برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:25 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار (با زیرنویس)
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه (با زیرنویس)
18:30 در واقع
19:40 اجازه دهید آنها بگویند
21:00 زمان
21:30 هیچ اتفاقی نمی افتد دو بار (سری 8)
22:30 هیچ اتفاقی نمی افتد دو بار (سری 9)
23:35 شب عروسی
00:00 Posner (آندره Konchalovsky)
01:00 در واقع
02:10 زمان نشان خواهد داد
03:00 اخبار
03:05 زمان نشان خواهد داد
برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در کانال روسیه 1 برای کل روز
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 "سرنوشت انسان" با بوریس Korchevnikov
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 آندری مالاخوف. زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti در ساعت 20:00
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 اسرار تحقیق (آماده کشتن: قسمت اول)
22: 07 نتیجه معمول (آماده برای کشتن)
23:15 "شب" با ولادیمیر Solovyuv
01:45 توجه! از 1.45 تا 6.00 پخش به مسکو و منطقه مسکو بر روی شبکه های کابلی انجام می شود
02:00 مورد شخصی
02:55 مورد شخصی
03:50 در رد پا های داغ (پانچ غیر منتظره)
04:25 در مسیرهای داغ (دوستان گمشده)
برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در مرکز کانال تلویزیون برای تمام روز
05:10 هفته مسکو05:50 Elalash (1. Masha + Sasha =؟ 2. در پیف و در گرد و غبار 3. مناسب نیست - کشتن!)
06:00 خلق و خوی
08:05 Elalash (1. چرا؟ 2. خوب، ... 3. هوشمندانه 4. کمک! 5. چه کسی وجود دارد؟ 6. Serenade)
08:10 مسابقه در هر آب و هوا برگزار خواهد شد
10:55 مجمع شهری
11:30 رویدادها
11:50 کلمبو (قتل، مه و ارواح)
13:40 قهرمان من (سرگئی پوترود)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 Poiro Agatha Christie (فیل ها فراموش نکنید)
17:00 انتخاب طبیعی (Buoyhenina)
17:50 رویدادها
18:10 آناتومی قتل. اسکلت در گنجه
22:00 رویدادها
22:30 گزارش ویژه (فنلاند برف داغ)
23:05 نشانه کیفیت (ماهی مصنوعی)
00:00 رویدادها ساعت 25
00:35 پتروکا، 38
00:55 مردان النا Proclonova
01:45 PALACE COUP-1964
02:30 شوالیه های سینمای شوروی
03:20 نشانه کیفیت (ماهی مصنوعی)
04:05 Yeralash (1. بیایید استدلال کنیم! 2. تبلیغات 3. آن زمان بود)
برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در کانال NTV برای تمام روز
05:10 دوم کشتار (مهمان ناخواسته: قسمت دوم)
06:00 صبح بهترین
08:05 مالتسا
09:00 دریای شیاطین. گردباد (برداشت: قسمت اول)
10:00 امروز
10:20 شیاطین دریایی. گردباد (برداشت: قسمت دوم)
11: 100 شیاطین گردباد (اردوگاه تابستانی: قسمت 1)
12: 06 شیاطین گردباد (اردوگاه تابستانی: قسمت دوم)
امروز 13:00
13:25 pp
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:25 نتیجه ...
17:10 DNA
18:10 GENIUS (سری 5)
19:00 امروز
19:40 نبوغ (سری 6)
21:00 جزیره محکوم شده است (سری اول)
22:00 جزیره محکوم شده (سری دوم)
23:00 حقیقت او
00:00 امروز
00:05 امروز. ورزش
00:10 Pozdnyakov
00:30 ما و علم. علم و ما (پس از 10 سال، بازسازی جایگزین ارگان ها را جایگزین می کند)
01:35 بی شرمانه (سری 9)
02:25 بی شرمانه (سری 10)
03:15 رمز و راز روسیه
04:00 اخلاق آنها
04:20 کشتار دوم (انتخاب شده: قسمت اول)
برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در کانال CTC برای تمام روز
05:10 ELASH05:30 ELASH
06:00 Yelalash
06:15 تام و جری
06:40 اژدها: مسابقه در اطراف لبه
07:05 هتل "ELEON"
08:40 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
09:00 رومی با سنگ
11:05 مروارید نیلا
13:20 کریستوفر رابین
15:25 دیوار بزرگ
17:20 Ivanov-Ivanov (سری 6)
17: 52Inovy Ivanov (سری 7)
18: 24 Ivanovy-Ivanov (سری 8)
18: 56Inovy-Ivanov (سری 9)
19: 28 ایوانوف (سری 10)
20:00 آخرین شکارچی جادوگر
22:05 eragon
00:05 سینما در جزئیات
01:10 رومی با سنگ
03:00 مروارید نیلا
04:40 بازی بزرگ
برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko (سری 211)
06:00 پروژه مستند (سری 663)
07:00 اخبار
07: 08с بعد از ظهر!
07: 12٪ تماس 112
07:15 اخبار
07: 23C Bodry در صبح!
07: 27٪ تماس 112
07:30 اخبار
07: 37C Bodry در صبح!
07: 41Xstand تماس 112
07: 44News
07: 53С Bodem صبح!
07: 57٪ تماس 112
08:00 اخبار
08: 07C Bodry در صبح!
08: 11٪ تماس 112
08: 14News
08: 23C صبح زود!
08: 27٪ تماس 112
08:30 اخبار
09:00 لیست های طبقه بندی شده (جداسازی انتحاری: 7 سر گرم)
10:59 "چگونه جهان با Timothy Bazhenov تنظیم شده است (سری 59)
12:00 تماس اضطراری 112
12:30 اخبار
13:00 "اسرار انسان" با اولگ شیشیکین (سری 394)
14: چند داستان جالب (سری 143)
15: 02 پروژه مستند (سری 101)
16:00 تماس اضطراری 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman (سری 624)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین (سری 651)
19:00 تماس اضطراری 112
19:30 اخبار
20:00 Overdrive
21: 51 در روسیه (سری 272)
22: 24 راه در روسیه (سری 240)
22: 52 در روسیه (سری 225)
23:00 اخبار
23: 24News. ورزش
23:30 تاریخچه ناشناخته (سری 14)
00:30 سه روز برای کشتن
02: 34 غروب آفتاب
04: 02 جدید Chapman (سری 624)
04:50 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko (سری 177)
برنامه امروز، 25 نوامبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:10 میکروفون در فضای باز (سری 21)06:05 TNT بهترین (سری 16)
06:30 TNT بهترین (سری 17)
07:00 TNT طلا (سری 3)
07:30 TNT طلا (سری 10)
08:00 TNT طلا (سری 17)
08:30 TNT طلا (سری 24)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2725)
10:15 خانه 2. جزیره عشق (سری 1193)
11:30 برودنین در برابر Buzova (سری 318)
12:30 صرفه جویی در عشق خود را (سری 213)
13:30 رقص (سری 122)
15:35 دانشگاه خوابگاه جدید (شانس)
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید (آنتون + جولیا)
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید (اولین جنسیت Vali)
17:00 کارآموزان (همجنس گرا)
17:30 کارآموزان (transvestite)
18:00 کارآموزان (سری 26)
18:30 کارآموزان (سری 31)
19:00 کارآموزان (سری 32)
19:30 قطبی (سری اول)
20:00 Sashatany (سری 16)
20:30 Sashahatanya (سری 17)
21:00 منطق کجاست؟ (سری 143)
22:00 یک بار در روسیه (سری 150)
23:00 خانه 2. شهر عشق (سری 4314)
00:05 خانه -2. پس از غروب آفتاب (سری 5471)
01:05 آزمون SIGOR
03:20 دختران بد
04:50 میکروفون در فضای باز (سری 22)
برنامه امروز، 25 نوامبر 2019 در کل کانال برای کل روز
05:00 بر خلاف حس مشترک
06:30 خرید موفق (سری 73)
06:40 6 فریم
07:30 برای امور جوانان (سری 743)
08:30 بیایید هدایت کنیم! (سری 267)
09:35 آزمون برای پدرت (سری 55)
10:35 عارف واقعی (قاشق شیشه ای)
11: عرفان 37real (من ضخیم هستم)
12:40 درک کنید ببخشید (مجازات)
13: 16 پرداختن. ببخشید (زن راک)
13: 53. ببخشید (زایا)
14:30 آسیب (سری 12)
15:00 دختر دختر (سری 29)
16:00 دختر دکتر (سری 30)
17: دکتر Marzhensky (سری 31)
18: دکتر جوزنسکی (سری 32)
19: 03 مرد دکتر (سری 33)
20: 03 ساعت (سری 34)
21: 03 ساعت (سری 35)
22: 04 مانیمن دکتر (سری 36)
23:05 زندگی دوم من (سری اول)
23:20 لبخند Mockingbird (سری 9)
00: 22 جعبه ایمیل (سری 10)
01:25 آسیب (سری 12)
01:55 درک. ببخشید (مجازات)
02: 23 ببخشید (زن راک)
02: 51. ببخشید (زایا)
03:20 عرفان واقعی (آسیب شیشه ای)
04:10 عارف واقعی (من چاق هستم)
برنامه امروز، 25 نوامبر 2019 در مسابقه کانال! تلویزیون برای تمام روز
06:00 کل حقیقت درباره ...06:30 افتخار خسته
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! پخش زنده
08:55 اخبار
09:00 فوتبال. مسابقات قهرمانی فرانسه Bordeaux - "موناکو"
11:00 اخبار
11:05 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
11:35 فوتبال. قهرمانی اسپانیا. "Valladolid" - "سویا"
13:35 اخبار
13:40 فوتبال. مسابقات قهرمانی ایتالیا "رم" - "Brescia"
15:40 اخبار
15:45 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
16:15 بوکس حرفه ای. Deonta Wilder Luis Ortiz. انتقام مبارزه برای عنوان قهرمان جهان WBC سنگین وزن. لئو سان
18:00 اخبار
18:05 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
18:30 بسکتبال لیگ Unified VTB. Unics (کازان) - Zenit (سن پترزبورگ). پخش زنده
21:20 اخبار
21:30 سربار
22:00 کل فوتبال
23:00 گزارش ویژه (تاکتیک های قهرمانان)
23:20 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
00:00 مغز دربی
00:40 هنرهای رزمی ترکیبی. یک fc Nong-O Guyangadao در برابر SemypeTech Fairtex. امیر خان علیه اوا تینگ. پخش از سنگاپور
02:15 بوزز
04:20 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین روری مک دونالد علیه داگلاس لیما. پل روزانه در مقابل سعد آواد. پخش از ایالات متحده آمریکا
برنامه برای امروز، 25 نوامبر 2019 در فرهنگ کانال برای کل روز
06:30 فرهنگ فرهنگ
06:35 پا ... (کتاب مسکو)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 قوانین زندگی (اتر 09/18/2018)
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 فیلم (Vasily Maximov)
08:00 World Cinema Legends (برادران Vasiliev)
08:30 باز شده (سری 5)
09:30 Romanovs دیگر (شاهزاده تورم)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:10 XX قرن (عشق و آرد النا النا. 1987)
12:25 قدرت واقعیت (تجزیه و تحلیل سیستم صلح و تاریخ)
13:05 رومی در سنگ. شاهکارهای معماری جهان (اسپانیا. Tortos)
13:35 خط زندگی (Renat Ibrahimov)
14:30 دایره المعارف پمپ ها (Karadagsky Snake)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 اخبار. جزئیات (هنر)
15:25 Agora
16:30 روز و سال نیکولای Batygin (Leshaki)
17:45 کلاس کارشناسی ارشد (یوهان فیشر)
18:30 سیاره زیبا (فرانسه. کلیسای امینها)
18:45 قدرت واقعیت (تجزیه و تحلیل سیستم صلح و تاریخ)
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 قوانین زندگی
20:30 شب بخیر، بچه ها!
20:45 تمدن (قدرت ایجاد)
21:45 ساتی کلاسیک نوری ... (با نیکولای Lugansk و الکساندر Ermakov)
22:25 قالب (سری 5)
23:25 رنگ زمان (آناتولی Zverev)
23:40 فرهنگ فرهنگ
00:00 کتاب باز (Olesya Nikolaev پایین دو پایین)
00:30 قدرت واقعیت (تجزیه و تحلیل سیستم صلح و تاریخ)
01:15 XX قرن (عشق و آرد Elena Exena. 1987)
02:25 رومی در سنگ. شاهکارهای معماری جهان (اسپانیا. Tortos)
03:00 پایان اتر