برنامه تلویزیونی در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09: 20TTequered "صبح بخیر"
09:50 زنده بزرگ!
10:55 حکم مدرن
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 تنها با همه
13: 20 سال نشان خواهد داد
14:00 اخبار
14:15 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار با زیرنویس
15:15 زمان نشان خواهد داد
16:00 برای من صبر کن
17:00 "مرد و قانون" با الکسی پیمانوف
18:00 کانال اطلاعات مستقیم "اولین استودیو"
20:00 میدان معجزات
21:00 زمان
21:30 مراسم جایزه GRAMEN GRAMEN GRAMEN (قسمت 2)
23: 20veechny urgant
00:00 »دفتر." "شهر پیجون". فصل دوم (سری 4)
01:15 او او را دوست دارد
03:10 رئیس قرمز و دیگران
برنامه تلویزیونی در تاریخ 3 فوریه 2017 در روسیه 1
05: 00utro روسیه
09:00 VESTI
09: 15utro روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:40 VESTI. زمان محلی
11:55 Kamenskaya-2
14:00 velti
14:40 velti. زمان محلی
14:55 اسرار تحقیق 7 ("هدیه گرامی"، سری اول و دوم)
17:00 VESTI
17: 20 رویداد زمان محلی
17:40 زندگی اتر
18:50 60 دقیقه
20:00 velti
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 نمایش پتروسیان
23:05 کجا عشق می رود
01:05 وانت خوردن بدون قوانین
02:50 DAR (سری 60)
04:45 تحقیق توسط کارشناسان انجام می شود (مورد شماره 11 - "در هر هزینه")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 3 فوریه 2017 در NTV
05:10 وکیل (طبیعت مرده)06:00 امروز
06:05 روسیه مرموز
07:00 BUSINESS BUSINESS NTV
08:05 بازگشت Mukhtara-2 ("ناهار خراب شده". "آپارتمان جدید")
10:00 امروز
10: 20 اقیانوس آرام ("Creature Bolt"، سری اول و دوم)
12:00 دادگاه هیئت منصفه
امروز 13:00
13:25 بررسی. اضطراری
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:40 "ما صحبت می کنیم و نشان می دهیم." نمایش بحث با لئونید زکوشانسکی
18: 15chp. تحقیق و بررسی
19:00 امروز
20:00 PRAVDA GRUNEOVA
21: 00kuma ("مول"، سری اول و دوم. "اسلاید های سرد"، سری اول و دوم)
00:50 محل ملاقات
02:25 دست موچ
03:15 کارآگاه قضایی
04:15 گشت (تپانچه از دست رفته)
تلفن در تاریخ 3 فوریه 2017 در مرکز تلویزیون
05:10 "قهرمان من" با تاتیانا Ustinova
06:00 خلق و خوی
08:00 اسرار سینمای ما (ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون)
08:30 ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون. سگ Baskerville
11:30 رویدادها
11:50 پدر براون (غرور غرور "سایه اشافوت")
13:40 "قهرمان من" با تاتیانا اوستینووا (ویکتور دوبرونراوف)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15: 1510 بیشتر ... (ستاره های Brachy)
15:50 در سبک جاز
17:40 بازگشت
19:30 "در مرکز رویدادها" با آنا Prokhorova
20:40 رأی دادن حق
22:00 رویدادها
22:30 کریستال روم. احمق
23:55 اولتیماتوم
01:25 پتروکا، 38
01:40 بانوی در نیمه شب ناپدید می شود
برنامه تلویزیونی در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال Culp
06:30 euronews10:00 فرهنگ فرهنگ
10: 20gubert در سرزمین عجایب
11:15 بررسی کمیسر مگس (مگس عصبانی است)
12:45 بندرگاه باستانی Hoian
13:00 قوانین عمر
13:30 نامه از استان (شهر پتوشکی. منطقه ولادیمیر)
13:55 Chingis Khan
14:05 مدرنیست های خشمگین (سری 5 - "Libertad! 1930 -1939")
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 مدرنیست های خشمگین (سری 6 - "نیمه شب در پاریس 1939-1945")
16: 05 سوراخ سوراخ. لکه های سفید
16:50 ولادیسلاو Vinogradov
17:35 هنرمند مردم اتحاد جماهیر شوروی سنیاراویسکایا
18:30 یوری Olesha. نویسنده
19: 20Jotto di bondone
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 Mozkonostalgia
20: 20aostrov (به 80 سالگرد Regimanta Adomaytis)
20:55 از زندگی تعطیلات
22:25 خط زندگی (Evgeny Dyatlov)
23: 20 در فرهنگ
23:35 Crysovet
23:40 مدرنیست های خشمگین (سری 5 - "Libertad! 1930 -1939")
00:35 بررسی کمیسر Megre (Megre عصبانی است)
01:55 جستجوگرها (Templars در روسیه شوروی)
02:40 Bru-on-Boyne. سنگ های قیمتی در تابش رودخانه
تلفن در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال مسابقات کانال
06:10 ده ها!
06:30 دو برابر
07:00 اخبار
07:05 مسابقات قهرمانی دیوانه
07:35 اخبار
07:40 همه چیز برای مسابقه!
08:55 WINTERIADE 2017 2017. بیتلون دستیابی. زنان. پخش زنده از قزاقستان
09:45 اخبار
09:50 خبرنگار ورزشی
10: 20 لیگ بالا
10:50 اخبار
10:55 WINTERIADE 2017 2017. بیتلون دستیابی. مردان. پخش زنده از قزاقستان
11:45 گزارش ویژه (توطئه ورزشی)
12:15 اخبار
12: 20 همه در مسابقه!
12:55 اسکی جام جهانی. با حداکثر سرعت دویدن نور پخش از کره
14:40 خبرنگار ورزشی
15:00 اخبار
15:05 همه چیز برای مسابقه!
15:50 ستاره فوتبال
16: 20news
16:25 شب قاره
16:55 هاکی khl پخش زنده ("Metallurg" (Magnitogorsk) - SKA (سنت پترزبورگ))
19:25 همه چیز در فوتبال است!
19:55 فوتبال. بازی دوستانه پخش زنده از اسپانیا (Zenit (روسیه) - "اسپارت" (جمهوری چک))
21:55 همه در فوتبال! (پوستر)
22:40 خبرنگار ورزشی
23:00 همه چیز برای مسابقه!
23:45 غیر قابل انکار -3
01:30 مفسران. ژنی
01:50 فوتبال. لیگ قهرمانان. 2012 (واقعی "(مادرید، اسپانیا) - منچستر سیتی (انگلستان))
03:45 بدن و روح
تلفن در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال CTC
05:15 ELASH05:45 موسیقی در STS
06:00 Yelalash
06: 20 Barboskina
06:50 Fixy
07:15 سه گربه
07:35 اژدها: مدافعان اولالا
08:30 چگونه روسی شد
09:30 نمایش "Pelmeni اورال" (نانو کنسرت، روشن!)
10:15 برادران گریم
12:30 Londongrad. می دانم ما!
13:30 آشپزخانه
16:00 Voronina
19: dumplings 00risty (مورد علاقه)
19:30 نشان می دهد "Pelmeni اورال" (نه در porthole)
21:00 PREMIERE! "قرمز"
23:10 پنجاه سایه خاکستری
01:35 PREMIERE! "روز کارگر"
03:40 Premiere! "21 ساله"
برنامه تلویزیونی در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال رن تلویزیون
05:00 »قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
06:00 پروژه مستند
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 پروژه مستند
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 شام ساحلی
14:00 بتمن: شروع کنید
16:05 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20:00 پروژه ویژه مستند (چه خواهد شد سوم جنگ جهانی سوم؟ تحولات و سلاح های مخفی)
22:00 تماشا همه!
23:00 Dark Knight
01:50 تجزیه و تحلیل آن
03:30 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال TNT
05:50 arrow (2 سری - سارا)06:45 ساشا + ماشا. بهترین
07: 00Chopashki-Ninja (سری 76 - "دایناسورها در فاضلاب")
07:30 لیگ زنان: بچه ها، پول و عشق (سری 19)
08: 00 توجه به تحقیقات (سری 75)
09:00 HOUSE-2. لایت
10:30 خانه -2. عروسی در میلیون
11:30 گارفیلد.
13:30 دانشگاه (سری 264)
14: 00 انجمن (سری 265)
14:30 دانشگاه (سری 266)
15: 00 انجمن (سری 267)
15:30 دانشگاه (سری 268)
16: 00 انجمن (سری 269)
16:30 دانشگاه (سری 270)
17: 00 انجمن (سری 271)
17:30 دانشگاه (سری 272)
18: 00 انجمن (سری 273)
18:30 دانشگاه (سری 274)
19: 00 انجمن (سری 275)
19:30 دانشگاه (سری 30 0)
20:00 improvisation (سری 24)
21:00 کمدی باشگاه (سری 528)
22:00 میکروفون باز (سری دوم)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 چنین فیلم! (سری 148)
01:30 مردان قدیمی یک مکان نیستند
04:00 در منظر (سری 12 - "حقیقت")
04:50 من زامبی هستم (سری 4 - "LIV و نوع CLIVE")
تلفن در تاریخ 3 فوریه 2017 در کانال داخلی
05: 106 فریم
05:30 جیمی: ناهار به مدت 15 دقیقه (سری 17 و 18)
06:30 جیمی: ناهار 15 دقیقه (سری 19 و 20)
07:30 6 فریم
07:55 برای امور نوجوانان (سری 594 - 596)
10:55 زن می خواهد بداند (سری اول - 8)
18:00 زیبایی هیئت منصفه (سری 10 - "Voropaeva")
19:00 اوراق قرضه برادرانه (سری اول و دوم)
22:55 Rublevo-Biryulyovo (سری 25 - "Naumova")
23:55 6 فریم
00:30 evdokia
02:25 Rublevo-Biryulyovo (سری 25 - "Naumova")
03:25 اندازه عروسی (سری 29 و 30)