برنامه برنامه برای امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 یکی از ما06:00 اخبار
06:10 یکی از ما
07:00 بازی، هماهنگی مورد علاقه!
07:45 یک ساعت (غواصان نظامی "به دنبال")
08:15 سلامت
09:20 یادداشت های Unattop
10:00 اخبار (با زیرنویس)
10:15 زندگی دیگران
11:15 آیا ویدیو را دیده اید؟
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 آیا ویدیو را دیده اید؟
13:00 مسابقات اسکی. جام جهانی 2019-2020. تیم Sprint پخش از اسلوونی. پخش زنده
14:10 لئو Bokeria. قلب بر روی کف دست
15:15 رومانوف
17:20 بسیار!
19:25 بهترین از همه! (فصل جدید)
21:00 زمان
21:45 چه؟ جایی که؟ چه زمانی؟ (سری بازی زمستانی)
22:45 بازی بزرگ
00:30 ویلسون
02:15 درباره عشق
03:15 به تنهایی با همه
برنامه برای امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال روسیه 1 برای تمام روز
05:25 درخت کریسمس 1914.
07:30 Mentopanoram Evgenia Petrosyan
08:00 صبح صبح
08:40 زمان محلی یکشنبه
09:20 "وقتی همه خانه ها" با تیمور Kizyakov
10:10 صد به یک
11:00 VESTI
11:20 خنده مجاز است
14:00 خون بومی
18:15 رقابت تلویزیونی تلویزیونی در فضای باز همه روسیه از استعدادهای جوان "پرنده آبی"
20:00 هفته های غربی
22:00 مسکو کرملین پوتین
22:40 "شب" با ولادیمیر Solovyov
00:50 عملیات "argan"
01:50 افراد شخصی
برنامه امروز، 22 دسامبر 2019 در مرکز کانال تلویزیونی برای تمام روز
05:50 Petrovka، 3806:00 تعطیلات BONIFATION
06:25 خوب، صبر کن (در پارک شهر)
06:35 سایه در اسکله
08:20 دومینیکا
09:55 ELASH (اپیدمی)
10:10 صرفه جویی، من نمی دانم چگونه به طبخ! (کریسمس Ekaterina)
10:55 دوازده صندلی
11:30 رویدادها
11:45 دوازده صندلی
14:30 هفته مسکو
15:00 90s (درس های پلاستیکی)
15:55 Farewell (Evgeny Belousov)
16:45 زنان جوزف کوبزون
17:35 برگ های ملایم، ریشه های سمی
21:20 گروگان
00:05 رویدادها
00:20 گروگان
01:15 پتروکا، 38
01:25 زلزله
03:25 داستان یک زلزله
فیلم مستند 04:30
برنامه امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال NTV برای کل روز
05:05 دکتر برویا. نگهبان قلب
06:00 تلویزیون مرکزی
08:00 امروز
08:20 ما برنده هستیم!
10:00 امروز
10:20 انتقال اول
11:00 تکنولوژی معجزه
12:00 شهرستان پاسخ
13:00 Nashipotennadzor
14:10 خورشید کویر سفید
16:00 امروز
16:20 تحقیقات ...
18:00 احساسات جدید روسیه
19:00 نتایج هفته با Irada Zeynalova
20:10 ستاره ها موافقت کردند
21:45 شما باور نخواهید کرد!
22:55 بر اساس رویدادهای واقعی
02:05 دو شوک
03:50 اخلاق آنها
04:15 TOPTUNY
برنامه برای امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال CTC برای تمام روز
05:00 ELASH06:00 Yelalash
06:50 ماجراجویی گربه در چکمه
07:15 روح: پرش رایگان
07:40 سه گربه
08:05 Tsarevna
08:30 نمایش "Pelmeni اورال"
09:30 Rogs در شهر
10:30 نمایش "Pelmeni اورال"
11:45 نحوه آموزش اژدها شما
13:40 نحوه آموزش اژدها 2
15:40 رئیس Molokosos
17:35 هیولا در تعطیلات
19:20 هیولا در تعطیلات 2
21:00 Bald Nannik: Sweeting
23:00 لوسی
00:45 Chumova جمعه
02:30 supermanmka
03:15 6 فریم
03:50 جوانان
برنامه برای امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 شمشیر (شکار)
05:10 شمشیر (به دام افتاده)
05:55 شمشیر (ترور)
06: 48TECH (زندانیان را نمی گیرند)
07:40 شمشیر (انتقام)
08: 36THEH (هر هزینه ای را پیدا کنید)
09: 31MH (هیدرا)
10:25 شمشیر (Masquerade)
11: 23MH (جمله)
11: 36thh (ما می ترسیم)
11:50 شمشیر (آماده شدن برای جنگ)
12: 03 (قانون عالی)
12: 17Mack (Hypetanks)
13:15 شمشیر (Lovkach)
14: 14Mets (دوئل)
15: 13MET (در جاده)
16: 12 مگاوات (مبارزه)
17: 06 مگاوات (جنگ)
18:05 شمشیر (کودتای)
19: 04Tech (Manifest)
20: 03 (دادگاه)
21: 022MET (NOKDOWN)
22: 01MET (پیروزی یا مرگ)
23:00 سگ در هوا (سری 205)
00:05 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (سری 5)
02:02 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (سری 5)
03: فرضیه های تکان دهنده 38shable (سری 683)
04:27 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko (سری 237)
برنامه برای امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:05 کمدی باشگاه (سری 332)06:00 TNT بهترین (سری 23)
06:30 TNT بهترین (سری 24)
07:00 TNT طلا (سری 45)
07:30 TNT طلا (سری 46)
08:00 TNT طلا (سری 47)
08:30 TNT طلا (سری 48)
09:00 Sashahatanya (سری 29)
09:30 Sashahatanya (سری 30)
10:00 Sashatanya (سری 31)
10:30 Sashahatany (سری 32)
11:00 RESTART (سری 384)
12:00 IP Pirogova (سری اول)
12:30 IP Pirogova (سری دوم)
13:00 IP Pirogova (سری 3)
13:30 IP Pirogova (سری 4)
14:00 IP Pirogova (سری 5)
14:30 IP Pirogova (سری 6)
15:00 IP Pirogova (سری 7)
15:30 IP Pirogova (سری 9)
16:00 IP Pirogova (سری 11)
16:30 IP Pirogova (سری 12)
17:00 IP Pirogova (سری 13)
17:30 IP Pirogova (سری 14)
18:00 IP Pirogova (سری 15)
18:30 IP Pirogova (سری 17)
19:00 IP Pirogova (سری 18)
19:30 IP Pirogova (سری 19)
20:00 IP Pirogova (سری 20)
20:30 طرح B (سری 11)
22:05 ایستادن (سری 155)
23:05 خانه 2. شهر عشق (سری 4341)
00:05 خانه -2. پس از غروب خورشید (سری 5498)
01:10 چنین فیلم! (سری 298)
01:40 TNT موسیقی (سری 127)
02:10 دریایی دریایی
03:35 دریایی دریایی -2
برنامه برای امروز، 22 دسامبر 2019 در کل کانال برای کل روز
05:50 آشپزخانه خانه
06:15 6 فریم
06:30 خرید موفق
06:40 6 فریم
07:00 سیدکا
09:00 پنج شام
09:15 مزس عشق
11:00 تلاش اول
14:50 موتور احتراق داخلی
19:00 تقاطع
23:00 تشنگی برای انتقام
01:55 شرایط قرارداد
برنامه امروز، 22 دسامبر 2019 در کانال مسابقه! تلویزیون برای تمام روز
05:10 تیم رویایی05:40 گزارش ویژه (کلاسیک. SK - CSKA)
06:00 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین Ilima-les Macfarlene در مقابل کیت جکسون. هی جی متریک علیه دكتر کمپوس. پخش از S.
08:30 قوی ترین
09:00 biathlon. جام جهانی. دستیابی. مردان. پخش از فرانسه
09:50 اخبار
09:55 هاکی nhl "کلاسیک روسی". "روبین" (Tyumen) - "Trans-Ural" (Kurgan). پخش از Tyumen. پخش زنده
12:45 همه چیز در مورد مسابقه! پخش زنده
13:30 گزارش ویژه (Biathlon. زنده)
13:50 Biathlon. جام جهانی. شروع جرم مردان. پخش از فرانسه پخش زنده
15:00 Biathlon با دیمیتری Geberniev
15:30 اخبار
15:35 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
15:55 biathlon. جام جهانی. شروع جرم زنان. پخش از فرانسه پخش زنده
17:05 هاکی khl SKA (سنت پترزبورگ) - "Metallurg" (Magnitogorsk). پخش زنده
19:25 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
19:40 فوتبال. سوپر فنجان ایتالیا. یوونتوس - "لاتزیو". پخش زنده
21:40 هنرهای رزمی ترکیبی. Profc الکساندر شابلی در مقابل الکساندرا زیداد. ایرینا الکسایوا در مقابل میلان دودیوا. پخش از
22:55 فوتبال. قهرمانی اسپانیا. واقعی "-" Athletic ". پخش زنده
00:55 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
01:30 فوتبال. مسابقات قهرمانی هلند. آژاکس - "Ado Dan Haag"
03:30 فوتبال. قهرمانی اسپانیا. "بتس" - "اتلتیکو"
برنامه امروز، 22 دسامبر 2019 در فرهنگ کانال برای کل روز
06:30 آخرین عروس مار Gorynych
07:05 شب قبل از کریسمس
07:40 سرگئی
09:00 "کنسرت عادی" با ادوارد اتر
09:25 ما سواد آموزی هستیم!
10:05 تاریخچه موسیقی
11:30 هر آسمان خود
12:10 گفتگو درباره حیوانات (Loro Park. تنریف)
12:55 دیگر Romanovs (اسب سفید، اسب قرمز)
13:20 10 Verkhin پیتر Semenova-Tian-Shanskaya
14:15 رونق
15:45 برنده
16:30 "نقاشی جهان" با میخائیل Kovalchuk
17:15 پا ... (Novojerusalem صومعه)
17:45 عاشقانه عاشقانه (گروه "Quatro")
18:40 توپ نقره ای من (ناتالیا Fateeva)
19:30 فرهنگ فرهنگ با ولادیسلاو فلاکوفسکی
20:10 معدن هشت مورد
21:40 استودیو سفید
22:25 شاهکارهای تئاتر موسیقی جهان (خوان دیگو فلورس و اولگا پراتاککو در بازی مونت کارلو اپرا "داستان های هوفمن". 2018)
01:10 BUM
02:35 بازگشت از OLYMPUS