לכבוד חג המולד, ג 'ניפר שיתף מבחר תמונות עם אבא. היא פרסמה זריקה מילדות ותצלום שנעשה לאחרונה. בתצלום הראשון, האניסטון הקטן מחבק את ג'ון ויושב על ידיו.
השחקנית קלה ללמוד על המראה, וזה מאשר את התמונה הטרייה. ג'ניפר יחד עם האב מתנגשת מול עדשת המצלמה בבית השחקנית. היחס הנראית של קרובי משפחה זה לזה נשאר אותו דבר, כי על התמונה השנייה האב עם אותה רוך מחבק את בתה.
חג המולד עם אחד היוצרים שלי. אז והיום. אוהב אותך אבא,
- היא כתבה.
אוהדי אניסטון וחברים בכוכב היו שמחים עם תמונות עם אבא. "חבר 'ה, אתה כל כך חמוד," "אתה שני מאוד יפה," "אבא שלך הוא הטוב ביותר", "ג'ון הוא רק מצוין", "איזו תמונה יפה", "אבא יפה ובת יפה," תגובות כאלה מנויים משמאל. רבים שוב הותאנו לג'ניפר על החלטתה להצטרף לאיסטגרם, כי פרסומים כאלה באמת לגעת בלבם של אוהדים.