برنامه برای امروز، 28 فوریه 2019 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:25 امروز 28 فوریه است. روز شروع می شود
09:55 حکم مدرن
10:55 زنده بزرگ!
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 زمان نشان خواهد داد
13:55 "مردم ما" با یولیا کمتر
15:00 اخبار با زیرنویس
15:15 بیایید ازدواج کنیم
16:00 مرد / زن
17:00 زمان نشان خواهد داد
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:25 زمان نشان خواهد داد
18:50 در واقع
19:50 اجازه دهید آنها بگویند
21:00 زمان
21:30 Gadalka (سری 13)
22:30 بازی بزرگ
23:30 شب عروسی
00:00 در شب به دنبال
01:00 قاتل قدرت 2 (سری 4 - "Bmranga Trail")
02:00 POWER POWER-2 (سری پنجم - "فصل کشور")
03:00 اخبار
03:05 مرد / زن
03:50 بیایید ازدواج کنیم
04:30 خرید کنترل
برنامه امروز، 28 فوریه 2019 در کانال روسیه 1
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:25 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:25 اخبار. زمان محلی
11:45 سرنوشت یک فرد مبتلا به بوریس Korchevnikov
12:50 60 دقیقه
14:00 velti
14:25 اخبار. زمان محلی
14:45 چه کسی علیه است؟
17:00 VESTI. زمان محلی
17:25 آندری مالاخوف. زنده
18:50 60 دقیقه
20:00 velti
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 Sklifosovsky (سری 15)
22:10 Sklifosovsky (سری 16)
23:20 شب با ولادیمیر Solovyov
02:00 Kamenskaya-5 ("نام قربانی - هیچ کس"، سری اول و دوم)
برنامه امروز، 28 فوریه 2019 در مرکز کانال تلویزیونی
05:30 10 بیشتر ... (ستاره های گذشته کار)06:00 خلق و خوی
08:00 دکتر و ... (انتشار 28 فوریه)
08:35 بدون محدودیت
10:35 سرگئی نیکوننکو. آه، خوش شانس!
11:30 رویدادها
11:50 قتل خالص انگلیسی (سری 3 - "مرگ و ستاره ها)
13:35 قهرمان من (Lyudmila Gavrilova)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 آنا کارآگاه (سری 7)
16:00 آنا کارآگاه (سری 8)
16:55 انتخاب طبیعی (AYRAN)
17:40 تابستان هند (سری 7)
18: 38babe تابستان (سری 8)
19:40 رویدادها
20:00 پتروکا، 38
20:20 رأی دادن حق
22:00 رویدادها
22:30 10 بیشتر ... (مرگ زودهنگام ستاره ها)
23:05 امدادگران و Rainbits. به عنوان عزیزان عزیزان
00:00 رویدادها ساعت 25
00:35 خداحافظی ویکتوریا و گالینا برژنف
01:25 عامل رمز و راز 007
02:15 آنا کارآگاه (سری 7)
03: 04ANNA-DETECTECTE (سری 8)
03:55 District Distectives-2 (سری 7)
04: 42 جنسیت از منطقه مقیاس 2 (سری 8)
برنامه برای امروز، 28 فوریه 2019 در کانال NTV
05:10 FORESTER ("Shot"، 1 و 2 سری، سری "رزرو"، 1 و 2 سریال)
06:00 امروز
06:05 Lesnik ("SHOT"، 1 و 2 سری، سری "رزرو"، 1 و 2 سریال)
07:00 امروز
07:05 Lesnik ("Shot"، 1st و 2 سری، "رزرو"، سری اول و دوم)
08:00 امروز
08:05 Lesnik ("شات"، 1 و 2 سری، سری "رزرو"، 1 و 2 سریال)
09:00 mukhtar. دنباله جدید (زندانی زندان)
10:00 امروز
10:20 شیاطین دریایی. گردباد ("تصمیم روز"، "در اسارت"، "دره مرگ")
امروز 13:00
13:25 بررسی. اضطراری
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:30 محل ملاقات
17:15 DNA
18:10 شیاطین دریایی. دوستی ("اتم صلح آمیز"، سری اول و دوم)
19:00 امروز
19:40 دریای شیطان. دوستی ("اتم صلح آمیز"، سری اول و دوم)
21:00 پنج دقیقه سکوت بازگشت (سری 19 و 20)
23:00 امروز
23:15 تعطیلات مردانه (سری 4)
00:15 محل جلسه
02:00 Nashipotennadzor
02:50 تست لنین (سری 10 - 12)
برنامه امروز، 28 فوریه 2019 در کانال Culp
06:30 فرهنگ فرهنگ06:35 پا ... (Moscow Borodino)
07:00 فرهنگ فرهنگ
07:05 قوانین زندگی
07:30 فرهنگ فرهنگ
07:35 بخار معلق در پرتغالی. گاندولا
07:55 سیتا و راما (سری 195 - 196)
08:35 جاده های قدیمی کارشناسی ارشد (روح جنگل)
08:50 تعطیلات Krosha (سری 4)
10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:10 XX قرن ("صبحانه صبح". پیشرو A. Shirvindt و M. Dervin. 1984، 1987)
12:10 جزایر Lipskoe. زیبایی آتش و باد
12:30 "بازی در مهره ها" با ایگور ولگورود (یوری Olesh. "سه پدران")
13:10 اول در جهان (دستگاه گردش خون مصنوعی Pukhonenko)
13:30 شنوایی مطلق (انتشار 27 فوریه)
14:15 خانه Polarnikov
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 Gingerbread House (Singing Clay)
15:40 2 Vernik 2 (انتشار 22 فوریه)
16:25 تعطیلات Krosh (سری 4)
17:35 ارکستر سمفونیک والری و مونیخ (L. Beethoven. سمفونی شماره 3)
18:30 وات دریای. آینه بهشت
18:45 "بازی در مهره ها" با ایگور ولگرورود (یوری Olesha. "سه پدران")
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 قوانین عمر (انتشار 28 فوریه)
20:30 شب بخیر، بچه ها!
20:45 نقش کوچکی از یک هنرمند بزرگ. Alexey Smirnov
21:30 Enigma (لوکاس باروین براون)
22:10 Medici. ارباب فلورانس (سری چهارم - "روز قیامت")
23:10 نامه از استان (Smolensk. "گارد غرب")
23:40 فرهنگ فرهنگ
00:00 سیاه چاله ها. نقاط سفید (انتشار 28 فوریه)
00:40 "بازی در مهره ها" با ایگور ولگرود (یوری Olesha. "سه پدران")
01:20 XX قرن ("صبحانه صبح". پیشرو A. Shirvindt و M. Dervin. 1984، 1987)
02:15 بوریس و اولگا از شهر خورشید
برنامه امروز، 28 فوریه 2019 در کانال CTC
05:10 6 فریم
06:00 Yelalash
06:40 تیم توربو
07:30 سه گربه
07:45 ماجراهای Woody و دوستانش
08:30 تام و جری
09:00 Dumplings اورال (خنده)
09:30 تاکسی 4
11:20 momchki
16:00 آخرین شکارچی جادوگر
18:00 Senya Fedya
19:30 Premiere! "بیکر و زیبایی"
21:00 تروی
00:15 جنگجو سیزدهم
02:15 Penelope
03:55 شاخ و کوه
برنامه برنامه برای امروز، 28 فوریه 2019 در کانال رن تلویزیون
05:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko06:00 پروژه مستند
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 پروژه مستند
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 رمز و راز بشریت با اولگ شیشیکین
14:00 داستان های فوق العاده جالب
15:00 پروژه مستند
16:00 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20:00 به نام پادشاه
22:20 تماشای همه چیز!
23:00 اخبار
23:25 رمز و راز بشریت با اولگ شیشیکین
00:30 اولین ضربه
02:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
02:50 اسرار Chapman
04:20 "قلمرو توهم" با ایگور Prokopenko
برنامه امروز، 28 فوریه 2019 در کانال TNT
05:25 Choir (سری 104)
06:10 Choir (سری 105)
07:00 TNT بهترین (سری 13)
07:30 TNT بهترین (سری 14)
08:00 TNT بهترین (سری 15)
08:30 TNT بهترین (سری 16)
09:00 HOUSE-2. لایت
10:15 خانه 2. جزیره عشق
11:30 برودنین در برابر Buzova (سری 129)
12:30 صرفه جویی در عشق خود را (سری 24)
13:30 دانشگاه. خوابگاه جدید (سری 132 - "بازگشت کریستینا")
14:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 133 - "ترکیه")
14:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 134 - "الکل الکل")
15:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 135 - "Expedition")
15:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 136 - "یانا - ایوانوف")
16:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 137)
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 138)
17:00 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 139)
17:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 140)
18:00 پلیس از روبل (سری 15)
19:00 پلیس از روبل (سری 16)
20:00 فرهنگ (سری 16)
20:30 سال کشت (سری 17)
21:00 استودیو Soyuz (سری 62)
22:00 improvisation (سری 111)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:05 صرفه جویی در عشق خود را (سری 24)
01:55 برودنین در برابر Buzova (سری 129)
02:45 دختران خشک شده
04:25 THT-CLUB
04:30 میکروفون باز (سری 34)
برنامه برای امروز، 28 فوریه 2019 در کانال داخلی
05:35 6 فریم06:00 آشپزخانه خانه (سری 73 - "رومی پولینسکی")
06:30 6 فریم
06:50 خرید موفق
07:00 درک کنید ببخشید (سری 108 - "دختر تحت نظارت")
07:30 برای امور جزئی (سری 227)
08:30 بیایید هدایت کنیم! (سری 391)
09:30 آزمون برای پدر و مادر (سری 187)
10:30 نمایندگان عدالت (سری 10)
11:30 عارف واقعی (سری 85 - "Chulad")
12:30 درک کنید با عرض پوزش (سری 536 - Brazda از هیئت مدیره "، سری 109 -" Zagdunya ")
فرآیند 13:40 (سری اول - چهارم)
18:00 6 personnels
19:00 Bustor در برف (سری اول و دوم)
22:55 زن دکتر 2 (سری 55 - "اثر Gemini")
00:00 6 فریم
00:30 "سن بالزکوفسکی یا همه مردان از او ...". (23rd - 25 سری)
03:05 زن دکتر 2 (سری 55 - "اثر Gemini")
03:50 درک کنید ببخشید (سری 536 - "Brazdes of the Board")
04:20 عارف واقعی (سری 85 - "Chulad")
برنامه برای امروز، 28 فوریه 2019 در مسابقه کانال! تلویزیون
05:30 ورزش بزرگ ورزشی
06:00 کل حقیقت درباره ...
06:30 افتخار خسته
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه!
08:55 اخبار
09:00 فوتبال. مسابقات قهرمانی انگلستان (چلسی - تاتنهام)
11:00 اخبار
11:05 ساحل فوتبال. مسابقات قهرمانی جهان در میان باشگاه های Mundialito-2019. پخش از مسکو (اسپارتاک "(روسیه) -" Flamemango "(برزیل))
12:15 اخبار
12:20 همه چیز برای مسابقه!
12:55 اسکی قهرمان جهان. Dudeller شمالی پریدن از یک تخته سنگ. پخش زنده از اتریش
14:05 اخبار
14:10 همه برای مسابقه!
14:40 اسکی قهرمان جهان. زنان. رله 4x5 کیلومتر. پخش زنده از اتریش
16:25 اخبار
16:30 شب قاره
16:50 هاکی khl 1/4 فینال کنفرانس شرق. پخش زنده
19:25 همه چیز برای مسابقه!
19:55 بسکتبال EuroLeague مردان. پخش زنده ("خیمکی" (روسیه) - "میلان" (ایتالیا))
21:55 همه چیز برای مسابقه!
22:55 فوتبال. فنجان اسپانیا 1/2 فینال پخش زنده ("والنسیا" - "BETIS")
00:55 همه چیز برای مسابقه!
01:30 اسکی قهرمان جهان. Dudeller شمالی مسابقه 10 کیلومتر پخش از اتریش
02:15 اسکی قهرمان جهان. پریدن از یک تخته سنگ. مردان. صلاحیت پخش از اتریش
03:30 بوکس حرفه ای. مبارزه برای عنوان جهان با توجه به WBA در نیمه دوم وزن. پخش از ایالات متحده آمریکا (J. Davis - W. Ruis)