"ראשית, אנשים מחכים שהחבר. ואז אנו מצפים כאשר אתה מתחתן, "אמר השחקנית בראיון עם ניו יורק טיימס. "לא רציתי לחלוק את הרגשות שלי עם אף אחד, לא רציתי לשאול אותי למה אני עושה כמה דברים. אבל ביחסים בלי זה, אז לקח לי הרבה זמן להבין שהנישואים אינם בשבילי. אתה לא צריך להתחתן, רק בגלל שכולכם מחכים לך, "הוסיף גולדברג.
נזכיר כי כוכב הקומדיה "חוק, אחות!" בפעם הראשונה היתה נשואה לאלווינה מרטין ב -1973, היתה זו הנישואים הארוכים ביותר בחייה, שהיו קיימים עד 1979. מ -1988 עד 1990 הפך הצלם דוד קאסן למפקד המשפטי השני שלה, ומשנת 1994 ל -1995, שיתף גולדברג למקלט עם בן זוג שלישי - איש עסקים ליילטו טרכטנברג.
אחרי שנים הודתה השחקנית שהוא באמת לא אהב את אחד מבעליו. עם זאת, היא אסירת תודה לאלווין מרטין, שממנו ב -1973 ילדה את הבת היחידה אלכסנדריה.