בחשבון Twitter של הסרט "אווטר" פרסם תמונת מצב מן הסט של ההמשך. התמונה היא המפיק של הסרט ג'ון לנדאו ושחקנים של סיגנוי ויבר (ד"ר גרייס אוגוסטין) וג'ואל מור (ד"ר נורמה ספאמן). למרות שמים אופי מתו בסרט הראשון, השחקנית הוכרזה בכל הרצאות של הזיכיון. בעבר, היא טענה כי בזכות טכנולוגיות מחשב ישחק אופי שונה לחלוטין. אבל את התמונה שפורסמה אפשרות זו מפריכה. ייתכן שד"ר גרייס יופיע ב- Flashbeks. חידה דומה קשורה לשחקן סטיבן לאנג, שתו מותו גם בסרט הראשון, אך השחקן יצטמצם בכל נמשך.
הפרטים של סצינת החלק השני של הזיכיון מוחזקים בסוד. ידוע כי הפעולה תתרחש שבע שנים לאחר אירועי הסרט הראשון. לדברי ג'יימס קמרון, בסרט השני שישולם הרבה תשומת לב למחקרים של עולמות מתחת למים פנדורה. באופן כללי, כל pentalogia יהפוך סאגה משפחתית.
בתוך ה #גִלגוּל Sequels, אתה לא רק לחזור פנדורה - תוכל לחקור חלקים חדשים של העולם.
- אוואטר (@oficialavatar) 7 ינואר 2020
בדוק את אלה מותג חדש קונספט אמנות לחתיכות להתגנב להציץ על מה לבוא. pic.twitter.com/bfzpwva7xz.
דיסני סטודיו לפני עצירת העבודה על הסרט בשל פנדמית Coronavirus תכנן את הבכורה של הסרט "אווטר 2" ב -17 בדצמבר 2021. החלקים הבאים היו לצאת במרווח בשנתיים.