לפני כמה ימים, השמועות הופיעו כי בלה החד-ה -24 נפגשה בחשאי עם נכדו של ג'ק ניקולסון, זין. עם זאת, נציגי המודל הכחיש שמועות, ואמר כי בלה היא לא מישהו במערכות יחסים.
חדשות על רומן חדיד וניקולסון הופיעו לאחר שמפנים מסוימים דיווחו כי הם מחזיקים יחד במשך כמה שבועות ולאחרונה נסעו לרגל יום ההולדת של בלה. המקור גם ציין כי המודל והשחקן הצעיר ראו יחד תוך כדי הליכה בניו יורק.
חדיד עצמו לא מזכיר את הדוכס, אלא גם תמונות שפורסמו על ידי המודל באינסטגרם. כולל על מסגרות מסייגות יום ההולדת, אשר בלה בילה עם חברים.
זוהי הפעמון בפעם הראשונה ייחסה רומן לאחר פרידה עם Eibell Trefay, המכונה השבוע. בני הזוג החלו להיפגש ב -2015 ואחרי כמה חלקים מופרדים סוף סוף באוגוסט 2019. באוקטובר 2019, לאחר שאיבל ראה במסיבה לכבוד יום ההולדת של בלה, הופיעו שמועות שהמודל והזמר יכול להתאחד. אבל נראה שהם תומכים רק קשר ידידותי וממשיכים ליהנות מחופש מערכות יחסים.