برنامه برنامه برای امروز، 6 دسامبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:25 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار (با زیرنویس)
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه (با زیرنویس)
18:30 "مرد و قانون" با الکسی پیمانوف
19:45 زمینه معجزات
21:00 زمان
21:30 صدای فصل جدید
23:20 صبح بخیر
00:15 Loda داغ تورین Alina Zagitova، الکساندر Corusov، آنا Shcherbakova، Alain Korsosna. اسکیت شکل نهایی Grand Prix 2019.
02:00 Sunchadtai
03:40 درباره عشق
04:30 تنها با همه
برنامه امروز، 6 دسامبر 2019 در کانال روسیه 1 برای کل روز
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 "سرنوشت انسان" با بوریس Korchevnikov
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 آندری مالاخوف. زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti در ساعت 20:00
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 اسرار تحقیق (بازدید از ارواح: قسمت اول)
22: 07 نتیجه معمول (بازدید از ارواح: قسمت 2)
23:15 اسرار تحقیق (سوم در هود: قسمت اول)
00: چراغ تحقیق (سوم در هود: قسمت دوم)
01:30 قربانی بیهوده
03:10 Spitak
برنامه برای امروز، 6 دسامبر 2019 در مرکز کانال تلویزیون برای تمام روز
06:00 خلق و خوی08:10 Yelalash (کمک به مدل مو. بازپرداخت)
08:20 الکساندر لازار و سوتلانا Nevolyaeva. تست وفاداری
09:20 فصل مخملی
11:30 رویدادها
11:50 فصل مخملی
13:25 آناتومی قتل. مرگ در توری
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 آناتومی قتل. مرگ در توری
17:50 رویدادها
18:15 چراغ های شمالی. پری دریایی چیست؟
20:05 چراغ های شمالی لعنت از بیابان های کویر
22:00 "در مرکز رویدادها" با آنا Prokhorova
23:10 کمپانی پناهگاه (شانس)
01:00 الکساندر ایوانوف. زندگی تلخ از خیانت
02:00 بازی درام ها. مبارزه برای نقش
02:50 "در مرکز رویدادها" با آنا Prokhorova
04:00 Petrovka، 38
04:20 به Slavyanka خداحافظی
برنامه برای امروز، 6 دسامبر 2019 در کانال NTV برای تمام روز
05:00 Plotte
06:00 صبح بهترین
08:05 نور دکتر
09:00 دریای شیاطین. گردباد
10:00 امروز
10:20 شیاطین دریایی. گردباد
امروز 13:00
13:25 pp
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:25 نتیجه ...
17:15 منتظر من هستم
18:10 PYS
19:00 امروز
19:40 PYS.
23:05 PE تحقیق و بررسی
23:35 کارشناس
01:40 سوال آپارتمان
02:45 محل جلسه
04:55 PE تحقیق و بررسی
برنامه برای امروز، 6 دسامبر 2019 در کانال CTC برای تمام روز
05:00 ELASH06:00 Yelalash
06:15 تام و جری
06:40 اژدها: مسابقه در اطراف لبه
07:05 Siefeda (سری 6)
07: 32senfed (سری 7)
08:00 آشپزخانه. جنگ برای هتل (سری 4)
08:35 آشپزخانه. جنگ برای هتل (سری 5)
09:10 ترانسفورماتور: دوره ای از نابودی
12:35 نمایش "Pelmeni اورال"
18:30 نشان می دهد "Pelmeni اورال" (Pelmeni ural Azbuka. "O")
20:00 روس ها نمی خندند
21:00 ترانسفورماتور: آخرین شوالیه
00:05 قدرت ترس
02:20 supermanochka
03:05 6 Personnels
03:50 جوانان
04:35 شما همه مرا خاموش می کنید (سری 4)
برنامه برای امروز، 6 دسامبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (سری 912)
06:00 پروژه مستند (سری 555)
07:00 اخبار
07: 08с بعد از ظهر!
07: 12٪ تماس 112
07:15 اخبار
07: 23C Bodry در صبح!
07: 27٪ تماس 112
07:30 اخبار
07: 37C Bodry در صبح!
07: 41Xstand تماس 112
07: 44News
07: 53С Bodem صبح!
07: 57٪ تماس 112
08:00 اخبار
08: 07C Bodry در صبح!
08: 11٪ تماس 112
08: 14News
08: 23C صبح زود!
08: 27٪ تماس 112
08:30 اخبار
09:00 پروژه مستند (سری 137)
10:58 "چگونه جهان با Timothy Bazhenov تنظیم شده است (سری 4)
12:00 تماس اضطراری 112
12:30 اخبار
13:00 "رمز و راز بشر" با اولگ Shishkin (سری 403)
14: چندین داستان جالب (سری 74)
15: 02 پروژه مستند (سری 90)
16:00 تماس اضطراری 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman (سری 633)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین (سری 673)
19:00 تماس اضطراری 112
19:30 اخبار
19: 56 پروژه مستند (به دنبال کسب و کار نمایش)
21: 02 پروژه مستند ("طلاق" در آگهی)
23: 06 3D
00: 49 قطار 3DD
02: 07CHUDO در هادسون
03: 32 Chinesh Chapman (سری 633)
04:20 "قلمرو توهم" با ایگور Prokopenko (سری 251)
برنامه امروز، 6 دسامبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:25 میکروفون باز (سری 40)06:40 TNT بهترین (سری 36)
07:00 TNT طلا (سری 34)
07:30 TNT طلا (سری اول)
08:00 TNT طلا (سری 8)
08:30 TNT طلا (سری 15)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2736)
10:15 خانه 2. جزیره عشق (سری 1204)
11:30 برودنین در برابر Buzova (سری 327)
12:30 صرفه جویی در عشق خود را (سری 222)
13:25 صبحانه بزرگ (سری 76)
14:00 پسران واقعی (Ponte گران قیمت)
14:30 پسران واقعی (خونین یکشنبه)
15:00 دانشگاه خوابگاه جدید (اولین جنسیت)
15:30 دانشگاه خوابگاه جدید (تقسیم)
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 38)
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید (حامله)
17:00 کارآموزان (سری 143)
17:30 کارآموزان (سری 147)
18:00 کارآموزان (سری 155)
18:30 کارآموزان (سری 164)
19:00 کارآموزان (سری 195)
19:30 کارآموزان (سری 256)
20:00 زن کمدی (سری 229)
21:00 کمدی باشگاه (سری 653)
22:00 میکروفون باز (سری 84)
23:05 خانه 2. شهر عشق (سری 4325)
00:05 خانه -2. پس از غروب آفتاب (سری 5482)
01:10 چنین فیلم! (سری 296)
01:40 گذر میلر
03:35 استاد دریاها: در لبه زمین
برنامه امروز، 6 دسامبر 2019 در کل کانال برای کل روز
05:00 عارف واقعی (کارما)
05:50 پخت و پز خانگی (آندری کایکوف)
06:15 6 فریم
06:30 خرید موفق
06:40 6 فریم
07:20 برای امور نوجوانان
07:50 زندگی دوم من (سری 8)
08:05 در امور نوجوانان
09:05 بیایید هدایت کنیم! (سری 276)
تست پدرت 10:10 (سری 64)
11:10 عارف واقعی (OSTUD)
12:10 عارف واقعی (وارث عاشقانه)
13:10 درک. ببخشید (اتصال لینک)
13: 46. ببخشید (مادربزرگ در تماس)
14: 23. ببخشید (آنچه ما انجام داده ایم)
15:00 آسیب (سری 20)
15:30 عاشق (سری اول)
16: 22 عشق (سری 2X)
17:15 عاشق (سری 3)
18: 07 عشق (سری 4)
19:00 ترس از خواسته های او (سری اول)
20:05 ترس از خواسته های خود (سری دوم)
21:10 ترس از خواسته های آنها (سری 3)
22:15 ترس از خواسته های خود (سری 4)
23:20 Samara (سری 13)
00: 17samara (سری 14)
01:15 آسیب (سری 20)
01:45 درک. ببخشید (اتصال لینک)
02: 13PROW. ببخشید (مادربزرگ در تماس)
02: 41 ببخشید (آنچه ما انجام داده ایم)
03:10 عارف واقعی (Ostuda)
04:00 عارف واقعی (وارث عاشقانه)
04:50 آزمون POOMLING (سری 64)
برنامه امروز، 6 دسامبر 2019 در بازی کانال! تلویزیون برای تمام روز
06:00 کل حقیقت درباره ...06:30 کجا قهرمان متولد شده است؟
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! پخش زنده
08:55 اخبار
09:00 biathlon. جام جهانی. نژاد فردی زنان. پخش از سوئد
11:00 اخبار
11:05 والیبال. مسابقات قهرمانی باشگاه های جهانی. مردان. Zenit-Kazan (روسیه) - "Kuchin Lube Civitanova" (ایتالیا). پخش از Brazay.
13:05 اخبار
13:10 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
14:25 هندبال. قهرمان جهان. زنان. روسیه سوئد است پخش از ژاپن پخش زنده
16:15 اخبار
16:20 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
17:00 حرفه مبارزه
17:20 بوکس حرفه ای. الکساندر Povetkin در برابر Hewie Fury. پخش از بریتانیا
18:30 اخبار
18:35 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
19:20 فوتبال. لیگ برتر روسیه. Zenit (سن پترزبورگ) - "دینامو" (مسکو). پخش زنده
21:25 اخبار
21:30 همه چیز برای فوتبال! (پوستر)
22:35 اخبار
22:40 فوتبال. مسابقات قهرمانی ایتالیا "اینتر" - "رم". پخش زنده
00:40 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
01:10 بسکتبال EuroLeague مردان. Khimki (روسیه) -Barselon (اسپانیا)
03:10 اسکیت ورزشی. جام جهانی. پخش از قزاقستان
04:00 فوتبال. مسابقات قهرمانی آلمان "Aintracht" - "Gerta"
برنامه برای امروز، 6 دسامبر 2019 در فرهنگ کانال برای کل روز
06:30 فرهنگ فرهنگ
06:35 در پا ... (دانشگاه ایالتی مسکو)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 قوانین زندگی
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 تمدن (اولین تماس)
08:35 افسانه های فیلم جهانی
09:00 رنگ زمان (مارک چگال)
09:10 Lyudmila Gurchenko (سری 4)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:20 جریان بهار
11:45 XX رقابت تلویزیونی بین المللی نوازندگان جوان "Nutcracker" (II تور. ابزارهای رشته ای)
13:50 رنگ زمان (Jean-Etienne liotar)
14:00 تمدن (اولین تماس)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 اخبار. جزئیات (سینما)
15:25 نامه از استان (Zaughye (جمهوری Karelia))
15:55 Enigma (Tan Dun)
16:40 کارآگاه به آرامی مورد علاقه من
18:05 Sir Simon Rattle، جولیا بولاک و ارکستر سمفونی لندن
19:00 mozkonostalgia (مرد و زن)
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 پرنده آبی (فصل جدید)
21:20 زن که می داند چگونه به عشق
22:05 خط زندگی (دیمیتری Korchak)
23:00 فرهنگ فرهنگ
23:20 2 Vernik 2
00:05 سینمای سرد (دوستداران مری)
01:05 دوستداران مریم
02:05 MR SPLANDKA
02: 22konflict
02:40 سیاره زیبا (ایتالیا. مرکز تاریخی San Gimignano