מייקל שאנון בחיים מייצר רושם נעים מאוד. אנחנו רואים על המסך של רוצח דם קר עם קול נמוך, ושעתיים מאוחר יותר בחדר יש גבר גבוה ורזה בחולצה כחולה, שבה לא מכיר את הקוללין הסוציופתיה הקודרת. "אף אחד לא יכול להבין את זה בראשו של אדם אחר, ולכן ניסינו ליצור תמונה משותפת של קולין, טוב, כשאני מסתכלת עליו, אני רואה ילד קטן, ואני אפילו לא יכולה לדמיין איזה כאב נפגע על ידו בילדות, "אומר השחקן.
שאנון בסרט ....
ושאנון בחיים ...
Vaionan Rider משחק אשתו קולין - Debour. כפי שנראה לי, השחקנית נראתה מפוחדת. זה אשה שבירה, קול שקט, מבולבל במילים, זה נראה לא תמיד מבין שהיא נשאל. "ככלל, אני בהחלט ידעתי על הסרטים, אבל עד הרגע האחרון היה במתח, כי רק ידעתי מה יקרה לגיבורה שלי". לפעמים הרושם נברא כי וינונה כאן מגיע.
וינון בסרט.
ובחיים.
ריי לוטה קיבל את התפקיד של הרוצח של רוי דה מיו - הגנגסטר הנורא ביותר ממשפחת גמביני.
גם בסרט נראה את כריס אוונס (מר פריז, מנטור קולין, שאמר לו כיצד להקפיא את הגופות, כך שהיה קשה לקבוע את זמן המוות), דוד שווימר (עם שפם מצחיק ושיער ארוך), כמו גם חמש דקות של ג'יימס פרנקו (השחקן בתחילה, מר Frizzy היה לשחק, אבל לא יכול). לאחרונה יש פרק מפרק מעניין מאוד עם מייקל שאנון. "אתה יודע, נראה לי שאני מבוהל מאוד על ג'יימס על הסט" ", שאנון צוחק.
אגב, עובדה מראש. צלם תמונה של מייקל שאנון התברר רק לאחר מסיבת עיתונאים. תצלום של וינונה ריידר מסופק על ידי שירות העיתונות של פסטיבל הסרטים ונציאני. זה היה רשאי להסיר את השחקנים על צילום, רק צלמים עם "מעבר מקרון" מיוחד.