برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:20 خرید کنترل
09:50 زنده بزرگ!
10:55 حکم مدرن
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 اجازه دهید آنها بگویند
13:25 قرص
13:55 زمان نشان خواهد داد
15:00 اخبار با زیرنویس
15:15 زمان نشان خواهد داد
16:00 مرد / زن
17:00 برای من صبر کن
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:45 "مرد و قانون" با الکسی پیمانوف
19:50 میدان معجزات
21:00 زمان
21:30 صدای فرزندان
23:30 شب عروسی
00:30 "Jenis Joplin: دختر کوچک غمگین". "شهر پیجون"
02:25 دفتر خاطرات والفکا
04:10 حکم مدرن
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در روسیه 1
05: 00utro روسیه
09:00 VESTI
09: 15utro روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:35 زمان محلی Vesti-Moscow
11:55 اسرار COROLLARY-10 (روی میز نشسته اید)
14:00 velti
14:30 زمان محلی Vesti-Moscow
14:50 vesti. در وظیفه
15:00 بیگانه اش (سری 5 - "عشق بد")
16:00 بیگانه اش (سری 6 - "مرگ بهتر از جدایی است")
17:00 VESTI
17:30 زمان محلی Vesti-Moscow
17:50 vesti
18:15 اتر زنده
19:35 زمان محلی Vesti-Moscow
20:00 velti
21: 00 یومورینا
22:55 آزمون وفاداری
02:55 AI EM BONK. ناتالیا بونک داستان یک کتاب درسی
03:55 خنده اتاق
04:35 توسط شخصیت ها توافق نشده است
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در NTV
05:00 همسران (بازی برای دفع)06:00 صبح جدید
09:00 بازگشت Mukhtara-2 (اعتباربخشی)
10:00 امروز
10: 20 مگاوات سه ایستگاه 4 ("در ریل ها". "سوغات سیبری")
12:00 دادگاه هیئت منصفه
امروز 13:00
13: 20 بررسی. اضطراری
13:50 محل ملاقات
15:00 بخش 44 (خواهران خون)
16:00 امروز
16: سقف لامپ های شکسته - 14 ("کوه مرگ". "عروسی قوی)
18:00 "صحبت کردن و نشان دادن" با لئونید زکشانسکی
19:00 امروز
19:45 PE تحقیق و بررسی
20:15 Nevsky ("ارزش های خانوادگی". "پیدا کردن و نابود کردن". "حکم")
23:10 بیشتر.
00: 20 جلسات
01:30 لنین. امپراتور قرمز
03: 20 جلسه ("عدالت"، "حقیقت")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در مرکز تلویزیون
05: 20tabakova اتفاق نمی افتد!
06:00 خلق و خوی
08:00 ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون. سگ Baskerville
10:55 10 بیشتر ... (زیبایی ناراضی)
11:30 رویدادها
11:50 پدر براون (سری اول - "مرد در سایه". سری دوم - "نفرین AmenHotel")
13:40 "قهرمان من" با تاتیانا Ustinova (Semyon Strugaughev)
14:30 رویدادها
14:50 مافیا شوروی (فروش ستاره)
15:40 بورس خوب
17:30 شهر اخبار
17:40 مورد "Pinsh"
19:40 "در مرکز رویدادها" با آنا Prokhorova
20:40 رأی دادن حق
22:00 رویدادها
22:30 پناهگاه پناهگاه (انتشار 22 آوریل)
00:25 الکساندر Zbruev. تغییر کوچک
01:10 Kamenskaya (مرگ برای مرگ)
02:50 Petrovka، 38
03:05 پدر براون (سری 9 - "پیر زن با اسکیت". سری 10 - "قوانین حرکتی")
04:35 خود Dzhigarkhanyan
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در فرهنگ کانال
06:30 euronews10:00 فرهنگ فرهنگ
10: 20 Evgeny Margolit (مرز)
11:55 دوران عصر مرد. ایوان Efremov
12:35 این هفته ... 100 سال پیش. NEFRALD NOTES (91 و 92 هفته جنگ. 23 آوریل - May 6، 1916)
13:05 قوانین عمر
13:30 نامه از استان (شهر بولوژیوی. راه آهن)
14:00 Dostoevsky (سری 4)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 سبک روسی (مقامات)
15:35 Cosmos - سفر در فضا و زمان (9 سری - "پسر الکتریکی")
16:15 بلیط بزرگ
17:00 منتظر نامه ها
18:30 کنسرت های تاریخی (Iehahhi Menuhin)
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 مرد عادی
21:25 کتاب مقدس از قرن ها
23:30 فرهنگ فرهنگ
23:45 khsovset
23:50 "سینمای سرد" با Cyril Bloings (Sarandand)
01:55 جستجوگرها (Templars در روسیه شوروی)
02:40 لاهور آینه کور از گذشته
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در تلویزیون مسابقه
05:45 1 + 1
06:30 شما می توانید بیشتر!
07:30 اخبار
07:35 همه چیز برای مسابقه!
09:30 اخبار
09:35 کل حقیقت درباره ...
09:50 پریدن به آب. "سری جهانی FINA". پخش زنده از کازان
11:30 اخبار
11:35 تنفس دوم
12:05 اخبار
12:10 همه چیز برای مسابقه!
13:00 یورو 2016. در موضوع باشد
13:30 لحظات بزرگ در ورزش
14:00 ورزش واقعی
15:00 اخبار
15:05 همه چیز برای مسابقه!
15:30 پریدن به آب. "سری جهانی FINA". پخش زنده از کازان
17:00 اخبار
17:05 همه چیز برای مسابقه!
17:25 جودو. مسابقات قهرمانی اروپا پخش زنده از کازان
20:00 مینی فوتبال. جام یوفا. "نهایی 4". 1/2 نهایی (Gazprom-Ugra (روسیه) - "بنفیکا" (پرتغال))
22:00 همه چیز در یورو است!
23:00 همه چیز برای مسابقه!
23:45 شنا مسابقات قهرمانی روسیه
00:45 باران
02: 151 + 1
03:00 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین پخش زنده از ایالات متحده آمریکا (A. Koreshkov - B. Henderson)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در STS
05:30 موسیقی در STS06:00 نفر در سیاه و سفید
06:55 Kolobanga. فقط برای کاربران اینترنت!
07:15 Smeshariki
07:30 ماجراجویی Taio.
08:05 Yelalash
09:30 تعطیلات ابدی
10:00 سقف جهان
10:30 الیسیوم
12:40 نمایش "Pelmeni اورال" (50 دوست Sokolowached)
13:30 dumplings اورال (خارج از کشور)
14:00 Voronina
16:30 آشپزخانه
19:30 نشان می دهد "Pelmeni اورال" ("من می خواهم به خنده همه"، بخش اول)
21:00 ترانسفورماتور عصر از بین بردن
00:10 بیش از رابطه جنسی
02:10 ماجراجویی فوق العاده ADEL
04:10 جنگل نامیده می شود! در جستجوی Marsupila
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در Ren-TV
05:00 »قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
06:00 پروژه مستند
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 پروژه مستند (پیک نیک در حاشیه)
10:00 پروژه مستند (مرگ خدایان)
11:00 پروژه مستند (یک نیروی پیش بینی باستانی)
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 شام ساحلی
14:00 Pooten-Proof Monk
16:00 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 پروژه ویژه مستند (طلا. تقلب از بالاترین نمونه)
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20: 00i - افسانه
21:50 فرار Showanchka
00:30 Gotham (سری 17 - 19)
03:00 سرزمین های مخفی
04: 00
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در TNT
05:15 تیغه جادوگر (سری 5 - "ثابت")06:10 لیگ زنان: بچه ها، پول و عشق (سری 31)
07:00 حومه (سری 4 - "انگشت کامل")
07:30 نامناسب برای تاریخ (سری اول - "سری خلبان")
08:00 RESTART (سری 111)
09:00 HOUSE-2. لایت
10:30 مدرسه تعمیر (سری 567)
11:30 این لحظه بی دست و پا
13:45 یک بار در روسیه. بهترین
14:00 مردم فقیر (سری 8)
14:30 روانشناسان تحقیق می کنند (سری 82)
16: 00univer. خوابگاه جدید (سری 97)
16:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 98)
17: 00univer. خوابگاه جدید (سری 99 - "آپاندیسیت")
17:30 دانشگاه خوابگاه جدید (سری 100 - "سال نو")
18:00 کارآموزان (سری 89)
18:30 کارآموزان (سری 90)
19:00 کارورزان (سری 91)
19:30 Fizruk (سری 53)
20:00 improvisation (سری 12)
21:00 باشگاه کمدی (سری 476)
22: 00 مجموعه نبرد (سری 4)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 خواب نکنید! (سری 87)
02: 00What
03:50 در فاصله عشق
برنامه تلویزیونی در تاریخ 22 آوریل 2016 در خانه
05:00 آشپزخانه خانه
05:30 جیمی: ناهار به مدت 15 دقیقه (سری 11 و 12)
06:30 جیمی: ناهار به مدت 15 دقیقه (سری 13 و 14)
07:30 6 فریم
07:50 برای امور نوجوانان
09:50 بیایید هدایت کنیم!
10:50 بچه های سرد (سری اول - 8)
18:00 6 personnels
18:05 او یک قتل را نوشت (سری 83 - "عزاداری در میان ویستریا")
19:00 من همسر وفادار خواهم بود
23:00 قهرمان زمان ما
00:00 6 فریم
00:30 شوهر برای یک ساعت
02:25 هیچ موضوع ممنوعه (سری 15 - 17)