לאחרונה, ויל סמית 'בן ה -51 נתן ראיון עם גן עדן אנגלי, שבו סיפר, עם אילו ביטויים של גזענות באמריקה הוא נתקל.
גדלתי בפילדלפיה, כשראש העיר היה פרנק ריזו. ממפקד המשטרה, עלה אל ראש העיר פילדלפיה, היה לו אחיזת ברזל. שוטרים מקומיים קראו לי ניז'ר, זה קרה יותר מ -10 פעמים. לעתים קרובות עצרתי. אז אני מבין מה זה אומר להיות במערכת יחסים כזו עם המשטרה,
- סמית משותף.
הוא גם דיבר על גישתו לתנועה האנטי-ריאיזית של חומר חי ושחור והמצב הנוכחי באמריקה.
אנחנו נמצאים כעת בנסיבות כאלה, שלא קרה. כל העולם נעצר ואמר לאפריקה אמריקאים: "אנחנו רואים אותך ושומע אותך. איך אנחנו יכולים לעזור? " זה לא קרה קודם לכן. כעס מוצדק כאשר יש דיכוי. אבל זה יכול להיות גם מסוכן מאוד. אתה צריך להיות זהיר מאוד כי הכעס לא לבלוע אותך - עבדתי קשה על זה קשה,
- רצון משותף.
השחקן מעריץ את הדור המודרני:
מחאות שלום עובדות כמראה לדכאים. את הרגיעה שלך נמצאת במחאה השלווה שלנו, הברורה במראה הזאת משקפת את המדכא - הוא רואה את עצמו, והעולם רואה את זה. אני מאוד בהשראת הדור שלנו - עם איזה כוח זה שומר את זה "מראה", איזו תגובה של העולם זה גורם. אני משפיע מאוד על האופן שבו מפגינים ברחבי העולם מאוחדים.