تلفن در تاریخ 17 آوریل 2016 در کانال اول
06:00 اخبار06:10 Narnia Chronicles: Conqueror Dawn
خدمات خدمات 08:10!
08:45 Smeshariki. پین
08:55 سلامت
10:00 اخبار با زیرنویس
10:15 "غیر یادداشت ها" با دیمیتری Krylov (انتشار 17 آوریل)
10:35 در حالی که همه در خانه (الکساندر Kutikov)
11:25 Fazenda (اتاق نشیمن با تاریخ چینی)
12:00 اخبار با زیرنویس
12:10 افتتاح چین (پاندا)
12:40 آغوش آسمان (سری 7 - 9)
15:50 Premiere. من دوست دارم ... "Alla Pugacheva"
16:50 شهرهای جمهوری: Alla Pugacheva
18:45 "باشگاه شاد و جذاب". لیگ برتر (دو فصل دوم)
21:00 یکشنبه "زمان"
22:30 چی؟ جایی که؟ چه زمانی؟ (بازی سری بهار بهار)
23:40 Kronstadt 1921 (سری دوم)
00:40 predatiki
02:40 فقط رایت
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 آوریل 2016 در روسیه 1
05:00 بدون محدودیت
07:00 صبح کارتون
07:30 مدیر خود
08:20 »Mentopanoram» Evgenia Petrosyan
08:50 ایمیل صبحگاهی
09:30 صد به یک
10: 20 ماه. Vesti-Moscow. هفته در شهر
11:00 VESTI
11:10 خمیر TILI-TILI
14:00 velti
14: خمیر 20 تیلی
15: 20 تاررودیا! parodies! parodies! (انتشار 17 آوریل)
17:30 رقص با ستاره ها (فصل 2016)
20:00 هفته های غربی
22:00 یکشنبه شب با ولادیمیر Solovyov
00:30 ارقام داغ (سری 23 - "حسابدار")
01:30 در مسیرهای داغ (سری 24 - "شاهد")
02:30 کشتن عرق نیمه
03:25 "Mentopanoram" Evgenia Petrosyan
03:55 خنده اتاق
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 آوریل 2016 در NTV
05:00 زنگ (Ransom)06:55 تلویزیون مرکزی
08:00 امروز
08:15 روسیه لوتو پلاس
08:50 اخلاق آنها
09:25 خوردن در خانه
10:00 امروز
10: 20 انتقال
11: 05CHEDO فناوری (انتشار 17 آوریل)
12:00 پاسخ شهرستان (انتشار 17 آوریل)
13:05 Nashipotennadzor
14:10 ما می رویم، خوردن! (انتشار 17 آوریل)
15:05 بازی خود را
16:00 امروز
16: لامپ های شکسته 20ululitsy-14 ("خوش شانس". "جک پاپ")
18:05 منجر به رهبری ...
19:00 لهجه های هفته
20:00 نترسید، من با تو هستم! 1919.
22:15 دریای شیاطین. گردباد سرنوشت ("سفارش"، سری اول و دوم)
23:55 من از دست دادن وزن (انتشار 17 آوریل)
01:00 زنگ (Ransom)
02:55 وحشی میر
03:05 محقق ("بازی". "انتقام")
تلفن در تاریخ 17 آوریل 2016 در مرکز تلویزیون
05:40 evdokia
07:40 شیوه زندگی (انتشار 17 آوریل)
08:10 اجازه دهید شما را ببوسد ... پدر عروس
10:05 الکساندر Pankratov-Black. مرد بدون مجتمع
10:55 بانوی جوان و آشپزی
11:30 رویدادها
11:45 پتروکا، 38
11:55 مجموعه کیسه
13:50 خنده با تحویل به خانه
14:30 هفته مسکو
15:00 Kamenskaya (اختلال قاتل)
17:05 Pogony برای سه مزرعه
20:35 طلاق و نام خانوادگی
00:50 ماجراهای شرلوک هولمز و دکتر واتسون ("پادشاه بلکامیک"، "مبارزه مرگبار"، "شکار ببر")
04:10 بت ها بازگشت به اتحاد جماهیر شوروی
تلفن در تاریخ 17 آوریل 2016 در فرهنگ کانال
06:30 euronews10:00 کنسرت عادی با ادوارد اتر
10:35 بوسه
11:40 افسانه های سینمای جهانی (گلوریا Svenson)
12:10 روسیه، عشق من! (شامان خاكسيا)
12:40 نابغه و Villaina (Trofim Lysenko)
13:10 ماهیت تبلیغاتی برزیل (جنگل های بارانی)
14: 05 چه کاری انجام می شود؟
14:50 abulkassim firdusi
15:00 کنسرت ارکستر ملی دانشگاهی از ابزارهای مردم روسیه N.P. Osipova.
16:15 پا ... (فضای مسکو)
16:45 جستجوگرها (گنبد امپراطور)
17:35 عصر خلاق هری باردینا
18:40 آغاز یک دوره زیبا ("زندگی آسان". "ازدواج در ایتالیایی")
18:55 زندگی آسان
20:25 ازدواج در ایتالیایی
22:10 دایره متوسط ولادیمیر خاتینکو
23:05 جایزه تئاتر ملی "Mask Golden-2016". مراسم اهدای جایزه Laureaatov
01:40 کارتون برای بزرگسالان
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 آوریل 2016 در تلویزیون مسابقه
05:00 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین پخش از ایتالیا
06:30 هنرهای رزمی ترکیبی. بلدرچین پخش از ایتالیا
07:00 کوب کار می کند
08:40 اخبار
08:45 فرمول 1. چین Grand Prix. پخش زنده
11:10 اخبار
11:15 قوانین مه
11:35 قوانین شما
12:35 متولد پیروزی
13:35 اخبار
13:40 همه چیز برای مسابقه!
14: 00 هاکی. khl "جام گاگارین". پخش زنده ("Metallurg" (Magnitogorsk) - CSKA)
17:00 Rosgosstrakh. مسابقات قهرمانی فوتبال روسیه. پخش زنده (دینامو (مسکو) - "بال شوراها" (Samara))
19:05 اخبار
19:15 Rosgosstrakh. مسابقات قهرمانی فوتبال روسیه. پخش زنده ("کوبان" (کراسنودار) - روستوف (روستوف-برن))
21:25 فوتبال. قهرمانی اسپانیا. پخش زنده ("بارسلونا" - "والنسیا")
23:30 همه چیز برای مسابقه!
00:15 والیبال. لیگ قهرمانان. مردان. "نهایی 4". آخرین
02:15 بسکتبال EuroLeague زنان. "نهایی 4". آخرین
04: 15thformula-1. چین Grand Prix
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 آوریل 2016 در STS
05:30 موسیقی در STS06:00 نفر در سیاه و سفید
06:25 Smeshariki
06:55 Fixy
07:55 روبکار پول و دوستانش
08:30 Smeshariki
09:00 هیولا در برابر بیگانگان
10:40 در سراسر جهان برای 80 روز
12:50 Dobrynya Nikitich و Snake Gorynych
14: 10 پیک
16: dumplings 00Realian (خارج از کشور)
16:30 ترانسفورماتور 3. سمت تاریک ماه
19:30 Terminator-3. ظهور ماشین آلات
21:30 ترمیناتور. ممکن است نجات دهنده باشد
23:35 هواپیما.
02:55 غلاف آهن
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 آوریل 2016 در Ren-TV
05:00 مرگ سلاح -2
07:00 سلاح فانی -3
09:10 سلاح مرگ 4
11:30 Ceremakha (سری 37 - 48)
23:00 سگ در هوا
00:00 نمک (انتشار 17 آوریل)
01:30 "رمز و راز نظامی" با ایگور Prokopenko
تلفن در تاریخ 17 آوریل 2016 در خانه
05:30 جیمی: ناهار 15 دقیقه (سری اول و دوم)06:30 جیمی: ناهار به مدت 15 دقیقه (سری 3 و چهارم)
07:30 6 فریم
07:35 ملکه Shantekler
09:50 خون آب نیست (سری اول و دوم)
13:20 قرن شکافه (سری 9 و 10)
18:00 قهرمان زمان ما
19:00 قرن شکافه (سری 11)
21:00 قرن شکافه (سری 12)
23:00 قهرمان زمان ما
00:00 6 فریم
00:30 زندگی خانوادگی سکوت
02:25 هیچ موضوع ممنوعه (سری 4 - 6)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 17 آوریل 2016 در TNT
05:45 لیگ زنان: بچه ها، پول و عشق (سری 29)
06:00 مرده به تقاضا (سری 3 - "سرگرم کننده در مراسم تشییع جنازه")
07:00 TNT مخلوط کردن.
08:00 TNT مخلوط کردن.
08:30 TNT مخلوط کردن.
09:00 HOUSE-2. لایت
10:00 Sashatany (سری 30 - "نزاع دوستانه")
10:30 Sashahatanya (سری 31st - "DVR")
11:00 RESTART (سری 199th)
12:00 جایگزینی، اگر شما می توانید (سری 8)
13:00 improvisation (سری 6)
14:00 یک بار در روسیه (سری 24)
15: 00eragon
17:10 هرکول: آغاز افسانه
19:00 یک بار در روسیه. بهترین
19:30 یک بار در روسیه. بهترین
20:00 منطق کجاست؟ (سری 13)
21:00 یک بار در روسیه (سری 45)
22: 00stand UP (سری 76)
23:00 خانه 2. شهر عشق
00:00 خانه -2. پس از غروب خورشید ترجمه ویژه
01:00 بازی های بدبخت
02:55 همان شخص
04:35 ترمیناتور: نبرد برای آینده (سری 14 - "زخم شفا))