرمندان و مدل ها
01:25 XX قرن (شهر سرنوشت بزرگ 1961)
02:30 زمان چاپ شده