פיקסאר "צעצוע סיפור: בריחה גדולה"
משחק ומהנה - התחלה מצוינת. לוגו זה, בהחלט, המנצח. השילוב של אדום עם גודל צהוב, גופן ואת המיקום המשובח של אותיות מעודד את הצופה להציג. בנוסף, זה נעים לראות את הלוגו בתפזורת רמז על פורמט 3D.
DreamWorks. "נמלים נמלים"
האות z בסוף מזכיר ס 'נורא! אולי העיצוב הזה היה מודן בתחילת שנות ה -90, אך במקרה זה הגיע הזמן לשנות את ההנחיות. בתמונה אני רוצה למצוא השתקפות של מגרש מרגש, אבל זה לא. מְבוּיָשׁ.
פיקסאר "מפלצות תאגיד"
מכתבים גדולים מודפסים מודגש על רקע כחול - אידיאלי עבור תאגיד גדול. הלוגו נראה מסובך, אבל במקביל, את הצבע הכחול ואת הדימוי של העין רומז על הדמויות של אנימציה. יפה.
DreamWorks. "מדגסקר"
קישוט כרטיס, עשוי למשוך תשומת לב. יכול, אבל לא למשוך. לא עבדתי מספיק על הפרטים. הלוגו הוא מילה מתוחה שבה האות האחרונה מופרדת במפורש מהתווים הראשיים.
פיקסאר "עֶמֶק"
סגנון לוגו פנסי-קר נעים לעין. במיוחד לאחר צפייה בקריקטורה על רובוט קטן. וול - ומכונית חסרת נשמה, שנוצרה לחיים מונוטוניים ומשעממים על קרקע ריקה. מה יכול להציג טוב יותר את המהות של אנימציה כזו? קצוות חדים, היעלמותו המלאה של הקסם בתמונה ומעגל אדום, רומז בחיישן אופטי בציוד תעשייתי. ראוי לציין את האומץ של המעצב שהפריד בין האות E עם נקודה נועזת מהטקסט הראשי. אולי מראה כי תחת הקליפה הגסה היא הנשמה.
DreamWorks. "קונג פו פנדה"
הצורות של אותיות מתוארים בצורה של אדריכלות סינית מסורתית (בבית עם גגות מעוקל), מראה קשר עם אמנות לחימה עתיקה. הגופן בסגנון של "אסיה" באמת מושך תשומת לב, אבל זה נראה תוקפני מדי. אין מכתבים אדומים וצהובים, לזרוק את הצל בתיאוריה צריך לעבוד, אבל מסיבה כלשהי לא על כרזה זו. באופן כללי, ראוי לציין כי זה לא הלוגו הגרוע ביותר.