برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در کانال اول
05:00 کانال تلویزیونی "صبح بخیر"09:00 اخبار
09:20 خرید کنترل
09:50 زنده بزرگ!
10:55 حکم مدرن
12:00 اخبار با زیرنویس
12:15 "امشب" با آندری مالاخوف
14:25 قرص
15:00 اخبار با زیرنویس
15:10 مرد / زن
17:00 تنها با همه
18:00 اخبار شبانه با زیرنویس
18:45 بیایید ازدواج کنیم!
19:50 "اجازه دهید آنها را با آندری مالاخوف صحبت کنند
21:00 زمان
21:35 لبخند Mockingbird (سری اول و دوم)
23:30 شب اخبار
23:45 "شادی یهودی". پروژه ولادیمیر Posner و Ivan Urgant (سری 5 - "دیوید و گلیث")
00:45 به تنهایی با همه
01:40 مرد / زن
02:35 حکم مدرن
03:00 اخبار
03:05 حکم مدرن
03:40 نحوه اجتناب از مجازات برای قتل (سری 4 - "بیایید فروشگاه کنیم")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در روسیه 1
05:00 صبح روسیه
09:00 VESTI
09:15 صبح روسیه
09:55 در مورد مهم ترین چیز
11:00 VESTI
11:35 زمان محلی Vesti-Moscow
11:55 اسرار تحقیق ("تابوت برای دو نفر"، سری 3 و چهارم)
14:00 velti
14:30 زمان محلی Vesti-Moscow
14:50 vesti. در وظیفه
15:00 دکتر زیمسکی. زندگی ANEW (سری 10)
16:00 دکتر زمسکی. زندگی دوباره (سری 11)
17:00 VESTI
17:30 زمان محلی Vesti-Moscow
17:50 vesti
18:15 اتر زنده
19:35 زمان محلی Vesti-Moscow
20:00 velti
21:00 رومی روستایی (سری اول)
22:15 رومی روستایی (سری 2)
23:30 Rustic Roman (سری 3)
00:45 preobrachnitsy
01:45 نمونه های اولیه (پروفسور Preobrazhensky. داستان هیولا)
02:20 فوری در اتاق! ("Byetovuha"، سری 1)
03:15 "مادر Kuzkina". پاییز هسته ای 57
04:15 خنده اتاق
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در NTV
05:00 بهترین دشمنان (جلسه)06:00 امروز
06:05 بهترین دشمنان (سرنوشت)
07:00 NTV در صبح
08:10 صبح با یولیا Vysotskaya
09:00 بازگشت Mukhtara-2 (پول بوی نمی دهد)
10:00 امروز
10:20 سایه نور و فانوس دریایی (سری 19 و 20)
12:00 دادگاه هیئت منصفه
امروز 13:00
13:20 بررسی اضطراری
14:00 Bratany-2 (سری 19 و 20)
16:00 امروز
16:20 خیابان های لامپ های شکسته 6 ("بهترین دوست مرد". "درجه دوم محرمانه")
18:00 "ما صحبت می کنیم و ما را با Leonid Zakoshansky صحبت می کنیم
19:00 امروز
19:40 Poutine-9 ("شرکت"، سری اول و دوم)
21:35 بازرس کوپر 2 ("عکس در شب"، سری اول و دوم. "توزیع مجدد خونین"، 1 و 2-)
01:25 من می خواهم به ملودز
03:15 دم ("گلوله برای یک کارآگاه". "پشت دیوار")
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در مرکز تلویزیون
05:25 اسرار سینمای ما (سلام، من عمه تو هستم!)
06:00 خلق و خوی
08:20 Deja vu.
10:25 نقض قوانین
11:30 رویدادها
11:50 نقض قوانین
14:30 رویدادها
14:50 طنز ما را از دست دادیم
15:35 خانه در لبه
17:30 شهر اخبار
17:40 Balabol (سری اول و دوم - "آخرین مسافر")
19:40 رویدادها
20:00 حق رای دادن
21:45 پتروکا، 38
22:00 رویدادها
22:30 "اوکراین. بی نظمی زمستانی. " ذات
23:05 بدون تقلب. شور و تیز (فیلم 1)
00:00 رویدادها ساعت 25
00:30 7 خواسته های اصلی
02:10 Jeeves و Worcester (19th - 21st سری)
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در کانال Culp
07:00 euronews10:00 فرهنگ فرهنگ
10:15 ناظر
11:15 چالش، Signora! (سری اول)
12:25 خط زندگی (ویکتوریا ایزاکوف)
13:25 برگ در باد. کنستانتین سمف
14:10 آقایان دوست داشتنی از Boua Dore (سری اول، بخش اول)
15:00 فرهنگ فرهنگ
15:10 کسب و کار مردم
16:30 Rostislav Klyatt - Sage and Clown
17:15 Grachti آمستردام. عصر طلایی هلند
17:35 ولادیمیر Martynov. سوئیت "کودکان بچه ها"
18:45 ایگور Moiseev. به یاد داشته باشید ... Gastrol Life Long (فیلم 1)
19:15 شب بخیر، بچه ها!
19:30 فرهنگ فرهنگ
19:45 نقش اصلی
20:05 ساتی کلاسیک نوری ... (دنیس ماتسوف و ildar abdrazakov)
20:45 قوانین زندگی (انتشار 11 ژانویه)
21:10 پاناما پنج صد سال از معاملات موفق
21:25 "در همین حال" با الکساندر Arkhangelsky
22:10 قاتل کلئوپاترا بود؟
23:10 پرتره در داخل تئاتر (Mikhail Messerer. تئاتر Mikhailovsky)
23:40 فرهنگ فرهنگ
23:55 Crysovet
00:00 منتقد (انتشار 11 ژانویه)
00:40 "Kinescope" با پیتر شپوتینیک (فیلم اسپانیایی امروز)
01:25 Pro Memoria (مجموعه)
01:40 ناظر
02:40 فروشگاه زولیفن. هنر و زغال سنگ
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در مسابقه تلویزیونی
06:30 گفتگوهای ماهیگیری
07:00 اخبار
07:05 همه در مسابقه!
09:00 اخبار
09:05 شما می توانید بیشتر!
10:00 اخبار
10:05 داکار 2016
10:35 داکار - جنون در صحرا
11:40 مامان در بازی
12:10 اخبار
12:15 Biathlon با دیمیتری Guberniev
14:35 اخبار
12:45 BIATHLON. جام جهانی. شروع جرم پخش از آلمان
14:40 Biathlon King
16:00 علاقه ورزشی
16:45 همه چیز برای مسابقه!
17:40 آب پولو. روسیه ترکیه است مسابقات قهرمانی اروپا مردان. پخش زنده از صربستان
18:50 هاکی khl پخش زنده (AK Bars (Kazan) - "Avangard" (منطقه Omsk))
21:15 1 + 1
22:00 ورزش دیوانه با الکساندر خز
22:30 کجا قهرمان متولد شده است؟
23:00 همه چیز برای مسابقه!
00:00 داکار 2016
00:30 داکار - جنون در صحرا
01:35 برادران در تبعید
02:55 علاقه ورزشی
04:00 افسانه های آینده
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در STS
05:45 موسیقی در STS06:00 چرخ فلک مبارک
06:25 جیمی نوترون - Wunderkind
08:00 Smeshariki
08:05 Enchanted
09:00 Yeralash
10:35 ترانسفورماتور 3. سمت تاریک ماه
13:30 Pelmeni اورال (کودک)
14:00 ترانسفورماتور عصر از بین بردن
17:15 نمایش "Pelmeni اورال" (چگونه من آن را صرف کردم)
18:30 Pelmeni اورال (مجموعه پری داستان)
19:00 "میلیون نفر از پروستوکوشین" با نیکولای باسکوف
19:05 داستان های کریسمس
19:10 حماسه
21:10 malebistent
23:00 استخوان
00:00 Pelmeni اورال (کودک)
00:30 "سینما به طور دقیق" با فدور باندارچیوک
01:30 6 فریم
01:45 پدیده پارانورمال -2
03:25 پدیده پارانورمال -3
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در رن تلویزیون
05:00 سرزمین های مخفی
06:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
07:00 با رنگارنگ بیشتر!
08:30 اخبار
09:00 پروژه مستند
12:00 برنامه اطلاعاتی 112
12:30 اخبار
13:00 شام ساحلی
14:00 "کل حقیقت در مورد روسیه دوری". کنسرت M. Zadornov
16:00 برنامه اطلاعاتی 112
16:30 اخبار
17:00 اسرار chapman (Liberty)
18:00 فرضیه های تکان دهنده ترین
19:00 برنامه اطلاعاتی 112
19:30 اخبار
20:00 بوسه طولانی برای شب
22:15 به رهبری در روسیه
23:00 اخبار
23:25 کودک تاریکی
01:50 13.
03:30 سرزمین های مخفی
04:30 "قلمرو توهمات" با ایگور Prokopenko
برنامه تلویزیونی در تاریخ 11 ژانویه 2016 در خانه
05:15 پخت و پز خانه
05:45 رمز و راز غذا
06:00 آشپزخانه خانه
06:30 جیمی: ناهار به مدت 30 دقیقه (22 و 23 سری)
07:30 Matriarchat.
08:10 برای امور نوجوانان
10:10 بیایید منحرف شود!
11:10 درک. ببخشید (سری 225 و 226)
12:20 آینده را بدانید. زندگی پس از Vangu (سری 9 - "هنگامی که سفید تبدیل به سیاه و سفید")
13:20 زیبایی هیئت منصفه (سری 5 - "Saveluk")
14:20 دکتر زنان (سری 25 - 28)
18:00 او قتل را نوشت ("کشتن شرلوک هولمز"، بخش اول)
18:55 Matriarchat
19:00 داماد (سری اول)
20:00 داماد (سری دوم)
21:00 نه یک کسب و کار زن (سری اول)
22:00 نه یک کسب و کار زن (سری دوم)
23:00 Rublevo-Biryulyovo
00:00 Matriarchat.
00:30 Colepko با فیروزه ای (سری اول و دوم)
02:20 Groom (سری اول)
03:20 Groom (سری دوم)
04:20 ستاره داستان