מתברר כי, בתחילה, אשטון ומילה בחרו שם אחר לגמרי עבור הבכור העתידי שלהם. "למדנו על הריון בעוד כמה שבועות אחרי שבחרת שם", הודה השחקן. - אבל אז התברר כי שם זה לא מתאים לאנרגיה שאנחנו מרגישים במהלך ההריון. ערב אחד אמרה מילה: "זה לא השם". ואני הסכמתי, באמת לא את זה ".
הרעיון לקרוא לבתו של וויוט הגיע להורים עתידיים במהלך לייקרס המשחק. "הייתי זקוק להשראה, והלכנו ללייקרס," המשיכה קוצ'ר בצחוק. - בדעתי את שם הצריח. רק התחלתי לרשום את כל מה שאני רואה מול עצמי. אמרתי: "הירשם, משאית, קיר, דלת ..." והיא התקשרה אלי כדי להשתיק אותי. התנגדתי: "אם לא תקשיב לרעיונות הרעים שלי, לעולם לא תישמע וטוב". ואז אמרתי לפתע: "היה לי רעיון טיפש. מה דעתך על ליטאם? " והיא רק ענתה: "הולך".
אשטון גם הבטיח כי הוא בשמחה מלאה מתפקידו של האב: "זה מדהים! ברגע שהתינוק הזה נולד, מיד רציתי להתקשר להורים שלי ופשוט להתנצל. אפילו לא נניחתי כמה הם אוהבים אותי ".