تلفن در تاریخ 4 فوریه 2017 در کانال اول
05:30 تنها با همه06:00 اخبار
06:10 به تنهایی با همه
06:30 کودکان بزرگسال
08:00 بازی، Harmony مورد علاقه!
08:45 Smeshariki. ورزش
09: 00umnitsa و هوشمندانه
09:45 کلمه چوپان
10:00 اخبار با زیرنویس
10:15 "شما به یاد داشته باشید، دو ستاره ..." به 75 سالگرد Lev Leshchenko
11: 20smak (ولادیمیر کوزمین)
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 تعمیر کامل (Valentin Smirnitsky. تعمیر برای پورتوس!)
13:10 برای 10 سال جوانتر
14:00 زن
16: 00EHH، پیاده روی!
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:15 "چه کسی می خواهد میلیونر شود؟" با دیمیتری Dibrov
19:10 یک دقیقه از شکوه. فصل جدید
21:00 زمان
21:20 "امشب" با آندره مالاخوف
23: 00volution متولد شده است
01:25 پنگوئن آقای پوپر
03:10 سفر دلپذیر
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در روسیه 1
07:10 داستان های زندگی (انتشار 4 فوریه)
08:00 velti. زمان محلی
08: 20 روسی. زمان محلی
09: 20st به یک
10:10 آلبوم خانوادگی
11:00 VESTI
11: 20 زمان محلی
11:40 طنز! شوخ طبعی! شوخ طبعی!!! (انتشار 4 فوریه)
14:00 velti
14: 20 هیولا مورد علاقه
18:00 شب شنبه
20:00 غرب در روز شنبه
21:00 یک فرمانده مادر
00:50 آفتابگردان
02:40 مارس ترکیه (پزشکی برای مرده)
04:35 تحقیقات توسط کارشناسان انجام می شود (تعداد مورد 12 - "دسته دسته گل در پذیرش")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در NTV
05:00 اخلاق آنها05:50 عامل هدف خاص ("سگ ناپدید شده"، سری اول و دوم)
07:25 مشاهده
08:00 امروز
08: 20chp. تحقیق و بررسی
08:45 نوزاد خسته
09:30 پخت و پز با الکسی زیمین
10:00 امروز
10: 20 جاده
11:00 غذا زنده و مرده (انتشار 4 فوریه)
12:00 سوال آپارتمان
13:05 استانداردهای دوگانه (انتشار 4 فوریه)
14:10 ما می رویم، خوردن! (انتشار 4 فوریه)
15:05 بازی خود را
16:00 امروز
16: کتاب های دوم ...
17:00 راز توسط میلیون (Alexey Nilov)
19:00 »تلویزیون مرکزی» با وادیم تکمانف
20:00 شما باور نخواهید کرد!
21:00 هک کردن
23:15 »کارخانه کارخانه های بین المللی" با Tigran Keosayan
00: 10 فرمت A4 ("آشنایی". "به یاد داشته باشید چه بود". "در تجربه مثبت جامد)
03:30 غذا بدون قوانین
04: 20patrul (Ryabinovaya twig)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در مرکز تلویزیون
05:15 "قهرمان من" با تاتیانا Ustinova
06:00 پرتاب مارش
06:35 دزد و معلم او
07:40 Frunzik Mkrtchyan. تراژدی مرد خنده دار
08:35 ABVGDAIKA
09:00 دایره المعارف ارتدوکس (انتشار 4 فوریه)
09:30 اسب سواری بدون سر
11:30 رویدادها
11:45 جاستا غرور
13:25 دو به علاوه دو
14:30 رویدادها
14:45 دو به علاوه دو
17:25 عشق در خارج از مسابقه
21:00 "PostScript" با Alexey Pushkov
22:10 حق دانستن!
23:40 رویدادها
23:55 حق رای دادن
03:05 "سوریه. جهان تحت آتش است. " ذات
03:35 ایمان (سری 4 - "مرگ خانواده")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در کانال Culp
06:30 euronews10:00 طرح کتاب مقدس
10:35 از زندگی تعطیلات
11:55 جورج بورکوف
12:35 این هفته ... 100 سال پیش. Nefrald Notes (هفته 132 جنگ. 22 ژانویه (فوریه 4) -28 ژانویه (10 فوریه))
13: 05 آواز جهان پتروا وودکینا
13:50 Adam Marries Eve
16:10 کرملین نامرئی
16:50 Fenimore Cooper
17:00 فرهنگ فرهنگ با ولادیسلاو فلاکوفسکی
17:30 هنرمند مردم روسیه دیمیتری Khvorostovsky
18:35 تاریخ مد (ظاهر نجیب از قرون وسطی)
19:30 Gemini
20:50 نیکیتا Mikhalkov. باز کردن تمرین "دگرگونی"
23:50 مدرنیست های خشمگین (سری 6 - "نیمه شب در پاریس 1939-1945")
00:50 Maestro Raymond Pauls و گروه بزرگ رادیو لتونی
01:55 تاریخ مد (ظاهر نجیب از قرون وسطی)
02:50 Hernan Cortes
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در کانال مسابقات کانال
05:35 Bobsley و Skeleton. جام جهانی. پخش از اتریش
06:30 دو برابر
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه! رویدادهای هفته
07:30 اخبار
07:35 گفتگو در مورد ماهیگیری
08:05 خبرنگار ورزشی
08:25 اسکی جام جهانی. skiathlon. زنان. نور پخش از کره
09:25 همه در فوتبال! (دوره گذار)
09:55 اسکی جام جهانی. skiathlon. مردان. نور پخش از کره
11:35 اخبار
11:40 همه در فوتبال! (پوستر)
12:40 دفتر خاطرات جهانی
12:50 اخبار
12:55 WINTERIADE 2017 2017. هاکی مردان. 1/4 فینال پخش زنده از قزاقستان
15:25 فوتبال. مسابقات قهرمانی انگلستان. پخش زنده (چلسی - آرسنال)
17:25 اخبار
17:30 همه چیز برای مسابقه!
18:25 Hooligans
18:55 فوتبال. مسابقات قهرمانی فرانسه پخش زنده ("موناکو" - "خوب")
20:55 هاکی با توپ. قهرمان جهان. 1/2 فینال پخش زنده از سوئد
22:55 اخبار
23:00 همه چیز برای مسابقه!
23:45 Filty City
01:45 بابسلی و اسکلت. جام جهانی. پخش از اتریش
02:15 تیم از ایالت ایندیانا
04:30 فوتبال. قهرمانی آلمان ("بایرن" - "Schalke")
تلفن در تاریخ 4 فوریه 2017 در کانال CTC
05:25 ELASH05:50 موسیقی در STS
06:00 Yelalash
06:30 Premiere! "Olli و گنجینه های دزدان دریایی"
08:00 اژدها: مدافعان اولالا
09:00 Smeshariki
09:15 سه گربه
09:30 dumplings اورال (مورد علاقه)
10:30 زمان برای 24 ساعت
11:30 کارتون ("داستان های سرگرم کننده". "تعطیلات کونگ فو پاندا")
12:25 PREMIERE! "Gnomeo و ژولیت"
14:00 PREMIERE! "بابا 17 دوباره"
16: 00risty dumplings (مورد علاقه)
16:55 راد.
19:05 بروس توانا
21:00 ملت گنج
23:30 Resident Evil
01:25 PREMIERE! "21 ساله"
03:10 جف زندگی می کند در خانه
04:45 یک بار در یک افسانه
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در کانال رن تلویزیون
05:00 »قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
07:00 شوالیه تیره
09:55 MINTRANS
10:40 تعمیر صادق است
11:25 برنامه مفید ترین
12:25 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
12:30 اخبار
12:35 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
16:30 اخبار
16:35 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
17:00 »قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
19:00 Expendables
20:50 Expendables-2
22:50 Expendables-3
01:00 ایرلندی
03:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
03:50 "قلمرو توهم" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در کانال TNT
05:45 ساشا + ماشا. بهترین06:00 آخرین کشتی (سری 3 - "محاسبه دقیق")
07:00 TNT مخلوط (سری 35)
07:30 TNT مخلوط (سری 36)
08:00 TNT مخلوط (سری 37)
08:30 TNT مخلوط (سری 38)
09:00 نمایندگان 003 (سری 43)
09:30 خانه 2. لایت
10:30 خانه -2. عروسی در میلیون
11:30 مدرسه تعمیر (سری 603)
12:30 روانشناسی بررسی (سری 78)
13:00 نبرد روانشناسان (سری 265)
14:30 نبرد روانشناسی (سری 266)
16:00 نبرد روانشناسی (سری 267)
17:30 نبرد روانشناسی (سری 268)
19:00 نبرد روانشناسی (سری 284)
19:30 نبرد روانشناسی (سری 285)
20:00 دراکولا
21:50 یک بار در یک زمان در روسیه (سری 58)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 ماجراهای پلوتو پلوتو
02:55 ریو -2
04:55 گروگان (سری 15 - "پایان بازی")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 4 فوریه 2017 در خانه کانال
05:30 جیمی: ناهار 15 دقیقه (سری 19 و 20)
06:30 جیمی: ناهار در 15 دقیقه (سری 21 و 22)
07:30 6 فریم
08:15 evdokia
10:20 امید به عنوان شهادت زندگی (سری اول - چهارم)
13:45 خانه بدون خروج (سری اول و دوم)
17:30 پخت و پز خانگی (سری 95 - "دیمیتری میلر")
18:00 2017: پیش بینی ها (سری 3)
19:00 قرن شکافه. امپراتوری Kossem (سری 9 و 10)
23:00 همسران شرقی (سری 10 - مصر)
00:00 6 فریم
00:30 خط مارس (سری اول - چهارم)
04:40 6 فریم