אנו מבינים כי עבור אוהדים רבים "איך פגשתי את אמא שלך" רק וייחודי "חצי השני" ted הוא רובין בביצוע של השחקנית Kobi Smolders ...
אבל "בנות טד" עבדה הרבה שחקניות מספיקות אחרות.
כריסטין מיליוטי (אמא)
שאמא, שפגשתי את הדמות הראשית בסוף הסדרה, יש פרויקטים רבים בקולנוע שלו. היא כיכבה בסרט "וולף עם וול סטריט", וגם מוארת בסדרות כאלה "סופרן שבט", "מראה שחורה" ו"פרגו ".
כריסטין מיליווי בזאב עם וול סטריט:
אשלי ויליאמס (ויקטוריה)
בסדרה "איך פגשתי את אמא שלך" ויקטוריה היה אחד הנערות המתאימות ביותר ונעימות טד מוסבי, ואוהדים רבים מצטער כאשר התברר כי היא לא "אותו". שחקנית אשלי וויליאמס, ששיחקה אותו, מפורסמת בעיקר בתפקידים בסדרה. שחקנית בת 38 ניתן לראות "מנטליסטית", "אשתו טובה" ו "בנות".
אשלי ויליאמס בסרט "ניחוחות ורגשות":
ג'ניפר מוריסון (זואי פירסון)
זואי לא היתה בן לוויה הטוב ביותר של טד, אבל בהחלט שיחק תפקיד גדול בחברתו. היא נלחמה על בטיחות אנדרטאות אדריכלות, במקביל, נלחמה עם החבר שלהם, והסתיימה שזה עצוב. מוריסון היא שחקנית מפורסמת. אנחנו מכירים אותה לפי הטלוויזיה "פעם אחת באגדה", "דוסון ביי", "בית ד"ר" ואת הסרטים "מר וגברת סמית", "כוכב שביל" ו "סקייטבורד".
ג'ניפר בסדרת הטלוויזיה "ד"ר בית":
שרה צ'ק (סטלה)
הנערה ששברה את לבו, משליכה אותו ערב החתונה, השחקנית הקנדית שרה צ'לק. הצופים מכירים אותה היטב על ידי סדרת הקומדיה סדרת "מרפאה", שם היא שיחקה ד"ר אליוט ריד. מעניין, היא גם משחקת רופא ב "cvent". שרה ניתן לראות גם בסרט "הבנת הגברת" ואת סדרת הטלוויזיה "עיר של prenzits", על אשר יוצרי "מרפאות" עבד.
שרה צ'ק במרפאה:
Laura Bell Bandy (Becks)
כוכב ברודוויי ואת המדינה זמרת לורה בלה Bandee כולם זוכר את התפקיד של Becks ואת הביטוי קורונה שלה "סירות, סירות סירות". זה יכול גם לראות בסדרה "ניהול של כעס" ו "זואי הארט מן המדינה הדרומית". לורה שיחקה את תפקידו הראשון בסרט "ג'ומאני", וגם בהצלחה מייצרת אלבומי סולו.
Laura Bell Bundy באחד הסרטונים שלו מוסיקה:
אבל כמה מעט לורה נראתה "ג'ומאנג'י" בתפקיד שרה:
רחל בילסון (סינדי)
יחסיו של טד וסינדי כל הזמן מנעו משהו, וכתוצאה מכך, הסתיימה הרומן שלהם, אין לי זמן לצייר למשהו עוד. בחיים האמיתיים, השחקנית רייצ'ל בילסון היא גם לא כל חלקה. היא נפרדה לאחרונה עם השחקן היידן קריסטנסן, שאיתה היא היתה יחד במשך שנים רבות. רחל ידועה בתפקידיו בסרטים "טלפורט" ו"ניו יורק, אני אוהבת אותך ", כמו גם את הסדרה" OS - לבבות בודדים ".
רחל בילסון ב"לב בודד ":
לורה הכנה (קארן)
קארן מפונקת למדי על ידי עצבי של טד מוסבי במשך שנים רבות של חייו ובסופו של דבר השאיר אותו לנצח. בחיים האמיתיים, השחקנית לורה Prepacon מוכרת לקהל על הסדרה "כתום - פגע בעונה", שיחק גם בסרטים "ילדה ברכבת", סדרת הטלוויזיה "טירה" ו "ד"ר בית".
לורה מכשול ל "כתום - מכה של העונה"
אן דודק (נטלי)
הגיבורות של אן דודק בסדרה חסר מזל קטסטרופלי. עם נטלי טד מוסבי ב "איך פגשתי את אמא שלך" החליט להיפרד בעזרת מכונת מענה ביום ההולדת שלה. מעניין, בסדרת טלוויזיה פולחן אחרת - "חברים" - דודק שיחק ילדה על ידי הקסם, עם מי מייק (אופי פול רדדה), עם זאת, עושה את זה פיבי, גם בדיוק ביום ההולדת של הנערה. אן ניתן לראות בסדרת הטלוויזיה "סודות תקשורת", "בית ד"ר" ו "פלאש".
אן דודק בסדרת הטלוויזיה "ד"ר בית"
קייטי הולמס (נעמי)
איך קייטי הולמס רשמה לסדרה "איך פגשתי את אמא שלך" בתמונה של "מתקתק מושחת" אינו ידוע. עם זאת, בן הזוג לשעבר טום קרוז שיחק ילדה מצחיקה במקום, שבו הוא חלם לפגוש את הדמות הראשית. קייטי אנחנו יודעים בטלוויזיה "מפרץ דוסון" ואת הרשימה המרשימה של הוראות הקולנוע, ולאחרונה זה יכול להיראות בסרט "לולאה לוגן" עם tatum channing, אדם נהג ודניאל קרייג.
קייטי הולמס באטמן
Ebigeyl ספנסר (בלה בלה)
השחקנית הגיבורה Ebigeyl ספנסר לא קיבלה מספר גדול של זמן על המסך או אפילו שם, עם זאת, הוא נזכר בקהל עם Chatty הבלתי נלאה שלו. ספנסר ניתן לראות בסדרת הטלוויזיה "כוח מאר", שם היא שיחקה את האהוב ואת העמית הארווי ספקטרום דן סקוט, הסדרים "טירוף" ו "טירה", כמו גם בסרטים "אז, מלחמה" ו "בוקרים נגד חוצנים".
Ebigeyl ספנסר בסידורי "כוח מאר"