برنامه برای امروز، 26 نوامبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:25 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار (با زیرنویس)
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه (با زیرنویس)
18:30 در واقع
19:40 اجازه دهید آنها بگویند
21:00 زمان
21:30 هیچ اتفاقی نمی افتد دو بار (سری 10)
22:30 هیچ اتفاقی نمی افتد دو بار (سری 11)
23:25 Evening Urgant
23:55 حق عدالت
01:00 در واقع
02:05 زمان نشان خواهد داد
03:00 اخبار
03:05 زمان نشان خواهد داد
برنامه امروز، 26 نوامبر 2019 در کانال روسیه 1 برای تمام روز
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 "سرنوشت انسان" با بوریس Korchevnikov
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 آندری مالاخوف. زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti در ساعت 20:00
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 اسرار تحقیق (اخبار شبانه)
22: 07 شهرستان معمولی (اخبار شبانه: قسمت 2)
23:15 "شب" با ولادیمیر Solovyuv
02:00 مورد شخصی
02:55 مورد شخصی
03:50 در مسیرهای داغ (دوست دختر گمشده)
برنامه امروز، 26 نوامبر 2019 در مرکز کانال تلویزیونی برای کل روز
06:00 خلق و خوی08:05 دکتر و ... (درمان موفقیت)
08:40 در زمان خوب!
10:35 لئونید خرتونوف. رد بت
11:30 رویدادها
11:50 Colombo (جنسیت و کارآگاه ازدواج)
13:40 قهرمان من (النا Shcherbakova)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 Poiro Agatha Christie (بزرگ چهار)
16:55 انتخاب طبیعی (خیار شور در پلاستیک Verts)
17:50 رویدادها
18:10 آناتومی قتل. مهاجرت عدالت
22:00 رویدادها
22:30 احتیاط، کلاهبرداران! (Zozhe - سرقت)
23:05 ستاره رفتار نور
00:00 رویدادها ساعت 25
00:35 پتروکا، 38
00:55 Farewell (یوری Lyubimov)
01:45 Brezhnev. دیپلماسی شکار
02:35 احتیاط، کلاهبرداران! (Zozhe - سرقت)
03:05 ستاره رفتار آسان
03:55 ELALASH (1. ماهی، ماهی! 2. کپسول در زندگی 3. اپل)
برنامه برای امروز، نوامبر 26، 2019 در کانال NTV برای تمام روز
05:10 کشتار دوم (انتخاب شده: قسمت دوم)
06:00 صبح بهترین
08:05 مالتسا
09:00 دریای شیاطین. Tornado (شهر مرده: قسمت اول)
10:00 امروز
10:20 شیاطین دریایی. گردباد (شهر مرده: قسمت 2)
11: 100 شیاطین گردباد (پسر طلایی: قسمت اول)
12: 06 شیاطین گردباد (پسر طلایی: قسمت دوم)
امروز 13:00
13:25 pp
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:25 نتیجه ...
17:10 DNA
18:10 GENIUS (سری 7)
19:00 امروز
19:40 نبوغ (سری 8)
21:00 جزیره محکوم شده (سری 3)
22:00 جزیره محکوم شده (سری 4)
23:00 حقیقت او
00:00 امروز
00:05 امروز. ورزش
00:10 تاریخچه سرد (هنرمند باله روسی سرگئی Polunin)
01:15 Shamelessniki (سری 11)
02: 02Wells (سری 12)
02:50 محل جلسه
04:25 کشتار دوم (فله: قسمت اول)
برنامه برای امروز، 26 نوامبر 2019 در کانال CTC برای تمام روز
05:30 ELASH06:00 Yelalash
06:15 تام و جری
06:45 اژدها: مسابقه در اطراف لبه
07:05 Sientha
08:00 Ivanov-Ivanov (سری 9)
08: 32IVANOVY IVANOV (سری 10)
09:05 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
09:45 eragon
11:55 آخرین شکارچی جادوگر
14:00 Voronina
19:00 Ivanov-Ivanov (سری 10)
19:30 Ivanov-Ivanov (سری 11)
20:00 تارزان. افسانه
22:10 گربه زن
00:15 Hidalgo. پیگیری در صحرا
02:45 هیولا در جزیره
04:05 جوانان
04:50 ELASH
برنامه برای امروز، 26 نوامبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko (سری 177)
06:00 پروژه مستند (سری 664)
07:00 اخبار
07: 08с بعد از ظهر!
07: 12٪ تماس 112
07:15 اخبار
07: 23C Bodry در صبح!
07: 27٪ تماس 112
07:30 اخبار
07: 37C Bodry در صبح!
07: 41Xstand تماس 112
07: 44News
07: 53С Bodem صبح!
07: 57٪ تماس 112
08:00 اخبار
08: 07C Bodry در صبح!
08: 11٪ تماس 112
08: 14News
08: 23C صبح زود!
08: 27٪ تماس 112
08:30 اخبار
09:00 فهرست های طبقه بندی شده (که در آن سرب Ponte)
10:59 "چگونه جهان با Timothy Bazhenovyov (سری 60) تنظیم شده است
12:00 تماس اضطراری 112
12:30 اخبار
13:00 "اسرار بشری" با اولگ شیشیکین (سری 395)
14: چند داستان جالب (سری 144)
15: 02 پروژه مستند (سری 67)
16:00 تماس اضطراری 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman (سری 625)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین (سری 662)
19:00 تماس اضطراری 112
19:30 اخبار
20:00 Deja vu.
22: 23 زخم در روسیه (سری 273)
22: 56 در روسیه (سری 224)
23:00 اخبار
23: 24News. ورزش
23:30 "رمز و راز بشر" با اولگ Shishkin (سری 363)
00:30 دو تنه
02:25 فرضیه های تکان دهنده ترین (سری 662)
03: 13 Chinesh Chinese (سری 625)
04: 01 Chinese Chapman (512 - سری I)
04:50 "قلمرو توهم" با ایگور Prokopenko (سری 176)
برنامه برای امروز، 26 نوامبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:40 میکروفون در فضای باز (سری 23)06:30 TNT بهترین (سری 18)
07:00 TNT طلا (سری 4)
07:30 TNT طلا (سری 11)
08:00 TNT طلا (سری 18)
08:30 TNT طلا (سری 25)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2726)
10:15 خانه 2. عشق جزیره (سری 1194)
11:30 برودنین در برابر Buzova (سری 319)
12:30 صرفه جویی در عشق خود را (سری 214)
13:30 برنامه B (سری 7)
15:05 دانشگاه خوابگاه جدید (سرقت)
15:30 دانشگاه خوابگاه جدید (ترکیه)
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید (یانا - ایوانوف)
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 140)
17:00 کارآموزان (سری 33)
17:30 کارآموزان (سری 42)
18:00 کارآموزان (سری 46)
18:30 کارآموزان (سری 48)
19:00 کارآموزان (سری 50)
19:30 قطبی (سری دوم)
20:00 Sashatanya (سری 17)
20:30 Sashahatanya (سری 18)
21:00 improvisation (سری 137)
22:00 استودیو Soyuz (سری 75)
23:00 خانه 2. شهر عشق (سری 4315)
00:05 خانه -2. پس از غروب خورشید (سری 5472)
01:05 یک روز
03:00 کمی از دست دادن شادی
04:35 میکروفون باز (سری 24)
برنامه برای امروز، 26 نوامبر 2019 در کانال داخلی برای تمام روز
05:00 تست پدر (سری 55)
05:50 پخت و پز خانگی (Olga Pogodin)
06:15 6 فریم
06:30 6 فریم
06:40 خرید موفق
06:50 برای امور جزئی (سری 744)
07:25 زندگی دوم من (سری اول)
07:40 برای امور جزئی (سری 745)
08:40 بیایید هدایت کنیم! (سری 268)
09:45 تست پدر (سری 56)
10:45 عارف واقعی (طلسم عشق تلفن)
11: 42 عرفان (فوق العاده)
12:40 درک کنید ببخشید (دختر عشق)
13: 16 پرداختن. ببخشید ("فراموش من نه،" برای ویندوز)
13: 53. ببخشید (نقش سخت)
14:30 آسیب (سری 13)
15:00 دختر دکتر (سری 33)
16:00 دختر دکتر (سری 34)
17: دکتر Marzhensky (سری 35)
18: 01 نویز دکتر (سری 36)
19: 03 مرد دکتر دکتر (سری 37)
20: 03 ساعت (سری 38)
21: 03 ساعت (سری 39)
22: 04 مانیمن دکتر (سری 40)
23:05 زندگی دوم من (سری دوم)
23:20 لبخند Mockingbird (سری 11)
00:25 Schifter Smile (سری 12)
01:30 آسیب (سری 13)
02:00 درک کنید ببخشید (دختر عشق)
02: 28 ببخشید ("فراموش من نه،" برای ویندوز)
02: 56. ببخشید (نقش سخت)
03:25 عارف واقعی (طلسم عشق تلفن)
04:10 عارف واقعی (بیش از حد)
04:55 آزمون POOMLING (سری 56)
برنامه برای امروز، 26 نوامبر 2019 در مسابقه کانال! تلویزیون برای تمام روز
06:00 کل حقیقت درباره ...06:30 افتخار خسته
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! پخش زنده
08:45 فوتبال. لیگ برتر روسیه
10:35 کل فوتبال
11:35 اخبار
11:40 بوکس حرفه ای. Callum Smith-John Rider. مبارزه برای عناوین قهرمان جهان در نسخه های WBA و WBC در میان وزن دوم. ترجمه
13:25 اخبار
13:30 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
13:55 فوتبال. لیگ جوانان یوفا. Lokomotiv (روسیه) - "بایر" (آلمان). پخش زنده
15:55 گزارش ویژه (Lokomotiv. بهترین مسابقات در اروپا)
16:15 اخبار
16:20 شب قاره ای
16:50 هاکی khl "Metallurg" (Magnitogorsk) - "Barys" (Nur-Sultan). پخش زنده
19:25 اخبار
19:30 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
20:15 فوتبال. لیگ قهرمانان. Lokomotiv (روسیه) - "بایر" (آلمان). پخش زنده
22:50 فوتبال. لیگ قهرمانان. "یوونتوس" (ایتالیا) - "اتلتیکو" (اسپانیا). پخش زنده
00:55 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
01:20 ساحل فوتبال. قهرمان جهان. روسیه بلاروس است. پخش از پاراگوئه پخش زنده
02:30 فوتبال. لیگ قهرمانان. "Czrven Star" (صربستان) - "بایرن" (آلمان)
04:30 گام بر روی تاتامی
برنامه امروز، 26 نوامبر 2019 در فرهنگ کانال برای کل روز
06:30 فرهنگ فرهنگ
06:35 پا ... (شاعر مسکو)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 قوانین زندگی
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 تمدن (قدرت ایجاد)
08:35 رنگ زمان (Claude Monet)
08:45 باز شده (سری 6)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:10 XX قرن (جلسه Cosmonauts والری Bykovsky و والنتینا Tereshkova.1963)
12:05 رنگ زمان (Caravaggio)
12:25 در همین حال. معنی (فوق العاده باید عالی باشد؟)
13:15 Yakhontov
13:55 تمدن (قدرت ایجاد)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 اخبار. جزئیات (کتاب ها)
15:20 Hermitage
15:50 استودیو سفید (ویکتور Sukhorukov)
16:30 روز و سال نیکولای Batygin (کاترینا)
17:45 کلاس کارشناسی ارشد (دیوید گرینگاس)
18:40 در همین حال. معنی (فوق العاده باید عالی باشد؟)
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 قوانین زندگی
20:30 شب بخیر، بچه ها!
20:45 تمدن (چگونه می بینیم؟)
21:45 مرد با بلوار کاپچین. بیلی، شارژ!
22:25 افتتاح شد (سری 6)
23:40 فرهنگ فرهنگ
00:00 رمز و راز حل نشده قارچ
00:55 در همین حال. معنی (فوق العاده باید عالی باشد؟)
01:40 XX قرن (جلسه Cosmonauts Valeria Bykovsky و والنتینا Tereshkova.1963)
02:30 Agaya Caprice Empress
03:00 پایان اتر