ביום ראשון זה, קירה נייטלי נכנס לאחד המחוזות של לונדון, שם הוא נפל לתוך עדשות הצלמים. השחקנית סירבה איפור, לשים על שמלה עם פרח הדפסה, נעלי התעמלות ומעיל ג 'ינס. פפראצי כבשו את הכוכב לאחר קניות, ושיפוט על ידי הבעת פניו של קירא, היא לא שמחה להיות תשומת לב מעצבנת.
אבל בחודש שעבר נייטלי עם חיוך יצא לצלם במסיבת שאנל J12 בפריז, שם הוא הוכיח לכולם בטן מעוגלת. ואז הקהל קיבל תחילה אישור כי השחקנית ואת בן הזוג שלה ג 'יימס Raton מחכים לילד השני. כרגע, זוג הכוכבים מרים את בתה בת הארבע.
בחודש ינואר, קירא נתן ראיון לאיזון, שסיפרו על כך שבקושי ניתנה אמהותה: "אני חושבת שאנחנו לא מצרפים את הערך הנכון למרתון הפיזי והרגשי, שבאמצעותו נשים צריכות לעבור, להיות אמהות. הייתי בר מזל: יש לי מערכת שלמה של תמיכה וקריירה, בזכות אשר אני יכול להרשות לעצמי אכפת טוב לילד. אבל זה עדיין קשה ".