برنامه امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:00 صبح بخیر09:00 اخبار
09:25 صبح بخیر
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار (با زیرنویس)
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه (با زیرنویس)
18:35 در واقع
19:45 بگذارید آنها بگویند
21:00 زمان
21:30 ناامید کننده (سری 5)
23:25 Evening Urgant
00:00 زمان نشان خواهد داد
03:00 اخبار
03:05 زمان نشان خواهد داد
03:40 در واقع
برنامه برای امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال روسیه 1 برای تمام روز
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 سرنوشت انسان
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 اتر زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti در ساعت 20:00
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 ورود به خانه، نگاه کنید به اطراف (سری 5)
22:10 ورود به خانه، نگاه کنید به اطراف (سری 6)
23:15 "شب" با ولادیمیر Solovyuv
02:00 کاترین طول می کشد (بخش اول)
03:50 کارآگاه خانواده (بودا طلایی)
برنامه برای امروز، 9 اکتبر 2019 در مرکز کانال تلویزیون برای تمام روز
05:45 Petrovka، 3806:00 خلق و خوی
08:05 دکتر و ... (تعطیلات شکمی)
08:35 داستان سیبری زمین
10:35 سکوت، آرام، ایمان وفادار ..
11:30 رویدادها
11:50 Petrovka، 38
12:05 کلمبو (Stephen Spielberg Hurries به نجات)
13:35 قهرمان من (Irina Feofanova)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 Poirot Agatha Christie (قتل در زمین گلف)
17:00 انتخاب طبیعی (سوسیس لبنی در بسته بندی خلاء)
17:50 رویدادها
18:15 اسرار مسکو. مهمان از گذشته
20: اسرار 07 مگاوات. هفت خواهر
22:00 رویدادها
خط حفاظت 22:30 (دزدان خارج از قانون)
23:05 Farewell (ویکتور Chernomyrdin)
00:00 رویدادها ساعت 25
00:35 پتروکا، 38
00:55 کلمبو (Stephen Spielberg Hurries به نجات)
02:20 Vitaly Klitschko: قهرمان مافیا
03:10 جوزف استالین. چگونه برای تبدیل شدن به یک رهبر
04:00 فیلم مستند لئونید مالچنا (مونیخ-1972. خشم خدا)
04:50 GENN (سری 3)
برنامه برای امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال NTV برای تمام روز
05:00 شاهد (سوزش در تاریکی)
06:00 صبح بهترین
08:05 مالتسا
09:00 بازرس کوپر (نه نان: قسمت اول)
10:00 امروز
10:20 بازرس کوپر (نان تک: قسمت دوم)
11: 13 بازرس کوپر (Unzipping Bride: قسمت اول)
12: 06 بازرس Cooper (Unzipping Bride: قسمت 2)
امروز 13:00
13:25 pp
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:30 شما باور نخواهید کرد!
17:00 DNA (شوهر یک مزدور یا شوهر شوهر است؟)
18:00 حقیقت او
19:00 امروز
19:40 لوازم التحریر (سری 9)
20:40 موش لوازم التحریر (سری 10)
21:40 موش لوازم التحریر (سری 11)
22:40 موش لوازم التحریر (سری 12)
23:40 امروز
23:45 امروز
23:50 Sonya Superfrau (سری 3)
01:10 محل ملاقات
03:25 شاهد (بستن تماس)
04: 12 Sidelites (واقعیت افزوده)
برنامه امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال CTC برای کل روز
05:00 مرد جدید05:30 ELASH
06:00 Yelalash
06:25 اژدها: مسابقه در لبه
07:10 ماجراهای Woody و دوستانش
07:30 Siefeda (سری دوم)
08:05 DIDDY (سری دوم)
08:40 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
09:00 شکارچیان شبح
11:00 شکارچیان شبح -2
13:05 آشپزخانه
17:25 Sientham (سری 3)
17: 56Syfed (سری دوم)
18: 28syfed (سری 4)
19:00 Dolda (سری 3)
19:30 Doldy (سری 4)
20:00 حبس دوگانه
22:05 حمله به کاخ سفید
00:45 Ghostbumps-2
02:40 supermanmka
03:30 جوانان
برنامه برای امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 لیست های طبقه بندی شده (در برابر باد: 11 از اقدامات مضحک ترین)
06:00 پروژه مستند (سری 641)
07:00 اخبار
07: 08с بعد از ظهر!
07: 12٪ تماس 112
07:15 اخبار
07: 23C Bodry در صبح!
07: 27٪ تماس 112
07:30 اخبار
07: 37C Bodry در صبح!
07: 41Xstand تماس 112
07: 44News
07: 53С Bodem صبح!
07: 57٪ تماس 112
08:00 اخبار
08: 07C Bodry در صبح!
08: 11٪ تماس 112
08: 14News
08: 23C صبح زود!
08: 27٪ تماس 112
08:30 اخبار
09:00 قلمرو توهمات (سری 262)
10: 59How جهان با Timothy Bazhenov (سری 28) تنظیم شده است
12:00 تماس اضطراری 112
12:30 اخبار
13:00 رمز و راز بشریت (سری 363)
14: چند داستان جالب (سری 111)
15: 02 لیست (مردم، شما حیوانات هستید!)
16:00 تماس اضطراری 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman (سری 592)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین (سری 688)
19:00 تماس اضطراری 112
19:30 اخبار
20:00 خشم
22: 36 همه را ببینید! (سری 242)
23:00 اخبار
23: 24News. ورزش
23:30 رمز و راز بشر (سری 343)
00:30 اسرار مثلث برمودا (سری دوم)
02: 07sate فرضیه های تکان دهنده (سری 688)
02:55 اسرار Chapman (سری 592)
03: 43Towers Chapman (سری 492)
04: 31 سپتامبر از توهمات (سری 225)
برنامه امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال TNT برای تمام روز
05:35 TNT بهترین (سری 9)06:05 TNT بهترین (سری 10)
06:30 TNT بهترین (سری 11)
07:00 TNT طلا (سری 17)
07:30 TNT طلا (سری 24)
08:00 TNT طلا (سری 31)
08:30 TNT طلا (سری 38)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2678)
10:15 خانه 2. عشق جزیره (سری 1146)
11:30 Bordin در برابر Buzova (سری 285)
12:30 خانه 2. صرفه جویی در عشق خود را (سری 180)
13:30 Sashahatanya (سری 25)
14:00 Sashatany (سری 26)
14:30 Sashahatany (سری 27)
15:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 225)
15:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 236)
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 264)
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 280)
17:00 کارآموزان (سری 21)
17:30 کارآموزان (سری 60)
18:00 کارآموزان (سری 99)
18:30 کارآموزان (سری 178)
19:00 پلیس از روبل (سری 20)
20:00 سه گانه (سری 8)
20:30 تریاد (سری 9)
21:00 یک بار در روسیه (سری 153)
22:00 منطق کجاست؟ (سری 135)
23:00 خانه 2. شهر عشق (سری 4267)
00:05 خانه -2. پس از غروب خورشید (سری 5424)
01:05 ایستادن (سری 51)
02:05 Stand Up (سری 52)
03:00 میکروفون باز (سری 12)
03:55 میکروفون باز (سری 13)
04:45 میکروفون باز (سری 14)
برنامه امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال داخلی برای کل روز
05:40 برای امور نوجوانان
06:30 خرید موفق
06:40 6 فریم
07:30 در امور نوجوانان
08:30 بیایید هدایت کنیم!
09:35 آزمون پدری
10:35 عارف واقعی
12:40 درک کنید ببخشید
14:30 بذر
15:00 بلیط جانبی
19:00 دیگر
23:15 معادله عشق
01:20 آسیب
01:50 درک کنید ببخشید
03:15 عارف واقعی
04:55 آزمون پدری
برنامه برای امروز، 9 اکتبر 2019 در کانال مسابقه! تلویزیون برای تمام روز
06:00 کل حقیقت درباره ...06:30 ورزش وحشیانه
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! پخش زنده
09:05 اخبار
09:10 گزارش ویژه (چگونه به ضرب و شتم یک دوست؟!)
09:40 راگبی قهرمان جهان. روسیه اسکاتلند است پخش از ژاپن پخش زنده
12:25 اخبار
12:30 والیبال. جام جهانی. مردان. روسیه لهستان. پخش از ژاپن
14:30 اخبار
14:45 ژیمناستیک ورزشی. قهرمان جهان. تیم ها مردان. آخرین. پخش از آلمان. پخش زنده
18:05 اخبار
18:10 همه برای مسابقه! پخش زنده
18:55 بسکتبال جام اروپا Unics (روسیه) - "Cedigitis Olympia" (اسلوونی). پخش زنده
20:55 اخبار
21:10 ناپدید شد
21:40 فوتبال. بازی دوستانه آلمان - آرژانتین. پخش زنده
23:40 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
00:30 هر قیمت
02:30 بوکس قهرمان جهان. زنان. پخش از Ulan-Ude
04:00 گزارش ویژه (چگونه به ضرب و شتم یک دوست؟!)
04:30 ژیمناستیک ورزشی. قهرمان جهان. تیم ها مردان. آخرین. پخش از آلمان
برنامه امروز، 9 اکتبر 2019 در فرهنگ کانال برای کل روز
06:30 فرهنگ فرهنگ
06:35 پا ... (کاسیموف خانسکی)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 قوانین زندگی
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 وایکینگا (وایکینگ سلاح)
08:30 Theatrical Chronicle. مورد علاقه های شما (ولادیمیر zeldin)
09:00 شهریزاده (سری 10)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:10 قرن بیست و یکم (جورج تووتستونوگوف. صحنه و اتاق ... 1983)
12:25 چه باید بکنید؟
13:10 جاده های قدیمی کارشناسی ارشد (تئاتر Patchwork)
13:20 روز هشتم خلقت، یا کیهان روسیه (گام اول: انسان بین مرگ و جاودانگی)
14:05 وایکینگ (وایکینگ سلاح)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 طرح کتاب مقدس
15:40 ساتی کلاسیک نوری ... (با سرگئی فیلیین و ماریا الکساندرووا)
16:25 جاده طولانی در تپه ها (سری 3)
17:30 ارکستر سمفونی معروف جهان (ConcertgeBau سلطنتی ارکستر)
18:40 چه باید بکنید؟
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 وایکینگ ها (وایکینگز: دزدان و مسافران)
20:55 شب بخیر، بچه ها!
21:10 ما کیستیم؟ (پروژه بزرگ امپراتوری بزرگ)
21:40 شنوایی مطلق
22:20 Sharerazade (سری 11)
23:30 فرهنگ فرهنگ
23:50 به عنوان امپرسیونیست ها ژاپن را باز کردند
00:45 چه کاری باید انجام دهید؟
01:30 قرن بیست و یکم (جورج تووتستونووف. صحنه و اتاق ... 1983)
02:40 سیاره زیبا (یونان. Mistra)
03:00 پایان اتر