برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09: 20Control خرید
09:50 زنده بزرگ!
10:55 حکم مدرن
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 تنها با همه
13: 20 سال نشان خواهد داد
15:00 اخبار با زیرنویس
15:15 زمان نشان خواهد داد
16:00 مرد / زن
17:00 بیایید ازدواج کنیم!
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:40 کانال اطلاعات مستقیم "استودیو اول"
19:50 "به آنها اجازه دهید" با آندری مالاخوف
21:00 زمان
21:35 و در حیاط ما ... (سری 11 و 12)
23:40 شب بخیر
00:15 شب اخبار
00:30 راه رفتن در ابرها
02:25 OMBRE
03:00 اخبار
03:05 OMBRE
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در روسیه 1
05: 00utro روسیه
09:00 VESTI
09: 15utro روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:40 VESTI. زمان محلی
11:55 پدر ماریو (سری 13 - "تمایل")
13:00 پدر Matvey (سری 14 - "تمبر")
14:00 velti
14:40 velti. زمان محلی
14:55 اسرار تحقیق -8 ("ایستاده، دادگاه می رود!"، سری اول و دوم)
17:00 VESTI
17: 20 رویداد زمان محلی
17:40 زندگی اتر
18:50 60 دقیقه
20:00 velti
20:45 اخبار. زمان محلی
21:00 فداکاری ایده آل (بخش دوم)
23:15 شب با ولادیمیر Solovyov
01:45 دو زمستان و سه سال (سری 18 و 19)
03:40 وارثان (سری 2)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در NTV
05:00 حلق آویز ("مورد شماره 7 -" پیشگویی به نهایی "، 1 و دوم سری)06:00 امروز
06:05 حلق آویز ("مورد №7 -" مقدمه به سری نهایی "، 1 و دوم)
07:00 BUSINESS BUSINESS NTV
09:00 mukhtar. دنباله جدید (الماس برای ملکه)
10:00 امروز
10: 20lonner ("محافظ محافظ"، سری اول و دوم)
12:00 دادگاه هیئت منصفه
امروز 13:00
13:25 بررسی. اضطراری
14:00 محل ملاقات
16:00 امروز
16:30 شاهد ("آخرین شبح جنگ". "بابا نوئل")
18:30 بررسی اضطراری
19:00 امروز
19:40 دریای شیطان. گردباد سرنوشت ("بیداری"، 1 و دوم سری)
21:30 آشپز. بازی بالا بردن ("پایان بازی". "Career Hunger")
23:35 نتایج روز
00:05 پیگیری سایه (درس های بی رحمانه)
01:00 محل جلسه
02:55 سوال آپارتمان
04:00 Interant (سرقت)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در مرکز تلویزیون
05:10 "قهرمان من" با تاتیانا Ustinova
06:00 خلق و خوی
08:05 دکتر و ...
08:40 همسر جوان
10:35 النا Yakovlev. زن در لبه
11:30 رویدادها
11:50 خالص انگلیسی کشتن (بدهی های مخفی)
13:40 قهرمان من (ناتاشا کورولوف)
14:30 رویدادها
14:50 شهر اخبار
15:05 بدون تقلب. بدون کودکانه
15:55 "رک و پوست کنده" با Oksana Bayrak (عشق در شیب سال ها: شادی یا درخشان؟)
16:50 انتخاب طبیعی
17:50 خیانت (سری 3 و چهارم)
19:40 رویدادها
20:00 پتروکا، 38
20: 20 صداهای حقوق
22:00 رویدادها
22:30 احتیاط، کلاهبرداران! (کلاهبرداری جشن)
23: 05 آن را آن. میخائیل ساکاشویلی
00:00 رویدادها ساعت 25
00:30 حق دانستن!
02:05 Rigantino
04:15 "رک و پوست کنده" با اوکسانا Bayrak
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در فرهنگ کانال
06:30 euronews10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:15 کلمبو (خطرناک ترین بازی)
12:30 "مربع قرمز". مسئله ویژه
12:50 شاهزاده بزرگ نیکولای نیکولایویچ JR .. من خوشحالم که عشقم را برای روسیه ثابت می کنم
13:15 بعد پنجم (انتشار 6 ژوئن)
13:45 Guardarry Quartet (سری دوم)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 "مربع قرمز". مسئله ویژه
15:25 یوری لوتمن. "پوشکین و محیط اطرافش" (قسمت 6 - "بهترین دوست Pushchin")
16:10 میدل
17:30 بیش از عشق (ولادیمیر بابوف و والنتینا تیتووا)
18:10 "مربع قرمز". مسئله ویژه
18:25 ستاره های روسی از هنرهای نمایشی. ارکستر سمفونیک آکادمیک دولتی Pavel Kogan و Moscow
19:15 شب بخیر، بچه ها!
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 "مربع قرمز". مسئله ویژه
20:00 شنوایی مطلق
20:40 تسخیر هفت دریای (سری اول - "Fernan Magellan")
21:35 Ragtime، و یا زمان پاره شده (فیلم دوم - "معاصر Golovanov: تماس با رئیس جمهور نیکسون از)
22:00 من فردا نمی میرم (در جستجوی انرژی خالص)
22:30 کلمبو (دوبار ضربه)
23:45 فرهنگ فرهنگ
00: 00 yuri lotman. "پوشکین و محیط اطرافش" (قسمت 5 - "شمارش فودور تولستوی آمریکایی")
00:40 میدل
01:55 ناظر
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در کانال مسابقه کانال
05:00 نبرد کف
06:30 کل حقیقت درباره ...
07:00 اخبار
07:05 شارژ GTU
07:25 اخبار
07:30 همه چیز برای مسابقه!
08:55 اخبار
09:00 آب بزرگ
10: 00futball. بازی دوستانه (بلژیک - جمهوری چک)
12:00 درام از ورزش های بزرگ
12:30 اخبار
12:35 همه چیز برای مسابقه!
13: 00futball. بازی دوستانه پخش از مجارستان (مجارستان - روسیه)
15:00 برنده شد
16:00 اخبار
16:05 همه چیز برای مسابقه!
17:00 بوکس حرفه ای. مبارزه برای عنوان قهرمان WBC در وزن وزن وزنی. مبارزه برای عنوان نقره ای WBC در وزن میدان (A. Stevenson - A. Fofara. J. Pascal - E. Alvarez)
19:00 اخبار
19:05 autospace
19:35 فوتبال فوتبال
20:05 اخبار
20:15 همه چیز برای مسابقه!
20:50 خبرنگار ورزشی
21:10 همه در فوتبال!
21:40 فوتبال. بازی دوستانه پخش زنده (دانمارک - آلمان)
23:40 همه چیز برای مسابقه!
00:40 موریس ریشار
03:00 هنرهای رزمی ترکیبی. دعوا برتر
04:30 مبارزه دست به دست
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در کانال CTC
05:35 موسیقی در STS06:00 Smeshariki
06:15 مارین و دوستانش. داستان های زیر آب
06:30 خانواده chuds. شروع کردن
06:55 لیگ Workcar. نبرد قهرمانان
07:25 سه گربه
07:40 اژدها مسابقه در اطراف لبه
08:30 خانواده chuds. شروع کردن
09: 00risty dumplings (مورد علاقه)
09:30 نمایش "Pelmeni Ural" (Gorge It All ... اسب!)
10:05 کوک
12:00 مامان
13:00 آشپزخانه
15:00 هجدهم
17:00 Voronina
20:00 PREMIERE! "هتل" الائون "
21:00 PREMIERE! "Macho و Botan-2"
23: 05Show "Pelmeni Ural" (Gorge It All ... اسب!)
00:30 dumplings اورال (مورد علاقه)
01:00 تعطیلات ابدی
02:00 نیروهای ویژه دیوانه
03:45 کوک
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در کانال رن تلویزیون
05:00 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
06:00 پروژه مستند
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko (بخش دوم)
11:00 پروژه مستند (طرف تاریکی قدرت)
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 شام ساحلی
14:00 دشمن دولت
16:05 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار Chapman
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20: 00 spederturion
21:50 به رهبری روسیه
23:00 اخبار
23:25 بوسه طولانی برای شب
01:40 فرضیه های تکان دهنده ترین
02:40 فرضیه های تکان دهنده ترین
03:30 اسرار بخش چپمن
04:30 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در کانال TNT
05:25 Selfie (سری 4 - "Cruppers of Wisdom")05:55 ساشا + ماشا (سری 14)
06: 20sasha + ماشا (سری 15)
07:00 نمایندگان 003 (سری 50)
07:30 نمایندگان 003 (سری 51)
08:00 لیگ زنان (سری 20)
08:30 لیگ زنان (سری 21)
09:00 HOUSE-2. لایت
10:30 خانه -2. جزیره عشق
11:30 نبرد روانشناسی (سری 265)
13: 00 زن 00 مجموعه (سری 100)
14: 00Comedy زن (سری 101)
14:30 زن کمدی (سری 101)
15: 00 زن 00 مجموعه (سری 102)
16: 00 مجموعه زن (سری 103)
17: 00 زن 00comed (سری 105)
18: 00 مجموعه زن (سری 106)
19: 00 زن 00 مجموعه (سری 107)
19:30 زن کمدی (سری 107)
20: 00 انجمن (سری 289)
20:30 دانشگاه (سری 290)
21:00 "باشگاه کمدی" در Sochi (سری 446)
22:00 "باشگاه کمدی" در Sochi (45 سری اول)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 آخرین جهان MIMI
02:55 قتل درجه اول (سری 10 - "کاهش مزیت")
03:45 من زامبی هستم (سری 5 - "پرواز مرگ مرده")
04:35 Selfie (سری 5 - "حتی جهنم دارای کیفیت های مختلفی است")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 6 ژوئن 2017 در کانال کانال
05: 206 فریم
05:30 زنده خوشمزه با جیمی الیور (سری 38 و 39)
06:30 زندگی خوشمزه با جیمی الیور (سری 40 و 41)
07:30 6 فریم
07:50 برای امور نوجوانان (سری 483 - 485)
10:50 بیایید هدایت کنیم! (سری 269 - 271)
تست پدر 13:50 (سری 34)
14:50 دختران بزرگسال (سری 4 - 6)
18:00 هادی (سری 7 - "زندگی در ابتدا")
19: ارزش 00FABITILITY (سری 3 و 4)
20:55 Milkmaid از Hatspeetovka-3 (سری 11 و 12)
22:35 سیم کشی (سری 18 - "Moth")
23:35 6 Personnels
00:30 تلاش اول
04:15 دکتر خانه (سری 88)