برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در کانال اول
05:35 به تنهایی با همه06:00 اخبار
06:10 به تنهایی با همه
06:30 میدل
08:10 Smeshariki. پین
08:25 ساعت
08:55 سلامت
10:00 اخبار با زیرنویس
10:15 »غیر یادداشت ها» با دیمیتری Krylov
10:35 در حالی که همه در خانه
11:25 Fazenda (اتاق جدید برای ایمان)
12:00 اخبار با زیرنویس
12: 20 مسابقات قهرمانی جهان Biathlon. دستیابی. زنان. اتریش زنده اتر
13:00 تئوری توطئه (شب های مد)
14:00 دوستان وفادار
16:00 کنسرت Stas Mikhailov
18:00 "بهترین از همه!" دستور العمل های مرجع »
19:30 بهترین از همه!
21:00 یکشنبه "زمان"
22:30 "KVN-2017". بازی انتخاب
00:50 kanoneck
04:15 خرید کنترل
برنامه تلویزیونی در تاریخ 12 فوریه 2017 در روسیه 1
05: 00 کارآگاه فروش تاتیانا ایوانوا (Dolce Vita در روسیه)
07:00 چند صبح (ماشا و خرس)
07:30 مدیر خود
08:20 »Mentopanoram» Evgenia Petrosyan
08:50 ایمیل صبحگاهی
09:30 صد به یک
10: 20 ماه. Vesti-Moscow. هفته در شهر
11:00 VESTI
11: 20mix مجاز است
14:00 velti
14: 20 ابزار! ورود مجاز
16: 20 زن
20:00 هفته های غربی
22:00 یکشنبه شب با ولادیمیر Solovyov
00:30 داستانی از مطالعه حذف شده است. قرن نوزدهم
01:30 زنان در Verge (سری 5 و 6)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 12 فوریه 2017 در NTV
05:05 اخلاق آنها05:25 عامل هدف خاص 2 ("مشکلات ترجمه"، سری اول و دوم)
07: تلویزیون 00central
08:00 امروز
08: 20 درمان "صبح مبارک"
09:25 خوردن در خانه
10:00 امروز
10: 20 انتقال
11: 05chedo فناوری (انتشار 12 فوریه)
12:00 پاسخ شهرستان (انتشار 12 فوریه)
13:05 Nashipotennadzor
14:10 همچنین مردم (برادران Safron)
15:05 بازی خود را
16:00 امروز
16: بر اساس ... (انتشار 12 فوریه)
18:00 احساسات جدید روسیه
19:00 "نتایج هفته" با Irada Zeynalova
20:30 موج انفجاری
22:40 زمان Syndbad (Crossroads Alpine، سری اول - چهارم)
02: 20 من می خورم!
02:45 غذا بدون قوانین
03:35 کارآگاه قضایی
04:25 پلیس رفت و آمد مکرر (سری اول)
برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در مرکز تلویزیون
05:50 کنار ما
07:40 شیوه زندگی (انتشار 12 فوریه)
08:10 قتل کامل
10:05 پادشاهان قسمت (یوری بلف)
10:55 بانوی جوان و آشپزی
11:30 رویدادها
11:45 پتروکا، 38
11:55 ایالت جنایی
13:50 خنده با تحویل به خانه
14:30 هفته مسکو
15:00 شادی تحت قرارداد
16:55 مادربزرگ
20:30 مناظر قتل
00:15 رویدادها
00:30 ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون. گنجینه های گنجینه
03:30 عشق و نفرت در سیاست بزرگ. مارگارت تاچر
برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در کانال Culp
06:30 euronews10:00 کنسرت عادی با ادوارد اتر
10:35 بهار
12:15 Rostislav Klyatt - Sage and Clown
13:00 روسیه، عشق من! (فقط سه رشته)
13:30 سخنرانان با Belukha
14:35 Genius و Villaina (Otto Schmidt)
15: 05 چه کاری باید انجام دهید؟
15:50 Grota Yungan. جایی که بودیسم به دین چین تبدیل شده است
16:05 Vyacheslav Butusov. بیداری شادی
16:35 کتابخانه ماجراجویی (سفر به آغاز زمان)
16:50 سفر به آغاز زمان
18:15 در پا ... (Feodosia Aivazovsky)
18:45 پناهجویان (افسانه "دریاچه مرگ")
19:30 Lyudmila Gurchenko برای همیشه
21:05 تورهای خداحافظی
22:15 »دایره متوسط» آندره Eshpaya
23:10 P.I. Tchaikovsky. "یوجین یکگین". تئاتر "Helikon-Opera"
01:45 PERFL و توماس
01:55 جستجوگرها (افسانه "مرگ دریاچه")
02:40 لور دره. زرق و برق دار و فقر
برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در کانال مسابقات کانال
06:30 دو برابر
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! رویدادهای هفته
07:35 اخبار
07:40 ده!
08: 00cemonication باز کردن بازی های المپیک زمستانی XXII. پخش از سوچی
11:25 اخبار
11:30 biathlon. قهرمان جهان. با حداکثر سرعت دویدن مردان. پخش از اتریش
13:10 اخبار
13:15 همه در هاکی!
13:55 هاکی یوروتور "بازی های سوئدی". پخش زنده (روسیه - جمهوری چک)
16:25 اخبار
16:35 Biathlon. قهرمان جهان. دستیابی. مردان. پخش زنده از اتریش
17:25 اخبار
17:35 همه چیز برای مسابقه!
18:25 Hooligans. انگلستان
18:55 فوتبال. مسابقات قهرمانی انگلستان. پخش زنده ("Swansea" - "Leicester")
20:55 اخبار
21:00 همه چیز برای مسابقه!
21:30 ورزش های بی رحمانه
22:00 اخبار
22:10 خبرنگار ورزشی
22:40 فوتبال. مسابقات قهرمانی ایتالیا پخش زنده ("Cagliari" - "یوونتوس")
00:40 همه چیز برای مسابقه!
01:25 سرعت اسکیت مسابقات قهرمانی جهان در فاصله های جداگانه. پخش از کره
01:55 مسیر کوتاه جام جهانی. پخش از بلاروس
02:25 بسکتبال لیگ Unified VTB. "ستاره ها". پخش از سوچی
04:25 سریعتر
برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در کانال CTC
05:50 موسیقی در STS06:00 Yelalash
06:25 Barboskina
06:55 Fixy
07:35 اژدها: مدافعان اولالا
09:00 Smeshariki
09:15 سه گربه
09:30 Coralina در کشور کابوس
11:25 زمین آینده
13:55 Terminator-3. ظهور ماشین آلات
16: 00risty dumplings (مورد علاقه)
16:30 ترمیناتور. روایت آفرینش در انجیل
18:55 طرح برای بازی
21:00 Terminator: ممکن است نجات دهنده می آید
23:15 سرعت 2. کنترل کروز
01:35 مرد در حال اجرا
03:30 برنامه برای بازی
برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در کانال رن تلویزیون
05:00 Godzill
06:50 Kamenskaya (سری اول - 16th)
23:00 سگ در هوا
00:00 نمک (قیام)
01:30 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در 12 فوریه 2017 در کانال TNT
06:00 آخرین کشتی (سری 6 - "انزوا دقیق")07:00 TNT مخلوط (سری 47)
07:30 نمایندگان 003 (سری 44)
08:00 TNT مخلوط (سری 49)
08:30 TNT مخلوط (سری 50)
09:00 HOUSE-2. لایت
10:00 خانه -2. عروسی در میلیون
11:00 RESTART (سری 239)
12:00 انطباق (سری اول)
12:30 سازگاری (سری دوم)
13:00 انطباق (سری 3)
13:30 سازگاری (سری 4)
14:00 انطباق (سری 5)
14:30 نفر X.
16:25 نفر X-2
19:00 میکروفون در فضای باز (سری اول)
19:30 میکروفون در فضای باز (سری اول)
20:00 میکروفون باز (سری دوم)
21:00 میکروفون باز (سری 3)
22: 00stand (سری 88)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 خواب نکنید! (سری 98)
02:00 predatiki
04:05 درخشش
تلفن برای فوریه 12، 2017 در کانال داخلی
05:00 آشپزخانه خانه (سری 96 - "آنجلینا VOVK")
05:30 جیمی: ناهار 15 دقیقه (سری 35 و 36)
06:30 جیمی: ناهار 15 دقیقه (سری 37 و 38)
07:30 Marya-Sklennik
09:05 زندگی در ابتدا (سری اول و دوم)
10:55 نحوه ازدواج با یک میلیونر (سری اول - چهارم)
14:25 Unloved (سری اول - چهارم)
18:00 من حدس می زنم کیسه (2 سری)
19:00 ترک نکن
22:55 متاهل در خارج از کشور (2 سری - "فرانسه")
23:55 6 فریم
00:30 سه نیمه آبرسانی (سری اول - چهارم)
04:00 اندازه عروسی (سری 34 - "Tokarev")