تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در کانال اول
05:05 خرید خرید05:50 یک خانه: سرقت جشن
06:00 اخبار
06:10 یک خانه: سرقت جشن
07:40 بازی، Harmony مورد علاقه!
08:25 Smeshariki. ماجراهای جدید
08:40 باهوش و هوشمندانه
09:45 کلمه چوپان
10:00 اخبار با زیرنویس
10:15 نیکولای Drozdov. شش منگوشوس، هفت کبرا و یک نیمه پا
11: 20smak
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 تعمیر کامل
13:10 برای 10 سال جوانتر
14:00 در اطراف خنده
15:45 حدس زدن ملودی
16:30 "چه کسی می خواهد میلیونر شود؟" با دیمیتری Dibrov
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:15 بسیار
21:00 زمان
21:20 "امشب" با آندره مالاخوف
23:00 هیئت مدیره کامل
00:30 نترس
02:25 خداحافظ، چارلی
04:40 حکم مدرن
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در روسیه 1
05: 15 یا نه من
07:10 داستان های زندگی (انتشار 17 ژوئن)
08:00 velti. زمان محلی
08: 20 روسی. زمان محلی
09: 20st به یک
10:10 پنج در هر یک
11:00 VESTI
11: 20 زمان محلی
11:40 طنز! شوخ طبعی! شوخ طبعی!!!
14:00 velti
14: 20shs
18:00 شب شنبه
20:00 غرب در روز شنبه
21:00 زن می آید
01:00 پدر اطمینان حاصل می کند
03:00 مارس ترکی (زنگ)
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در NTV
05:00 اخلاق آنها05:40 ستاره ها به حقیقت آمده اند
07:25 مشاهده
08:00 امروز
08: 20 نوزاد
09:00 آشپزی با آلکسی زیمین
09:25 خانه هوشمند
10:00 امروز
10: 20 جاده
11:00 غذا زنده و مرده (انتشار 17 ژوئن)
12:00 سوال آپارتمان (انتشار 17 ژوئن)
13:05 استانداردهای دوگانه. در اینجا شما آنجا نیستید! (انتشار 17 ژوئن)
14:05 زیبایی در روسیه
15:05 بازی خود را
16:00 امروز
16: کتاب های دوم ...
17:00 راز توسط میلیون (Maria Golubina)
19:00 "تلویزیون مرکزی" با وادیم تکمانف
20:00 کودکان "موج جدید 2017"
22:35 قهرمانان: سریعتر. در بالا. قوی تر
00:40 ژوئن 22. راه حل های چربی
02:25 "بستگان من". کنسرت یوتا
04:05 محقق -2 (کلاهبرداری)
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در مرکز تلویزیون
05:45 Petrovka، 38
خط حفاظت 06:00
06:30 پرتاب مارش
07: 05 بقای بقا
08:45 دایره المعارف ارتدوکس (انتشار 17 ژوئن)
09:10 ناتالیا وارلی. بدون بیمه
10:05 داستان Tsar Saltan
11:30 رویدادها
11:45 BALAMUT
13:30 نحوه ازدواج میلیونر 2 (سری 5 - 8)
14:30 رویدادها
14:45 نحوه ازدواج میلیونر 2 (سری 5 - 8)
17: 20 قوانین
21:00 "PostScript" با Alexey Pushkov
22:10 حق دانستن!
23:40 رویدادها
23:55 حق رای دادن
03:05 "متحدان روسیه". ذات
03:35 جوان مورس (خاک رس)
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در کانال Culp
06:30 euronews10:00 طرح کتاب مقدس
10:35 والری Chkalov
12:15 خانه Gingerbread (هنر Monastic)
12:45 این هفته ... 100 سال پیش. Nefrald Notes (هفته 151 جنگ. 17-23 ژوئن 17-23، 1917 (4-10 ژوئن))
13:15 کشور پرندگان (قوها Pskov)
13:55 جاده های کتاب های بزرگ (فیلم سوم - "N. V. Gogol." ارواح مرده ")
14:25 رادیا
16:05 خط زندگی (الکساندر Askold)
17:00 فرهنگ فرهنگ با ولادیسلاو فلاکوفسکی
17:30 گوسفند ضعیف
18:10 عاشقانه عاشقانه (عشق زندگی خواهد کرد!)
19:05 جزایر (نینا USATOVA)
19:45 تورهای خداحافظی
21:00 Agora
22:00 پل مککارتنی و گروه "بال". نمایش راک
23:00 اندازه گیری جهان
01:05 نوسان افسانه ها. والری Kiselev و گروه جاز کلاسیک
01:55 Wildlife Indochina (سری اول - "تایلند. دانشکده بقا")
02:50 Benedict Spinoza
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 ژوئن 2017 در کانال مسابقه کانال
06:30 کل حقیقت درباره ...
07:00 شارژ GTU
07: 20 همه در مسابقه!
07:45 افسانه بروس لی
11:25 آناتومی ورزش
11:50 همه در فوتبال! (پوستر)
12:50 فوتبال و آزادی
13: 20 فوتبال
13:50 autospace
14: 20news
14:25 همه چیز برای مسابقه!
14:55 هندبال. قهرمانی اروپا 2018. مردان. مسابقات انتخاب پخش زنده (روسیه - مونته نگرو)
16:50 اخبار
16:55 همه چیز برای فوتبال!
17:30 فوتبال. جام کنفدراسیون پخش زنده از سنت پترزبورگ (روسیه - نیوزیلند)
19:55 همه در فوتبال!
20:50 اخبار
21:00 هنرهای رزمی ترکیبی. UFC شب مبارزه. پخش از سنگاپور (H. Hill - B. Korrei)
23:00 همه چیز برای مسابقه!
23:30 بسکتبال مسابقات قهرمانی اروپا زنان. پخش از جمهوری چک (روسیه - بلژیک)
01:30 والیبال. لیگ جهانی مردان. پخش از لهستان (روسیه - ایالات متحده آمریکا)
03:30 فوتبال و آزادی
04:00 حرفه ای بوکس. انتقام WebA Weba، IBF، WBO وزن مبارزه با قهرمانی سنگین وزن. پخش زنده از ایالات متحده آمریکا (S. Kovalev - A. بخش D. Bolov - S. Egnuu)
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در کانال CTC
05:35 موسیقی در STS06:00 BALBESY
07:25 اژدها و سواران Ollha
07:50 سه گربه
08:05 Long Live King Julian!
09:30 فقط آشپزخانه
10:30 زمان برای 24 ساعت
11:30 هتل ELEON
13:30 تله والدین
16: 00risty dumplings (مورد علاقه)
16:30 کاراته پاتزان
19:15 بین آسمان و زمین
21:00 ترانسفورماتور 3. سمت تاریک ماه
00:00 عشق تو، شخص
02:00 تله پدر
04:25 بازگشت به زمین
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در کانال رن تلویزیون
05:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
08: 00 قلب بالا
09:55 MINTRANS
10:40 تعمیر صادق است
11: برنامه مفید 20shable
12:25 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
12:30 اخبار
12:35 "راز نظامی" با ایگور Prokopenko
16:30 اخبار
16:35 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
17:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
19:00 لیست های طبقه بندی شده (احتیاط: روس ها! 10 اسطوره درباره تهدید روسیه)
21:00 پلیس آکادمی
22:50 پلیس آکادمی -2: اولین وظیفه آنها
00:30 پلیس آکادمی -3: دوباره یادگیری
02:10 پلیس آکادمی -4: گشت زنی مدنی
03:50 پلیس آکادمی -2: اولین وظیفه آنها
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در کانال TNT
05:45 ساشا + ماشا. بهترین06:00 مریخ ورونیکا (سری 15 - کسب و کار روسیه)
07:00 TNT مخلوط (سری 33)
07:30 TNT مخلوط (سری 34)
08:00 Deffchonka (سری 17 - "ویسکی ترکی")
08:30 Deffchonki (سری 18 - "معلم سال")
09:00 نمایندگان 003 (سری 62)
09:30 خانه 2. لایت
10:30 خانه -2. جزیره عشق
11:30 مدرسه تعمیر (سری 622)
12:30 Sashahatany (سری 16 - "ساشا - راننده تاکسی")
13:00 Sashahatany (سری 17 - "Tanya - Tutor")
13:30 Sashahatany (سری 18 - "پسر الیگارشی")
14:00 Sashatany (19th سری - "Bumzh")
14:30 Sashahatanya (سری 20 - "سالگرد مادر")
15:00 Sashahatany (سری 21 - "Super-Nanny")
15:30 Sashahatany (سری 22 - "Gena - Assistant")
16:00 Sashatany (سری 23 - "ساشا - نیمه وقت")
16:30 Sashatany (سری 24 - "دکمه زنگ دار")
17:00 Sashahatanya (سری 25 - "دود برای خانواده")
17:30 Sashatany (سری 26 - "دوستان همسایگان")
18:00 Sashahatany (سری 27 - "پدر - معشوقه")
18:30 Sashahatany (سری 28 - SASHA - حقوق)
19:00 Sashahatanya (سری 29 - "مالک جدید")
19:30 Sashahatany (سری 30 - "نزاع دوستانه")
20:00 شکارچیان جادوگر
21:35 کمدی باشگاه (سری 468)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 کشتی ارواح
02:45 RESTART (سری 11)
03:45 ساخته شده با طعم (سری 6)
04:45 خوردن و لاغر (سری 3)
تلفن در تاریخ 17 ژوئن 2017 در خانه کانال
05: 006 فریم
05:30 خانه های خانگی با جیمی الیور (سری 5 و 6)
06:30 غذاهای خانگی خانگی با جیمی الیور (سری 7 و 8)
07:30 شما واقعا داستان یک تعطیلات (سری اول و دوم)
10:30 نیمه دوم من (سری اول - 4)
14:00 خانواده دیگر
18:00 Zhanna
19: 001001 شب (سری 13 - 15)
23:30 6 فریم
00:30 حلقه بلوار (سری اول - چهارم)
04:35 دکتر خانه (سری 100)