הפסל של גיבור עומד על הדום, יחד עם אשר הוא מגיע לגובה של ארבעה מטרים. עם הבריאה שלו, הפסל רצה לא רק כדי להדגיש את הדמות האהובה בין היתר, אלא גם להזכיר לאנשים על הערכים שהגנה איש הברזל.
טוני שטרק הקדישה את חייה למאבק על הרעיונות שבהם האמינה. הוא שירת לנו תזכורת חי שאנחנו גיבורים של זמנם ולקבוע את העתיד עם מעשיהם. כולנו צריכים להיות גיבורים,
- אומר השלט על האנדרטה.
משתמשי האינטרנט הגיבו לחדשות בהומור. "רק תארו לעצמכם כי באלפי שנים יגיע החייזרים על כדור הארץ ימצאו את האנדרטה הזאת. אולי הם מחליטים שהבחור הזה היה בשבילנו את האלוהות, "הציע אחד מהם. "ובכן, קומיקס על גיבור - זה סוג של מיתולוגיה מודרנית," הגיב השני.
איש הברזל אינו הגיבור היחיד לכבודו הוקם האנדרטה. בשנת 2016, קפטן אמריקה, אשר פסל ברונזה ניתן לראות בניו יורק, בשדרת הפארק. גם על הדום שלה, יש שלט עם אחד הביטויים של סטיב רוג'רס:
אני בחור פשוט מברוקלין.