برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09: 20Control خرید
09:50 زنده بزرگ! (انتشار 26 ژوئن)
10:55 حکم مدرن
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 تنها با همه
13: 20 سال نشان خواهد داد
15:00 اخبار با زیرنویس
15:15 زمان نشان خواهد داد
16:00 مرد / زن
17:00 بیایید ازدواج کنیم!
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:40 کانال اطلاعات مستقیم "استودیو اول"
19:50 "به آنها اجازه دهید" با آندری مالاخوف
21:00 زمان
21:35 Major-2 (سری 5 و 6)
23:45 اخبار شبانه
00:00 Posner (ارتفاع یوری)
01:00 تورات! توت توت
03:00 اخبار
03:05 تورات! توت توت
03:50 به تنهایی با همه
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در روسیه 1
05: 00utro روسیه
09:00 VESTI
09: 15utro روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:40 VESTI. زمان محلی
11:55 کار گرد و خاکی (سری 12)
13:00 کار گرد و خاکی (سری 13)
14:00 velti
14:40 velti. زمان محلی
14:55 اسرار تحقیق 9 ("شش میلیون شاهد"، سری اول)
16:00 اسرار تحقیق-9 ("شش میلیون شاهد"، سری دوم)
17:00 VESTI
17: 20 رویداد زمان محلی
17:40 زندگی اتر
18:50 60 دقیقه
20:00 velti
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 پیگیری برای گذشته (بخش اول)
00: خبرنگار 20pecial
02:50 در سمت آفتابی خیابان (سری 7 - Misha-Pononoplec)
03:50 وارثان
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در NTV
05:00 بازگشت به تحقیق ("مورد شماره 4 -" مانند در یک فیلم "، سری اول و دوم)06:00 امروز
06:05 بازگشت به تحقیق ("مورد شماره 4 -" مانند در یک فیلم "، سری اول و دوم)
07:00 BUSINESS BUSINESS NTV
09:00 بازگشت Mukhtara-2 (کسب و کار در روسیه)
10:00 امروز
10: 20lonner ("جکپات"، سری اول و دوم)
12:00 دادگاه هیئت منصفه
امروز 13:00
13:25 بررسی. اضطراری
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:30 شاهد ("ترس، من همیشه با شما"، "پول بد")
18:30 بررسی اضطراری
19:00 امروز
19:40 دریای شیطان. Tornado-2 ("همکاران"، سری اول و دوم، "رویای دوران کودکی"، سری اول و دوم)
23:30 نتایج روز
00:00 Pozdnyakov
00:10 تعقیب سایه (قربانی هنر)
01:10 محل ملاقات
03:10 قسمت تاریک
04:00 محقق -2 (تخته سه لا)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در مرکز تلویزیون
05:05 شوهر من - مدیر
06:00 خلق و خوی
08:10 دوست مشترک ما
10:35 پیتر آلنیکی. بی رحمانه، عشق بی رحمانه
11:30 رویدادها
11:50 "PostScriptum" با الکسی Pushkov
12:55 "در مرکز رویدادها" با آنا Prokhorova
13:55 خط حفاظت (همسران جهانی)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:10 مجمع شهری
16:00 اسرار سینما ما (دختر)
16:35 انتخاب طبیعی
17:30 جغدها Creek (سری اول و دوم)
19:30 رویدادها
20:00 پتروکا، 38
20: 20 صداهای حقوق
22:00 رویدادها
22:30 "مرگ با بوی Geranium". ذات
23:05 بدون تقلب. روان درمانی مبلمان
00:00 رویدادها ساعت 25
00:30 مشاهده از گذشته
04: 20pol زیبایی. سینما با لهجه
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در کانال کاتورا
07:00 euronews10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:15 Kinoposia (Anatoly White شعر ولادیمیر Mayakovsky را خوانده است "Skyropt)
11: 20kolombo (توطئه گران)
13:00 Guindd. نخستین قلعه ولز ادوارد
13:15 خط زندگی (Evgeny Wildov)
14:10 تسکین بزرگ انسان (آفریقا)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 کلمه (سری اول و دوم) در مورد فقر هوسر خواب
17:50 Miraezia (Anatoly White شعر ولادیمیر Mayakovsky را خوانده است "Skyropt)
17:55 یک و صد. تاریخ ثبت نام دولتی
18:35 توزیع دولتی. e.f. سوتلانا S. Rachmaninov. کنسرت شماره 3 برای پیانو با ارکستر
19:15 شب بخیر، بچه ها!
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 شنوایی مطلق
20:25 تسکین بزرگ انسان (آفریقا)
21: زمان پر از 20 (پی وی سی. مراحل اول)
21:50 کلمبو (توطئه گران)
23: 20 Chanishenia (Anatoly سفید خوانده شعر ولادیمیر Mayakovsky "scrip)
23:30 فرهنگ فرهنگ
23:45 khsovset
23:50 "در همین حال" با الکساندر Arkhangelsk
00:35 باران در شهر شخص دیگری (سری اول)
01:40 ناظر
02:40 Baikal دریای آبی سیبری
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در تلویزیون مسابقه کانال
06:00 مربیان. زنده.
06:30 کل حقیقت درباره ...
07:00 اخبار
07:05 شارژ GTU
07:25 اخبار
07:30 همه چیز برای مسابقه!
08:55 اخبار
09:00 خبرنگار ورزشی
09: 20futball. جام کنفدراسیون پخش از مسکو (شیلی - استرالیا)
11: 20News
11:30 همه چیز برای مسابقه!
12:15 فنجان کنفدراسیون جام حذفی 2017. مرحله گروهی
13:00 جنگنده جنگنده
13:30 بوکس حرفه ای. مبارزه برای عنوان نقره ای WBC در وزن فوق العاده وزن (A. Povetkin - M. Wah)
14:30 اخبار
14:35 همه چیز برای مسابقه!
15:00 هنرهای رزمی ترکیبی. UFC پخش از ایالات متحده آمریکا (M. Kyza - K. Le. B. D. Penn - D. Siver)
16:55 اخبار
17:00 همه چیز برای مسابقه!
17:30 مبارزه من Emelianenko vs Mitrius
18:00 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین پخش از ایالات متحده آمریکا (F. Emelyanenko - M. Mthrion. C. Sonnen - V. Silva)
19:30 راه طولانی برای پیروزی
20: 00Football. جام کنفدراسیون پخش از سوچی (آلمان - کامرون)
22:00 "تجزیه و تحلیل کل" با والری Karpin
23:00 گزارش ویژه (واقعی فوتبال)
23:10 همه در مسابقه!
00:00 انتقال بدون آدرس
00:30 Confederate Cup Review 2017. مرحله گروهی
01:30 اتاق پنجم
03: 15ndi murray. مرد با راکت
04:30 فوتبال. جام کنفدراسیون پخش از مسکو (شیلی - استرالیا)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در کانال CTC
05:35 موسیقی در STS06:00 Smeshariki
06: 05shchik و شاه شاه
08:05 Long Live King Julian!
08:30 خانواده chuds. شروع کردن
09: 00risty dumplings (مورد علاقه)
09:40 پرندگان عصبانی در سینما
11:30 سه IKSA-2. سطح جدید
13:30 آشپزخانه
15:00 هجدهم
17:00 Voronina
20:00 هتل "ELEON"
21:00 بد بچه ها
23: Dumplings 20Araral (مورد علاقه)
23:30 "سینما در جزئیات" با فدور باندارچوک
00:30 تعطیلات ابدی
01:30 زمین لرزان
03: 20rezhny Earth-2. تکرار
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در کانال رن تلویزیون
05:00 مورد عجیب و غریب
06:00 پروژه مستند
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 "مخفی نظامی" با ایگور Prokopenko (بخش اول)
11:00 پروژه مستند (پنهان زیر آب)
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 شام ساحلی
14:00 جنگ خدایان: جاودان
16:00 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20:00 لوزرا
21:50 به رهبری روسیه
23:00 اخبار
23:25 رمز و راز بشریت با اولگ شیشیکین
00:30 اسپارتاک: خون و شن و ماسه (سری 9 و 10)
02:30 فرضیه های تکان دهنده ترین
03:30 اسرار بخش چپمن
04:30 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در کانال TNT
06:00 خوردن و نور (سری 8)06:30 ساشا + ماشا (سری 28 - "پا شکسته")
07:00 درباره دکور (سری 18 - "Irises")
07:30 درباره دکور (سری 19)
08:00 Deffchonka (سری 33 - "خلاصه")
08:30 Deffchonki (سری 34 - "Mumra")
09:00 HOUSE-2. لایت
10:30 خانه -2. جزیره عشق
11:30 نبرد روانشناسان (سری 278)
13:00 پسران واقعی (سری اول)
13:30 پسران واقعی (سری دوم - "دستبند خوب")
14:00 پسران واقعی (سری 3 - "رقص باله")
14:30 پسران واقعی (سری 4 - "میلیون گل سرخ")
15:00 پسران واقعی (سری 5 - "ماشین")
15:30 پسران واقعی (سری 6 - "کار جدید")
16:00 پسران واقعی (سری 7 - "سگ در ماشین")
16:30 پسران واقعی (سری 8 - "باشگاه")
17:00 پسران واقعی (سری 9 - "پس از باشگاه")
17:30 پسران واقعی (سری 10 - "فوتبال. Stripclub")
18:00 پسران واقعی (سری 11 - "Vitek")
18:30 پسران واقعی (سری 12 - "حزب لیسانس")
19:00 پسران واقعی (سری 13 - "معلم")
19:30 پسران واقعی (سری 14 - "کباب بدون زنان")
20:00 پسران واقعی (سری 15 - "لیموزین")
20:30 پسران واقعی (سری 16 - "به موسیقی Vivaldi")
21:00 کمدی باشگاه (سری 510)
22:00 کمدی باشگاه (سری 465)
23:00 خانه 2. جزیره عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 چنین فیلم! (سری 168)
01:30 وحشی
03:45 RESTART (سری 28)
04:45 RESTART (سری 29)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 26 ژوئن 2017 در کانال داخلی
05:30 جیمی در خانه (سری 11 و 12)
06:30 جیمی در خانه (سری 13 و 14)
07:30 6 فریم
08:00 در امور جوانان (سری 521 - 523rd)
11:00 بیایید منحرف شویم! (سری 183 - 185)
14:00 تست پدر (سری 13)
15:00 دو سرنوشت (سری اول - 3)
18:00 هادی (سری 19 - "شوهر تصادفی")
19: ارزش 00Faminal (سری 25 و 26)
20:55 و با این حال من عاشق ... (سری 17 و 18)
22:50 آزمایشگاه عشق (سری اول - "قلعه های عشق")
23:55 6 فریم
00:30 دو بلیط (سری اول - چهارم)
04:30 دکتر خانه (سری 105)