برنامه امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال اول برای تمام روز
05:25 امنیت (شکارچی کامل)06:00 اخبار
06:10 امنیت (شکارچی کامل)
07:10 امنیت (شکارچی کامل)
08:10 بازی، Harmony مورد علاقه!
08:55 هوشمندانه و هوشمندانه
09:45 کلمه چوپان
10:00 اخبار (با زیرنویس)
10:15 صدای 60+. در بالاترین نکته
11:15 تئوری توطئه (روغن مفید و مضر)
12:00 اخبار (با زیرنویس)
12:15 سینما، عشق و کبوتر
13:20 تنها یک خوابگاه ارائه شده است
15:05 به تنهایی با همه
16:05 بچه ها! ..
18:00 چه کسی می خواهد میلیونر شود؟
19:30 امشب
21:00 زمان
21:30 چه؟ جایی که؟ چه زمانی؟ (سری پاییز بازی ها: انتقال 2)
22:40 قتل در شرق اکسپرس
00:50 آقایان ترجیح می دهند مو بور
02:40 درباره عشق
04:35 امنیت (شکارچی کامل)
برنامه برنامه برای امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال روسیه 1 برای کل روز
05:00 صبح روسیه. شنبه
08:15 در تمام جهان راز
08:40 زمان محلی شنبه
09:20 Grozny. جاده صلح
10:10 صد به یک
11:00 VESTI
11:20 velti. زمان محلی
11:40 طنز! شوخ طبعی!! شوخ طبعی!!!
13:50 روح بادوام
18:00 سلام، آندره!
20:00 غرب در روز شنبه
21:00 برفی ملکه
01:00 اوراق قرضه برادرانه
04:40 خود کارگردان
برنامه امروز، 5 اکتبر 2019 در مرکز کانال تلویزیونی برای تمام روز
05:30 Elalash (1. من یک سگ داشتم ... 2. احتیاط، درب ها بسته شده اند! 3. بررسی فوتبال)05:50 پرتاب مارش
06:20 Abvgdika (کشور گسترده من عزیزم، قفقاز شمالی)
06:50 پادشاهان قسمت (Rina Green)
07:40 دایره المعارف ارتدوکس (آلمناک "چرا کلیسای مرد؟ جهان عربی نروژ")
08:05 همه چیز در مورد سابق خود
10:10 ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون (گنجینه های آگرا: قسمت اول)
11:30 رویدادها
11:45 ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون (گنجینه های آگرا: قسمت 2)
13:25 ملودی تبدیل شده است
14:30 رویدادها
14:45 ملودی سه بعدی
17:20 رنگ Linden
21:00 "PostScript" با Alexey Pushkov
22:15 حق دانستن
23:45 رویدادها
00:00 Vitaly Klitschko: قهرمان مافیا
00:50 مارت باباروف. من چیزی نخواهم داشت!
01:35 کولی های قرن XXI
02:25 گزارش ویژه (افسردگی بزرگ 2.0)
02:55 "PostScript" با Alexey Pushkov
04:15 حق دانستن
برنامه برای امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال NTV برای تمام روز
05:00 PE تحقیق و بررسی
05:35 از زندگی بخش تحقیقات جنایی
07:20 نمایش
08:00 امروز
08:20 "آماده سازی" با الکسی زیمین
08:45 چه کسی مالک در خانه است؟
09:25 خوردن در خانه
10:00 امروز
10:20 خانه جاده
11:00 غذا زنده و مرده
12:00 سوال آپارتمان
13:10 ما برویم، مبارزه کن!
14:00 بازی او
16:00 امروز
16:20 تحقیقات ...
17:15 24 ساعت گذشته
19:00 مرکز مرکزی
21:00 مالیات روسیه!
23:20 Piloram بین المللی
00:15 تعداد ادارات در مارجلیزا (شب گرجستان)
01:35 Fomenko. جعلی
02:00 پاسخ شهرستان
03:00 خود
برنامه برای امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال CTC برای تمام روز
05:30 مرد جدید06:00 Yelalash
06:50 ماجراجویی گربه در چکمه
07:15 روح: پرش رایگان
07:40 سه گربه
08:05 تام و جری
08:30 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
09:30 PRO100 آشپزخانه
10:30 نمایش "Pelmeni اورال" (خنده)
11:00 ماوس شکار
13:00 فورت بورد. برگشت
14:35 ترمینال
17:10 Bald Nyanka: Sweeting
19:05 رئیس Molokosos
21:00 Avengers: جنگ بی نهایت
00:00 شوالیه تیره
02:45 آقای هولمز
04:20 جوانان (سری 154)
برنامه برای امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال رن تلویزیون برای تمام روز
05:00 قلمرو توهمات (سری 230)
05: 59Territia از توهمات (سری 229)
07: 34 میلیونرز در تعطیلات
09:15 MINTRANS (سری 140)
10:15 برنامه مفید ترین (سری 132)
11: 16 رمز و راز دوم (سری 904)
13: 16 رمز و راز دوم (سری 904)
15: 19 قلمرو توهمات (سری 262)
17: لیست های 22discreated (مردم، شما حیوانات هستند!)
19:25 پارکر
21:45 مدافع
23: 34 مکانیک: قیامت
01: 26rrinets
03: قلمرو محراب توالت (سری 213)
04: 52TerRatory از دستگاه ها (سری 228)
برنامه امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال TNT برای کل روز
05:05 TNT بهترین (سری 42)05:30 TNT بهترین (سری 43)
06:00 TNT بهترین (سری 44)
06:30 TNT بهترین (سری 45)
07:00 TNT طلا (سری 33)
07:30 TNT طلا (سری 40)
08:00 موسیقی TNT (سری 116)
08:30 TNT طلا (سری 6)
09:00 HOUSE-2. Lite (سری 2674)
10:00 خانه -2. عشق جزیره (سری 1142)
11:00 صبحانه بزرگ (سری 68)
11:30 کجا منطق است؟ (سری 49)
12:30 کجا منطق است؟ (سری 50)
13:30 منطق کجاست؟ (سری 51)
14:30 باشگاه کمدی (سری 590)
15:30 باشگاه کمدی (سری 591)
16:30 باشگاه کمدی (سری 592)
17:30 Triad (سری اول)
18:00 سه تریاد (سری دوم)
18:30 تریاد (سری 3)
19:00 سه گانه (سری 4)
19:30 نبرد روانشناسی (سری دوم)
21:00 رقص (سری 113)
23:00 خانه 2. شهر عشق (سری 4263)
00:05 خانه -2. پس از غروب خورشید (سری 5420)
01:05 TNT موسیقی (سری 116)
01:35 عمده فروشی ارزان تر 2
03:15 میکروفون در فضای باز (سری 66)
04:10 میکروفون در فضای باز (سری اول)
برنامه امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال داخلی برای تمام روز
05: 32 برای عشق. در صومعه (سری 4)
06:20 6 فریم
06:30 خرید موفق
06:40 6 فریم
07:15 سه poplas در plyukha
08:50 دختر
11:35 پد مورد علاقه من (سری اول)
12:30 پد مورد علاقه من (سری دوم)
13: پد مورد علاقه 26 (سری 3)
14: مه 21 مورد علاقه (سری 4)
15: پد مورد علاقه 17 (سری 5)
16: 13 پد مورد علاقه (سری 6)
17: 08 پد مورد علاقه (سری 7)
18: 04th Dad مورد علاقه (سری 8)
19:00 من همسر وفادار خواهم بود
23:20 دکتر کودکان
23:35 خودخواه
01:30 سه آپارتمان
02:55 پد مورد علاقه من (سری اول)
03: 37 پد مورد علاقه (سری 2)
04:20 پد مورد علاقه من (سری 3)
برنامه امروز، 5 اکتبر 2019 در بازی کانال! تلویزیون برای تمام روز
06:00 ورزش واقعی (هنرهای رزمی)06:45 کل حقیقت درباره ...
07:15 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
07:55 والیبال. جام جهانی. مردان. روسیه برزیل است. پخش از ژاپن پخش زنده
09:55 اخبار
10:05 همه در فوتبال! (پوستر)
11:05 در هدف بزرگتر
11:35 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
12:30 گزارش ویژه (GENTLEMEN RUGBY LUCK)
12:50 اخبار
12:55 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین آندره Koreshkov در مقابل Lorenz Larkina. پخش از ایالات متحده آمریکا
14:55 اخبار
15:00 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
15:30 هندبال. لیگ قهرمانان. زنان. Rostov-Don (روسیه) - "Lublin" (لهستان). پخش از Rostov-on-Don. پخش زنده
18:10 اخبار
18:15 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
18:55 فوتبال. لیگ برتر روسیه. "سوچی" - "بال شوراها" (Samara). پخش زنده
20:55 اخبار
21:00 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
21:40 فوتبال. مسابقات قهرمانی ایتالیا "Jenoa" - "میلان". پخش زنده
23:40 همه چیز برای مسابقه! پخش زنده
00:10 keiberatsletics
00:40 فوتبال. مسابقات قهرمانی فرانسه "مونپلر" - "موناکو"
02:40 بهترین از بهترین 4: بدون هشدار
04:25 تیم رویایی
04:55 والیبال. جام جهانی. مردان. روسیه-مصر. پخش از ژاپن پخش زنده
برنامه امروز، 5 اکتبر 2019 در کانال Culp برای تمام روز
06:30 موسیقیدانان برمن
06:55 در قدم های نوازندگان برمن
07:20 بخش
09:35 تلسکوپ
10:05 اسرار کوچکی از نقاشی های بزرگ (Paolo Veronese. "ازدواج در کانا گالیله" .1563 سال)
10:35 در روز پنج شنبه و هرگز بیشتر
12:05 Hermitage
12:30 شکارچیان آسمانی
13:25 خانه دانشمندان (Ivan Oseledets)
13:55 اثر پروانه (Gutenberg. Inventor-Capidez)
14:25 خط زندگی (الکساندر Mikhailov)
15:15 برف سفید روسیه
16:45 تلسکوپ
17:10 دایره المعارف معماهای (دایناسورها در میان مردم)
17:45 لئونید گاییا ... و کمی درباره "الماس"
18:20 Quartet 4x4
20:15 بدون مقررات محدودیت ("منطقه مرده" و "سپر زندگی")
21:00 Agora
22:00 کودکان بهشت
23:35 باشگاه "Shabolovka، 37" (Theon Condreze و Nikita Vlasov)
00:40 Kinescope (67th San Sebastian ICF)
01:20 شکارچیان آسمانی
02:10 جستجوگرها (پرونده Saltychikha)