תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09:25 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"
09:55 משפט אופנתי
10:55 לחיות נהדר!
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 הזמן יראה
15:00 חדשות (עם כתוביות)
15:15 בואו נתחתן!
16:00 זכר / נקבה
17:00 הזמן יראה
18:00 חדשות ערב (עם כתוביות)
18:30 למעשה
19:40 תן להם לומר
21:00 זמן
21:30 Nyukhach (סדרה 7)
22:30 Nyukhach (סדרה 8)
23:30 ערב אורגנט
00:00 למעשה
01:10 הזמן יראה
03:00 חדשות
03:05 הזמן יראה
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 על הערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:00 בוקר רוסיה
09:00 Vesti.
09:25 בוקר רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:25 חדשות. הזמן המקומי
11:45 "גורל האדם" עם בוריס קורצ'בניקוב
12:50 60 דקות
14:00 Vesti.
14:25 חדשות. הזמן המקומי
14:45 מי נגד?
17:00 Vesti. הזמן המקומי
17:25 אנדריי מלכוב. לחיות
18:50 60 דקות
20:00 Vesti בשעה 20:00
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21:00 סודות התוצאה (אפשרות נוספת, חלק ראשון)
22: 07 תוצאות טיפולים (אפשרות נוספת) חלק 2 - i)
23:15 "ערב" עם ולדימיר סולוביאוב
02:00 עסקים אישיים (סדרה 55)
02:55 עסקים אישיים (סדרה 56)
03:50 על מרדף חם (סדרה 9 סדרה החזה)
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
06:00 מצב רוח08:00 Yerals (1. חתול שחור 2. על האחים הקטנים שלנו 3. ספסל)
08:10 פגוש את המזרקה
09:50 רדיפה
11:30 אירועים
11:50 קולומבו (קולומבו כמו חיי לילה)
13:35 הגיבור שלי לנצח (מארק זכרוב)
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15:05 מיס מרפל אגתה כריסטי (כל דבר במראות)
17:00 בחירה טבעית (שמפניה למחצה יבש)
17:50 אירועים
18:15 שקר אחד לשניים
22:00 אירועים
22:30 10 ביותר (גירושין כוכב טרי)
23:05 כוכב עם כבוד
00:00 אירועים
00:35 Petrovka, 38
00:55 פטרו פורושנקו. מנהיג מכירות
01:45 צחוק עם משלוח הביתה
02:50 הוא והיא
04:20 קריקטורות
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 בערוץ NTV במשך כל היום
05:05 Toptun (מגייס. חלק 2 - i)
06:00 בוקר. הכי טוב
08:05 Maltsev.
09:00 המדלי ביותר. חלוקה גדולה (סדרה 13)
10:00 היום
10:20 המדלי ביותר. Redistribution גדול (סדרה 14)
11: 13 צפון. Redistribution גדול (סדרה 15)
12: 06cheel. Redistribution גדול (סדרה 16)
13:00 היום
13:25 עמ '
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:25 תוצאה של ...
17:10 DNA (הליכה שלג?)
18:10 Poes (לבשל)
19:00 היום
19:40 עטים (באטמן)
21:00 PIC (Domostroy)
22:05 פינים (שלושה קופים)
23:15 היום
23:25 האמת שלו
00:30 זחר פרילפין. שיעורים רוסים
01:05 שינוי רביעי (סדרה 7)
02:05 משמרת רביעית (סדרה 8)
03:05 דמבל: סיפורי חיי חיילים
04:20 TOPTUN (נקודה כואבת חלק 1)
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 בערוץ CTC במשך כל היום
05:00 אלש06:00 ילאש
06:25 הרפתקאות וודי וחבריו
06:45 דרקונים: מרוצי סביב הקצה
07:05 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
08:00 איך להיות נסיכה
10:20 יומני הנסיכה -2: איך להיות מלכה
12:40 Shopaholic.
14:45 חתול במגפיים
16:30 SREK השלישי
18:15 שרק לנצח
20:00 חג המולד עצי
21:45 מתנה עם אופי
23:35 שחור ברק
01:40 מים שחורים
03:30 6 מסגרות
03:50 נוער
04:35 אלש
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 על ערוץ הטלוויזיה של רן במשך כל היום
05:00 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 5)
06:00 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 667)
07:00 חדשות
07: 08С Bodem בבוקר!
07: 12% שיחה 112
07:15 חדשות
07: 23C בודרי בבוקר!
07: 27% התקשר 112
07:30 חדשות
07: 37c בודרי בבוקר!
07: 41xstand שיחה 112
07: 44news.
07: 53с Bodem בבוקר!
07: 57% שיחה 112
08:00 חדשות
08: 07C בודרי בבוקר!
08: 11% שיחה 112
08: 14news.
08: 23C נמרץ בבוקר!
08: 27% שיחה 112
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 62)
09: 59 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 77)
10:58 "איך העולם מסודר" עם טימותי Bazhenov (סדרה 42)
12:00 שיחת חירום 112
12:30 חדשות
13:00 "המסתורין של האנושות" עם אולג Shishkin (372 סדרה)
14: כמה סיפורים מעניינים (סדרה 104)
15: 02 ההיסטוריה הודיעה (סדרה 18)
16:00 שיחת חירום 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן (סדרה 571)
18:00 ההיפותזות המזויפות ביותר (סדרות 699)
19:00 שיחת חירום 112
19:30 חדשות
20:00 אגוז חזק 4.0
22: 335ee הכל! (סדרה 331)
23:00 חדשות
23:30 "מסתורין של האנושות" עם אולג Shishkin (358 סדרה)
00:30 ב להכות
02: 23uy יפה
03:50 סודות צ'פמן (סדרה 571)
04:38 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 5)
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:10 קומדיה קלאב (סדרה 339)06:05 TNT. הטוב ביותר (סדרה 31)
06:35 TNT. הטוב ביותר (סדרה 32)
07:00 TNT. זהב (סדרה 61)
07:30 TNT. זהב (סדרה 62)
08:00 TNT. זהב (סדרה 63)
08:30 TNT. זהב (סדרה 64)
09:00 בית -2. לייט (סדרה 2756)
10:15 בית -2. אהבה איילנד (1224th סדרה)
11:30 בורודין נגד בוזובה (341 סדרה)
12:30 שמור את האהבה שלך (סדרה 236)
13:30 בנים אמיתיים (הלוויה)
14:00 בנים אמיתיים (רומנטיקה)
14:30 בנים אמיתיים (כל הדרכים מובילות ב Yёburg)
15:00 אוניברסיטת. מעונות חדשות
15:30. מעונות חדשות
16:00 אוניברסיטה. מעונות חדשות
16:30 אוניברסיטה. מעונות חדשות
17:00 מתמחים (סדרה 176)
17:30 מתמחים (סדרות 177)
18:00 מתמחים (סדרות 179)
18:30 מתמחים (סדרה 180th)
19:00 מתמחים (סדרת השנה החדשה מספר 2)
19:30 מתמחים (סדרת השנה החדשה מספר 1)
20:00 Sashatany (סדרה 36)
20:30 Sashahatanya (סדרה 37)
21:00 סטודיו סויוז (סדרה 91)
22:00 פרוזארן (Semen Slepakov)
23:00 בית -2. עיר של אהבה (4345 סדרה)
00:05 בית -2. לאחר השקיעה (סדרה 5502)
01:05 מה מסתיר שקר
03:20 Tht-Club (סדרה 234)
03:25 שלושה עדינות
04:45 קומדיה קלאב (סדרה 340)
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 על הערוץ הביתה במשך כל היום
05:20 מבחן אבא
06:10 6 מסגרות (סדרות 213)
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 6 מסגרות
07:35 על ענייני לנוער
08:35 בואו להסיט! (סדרה 290)
09:40 מבחן אבא
10:40 מיסטיקן אמיתי (כישוף אהבה)
11: מיסטיקה 42 (אישה עם מצלמה)
12:45 הבינו. לסלוח (תשוקה פרוסט)
13: 21the. סלח (כלב רעב)
13 :. סלח (לחיות על)
14:35 נזק (סדרה 33)
15:05 Stepmother (סדרה 1)
16: 03machkha (סדרה שנייה)
17: 02 מפה (סדרה 3)
18: 01mach (סדרה 4)
19:00 שני פלוס שני (סדרה 1)
20: 1 בתוספת שני (סדרה שנייה)
21: 02DVA בתוספת שני (סדרה 3)
22: 02www בתוספת שני (סדרה 4)
23:05 לשכוח ולזכור (סדרה 10)
00: 01 מתוך לזכור (סדרה 11)
00: 58 וזכור (סדרה 12)
01:55 נזק (סדרה 33)
02:25 מבין. לסלוח (תשוקה פרוסט)
02: 51. סלח (כלב רעב)
03: 18PROW. סלח (לחיות על)
03:45 מיסטיקה אמיתית (כישוף אהבה)
04:35 מיסטיקה אמיתית (אישה עם מצלמה)
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 על התאמה הערוץ! טלוויזיה לכל היום
05:40 דוח מיוחד (ביאתלון Live)06:00 כל האמת על ...
06:30 החזק ביותר
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק! שידור חי
08:55 חדשות
09:00 Sport-2019 (ספורט חורף)
10:45 חדשות
10:50 כדורעף. כוס רוסיה. נשים. "סופי 4". 1/2 גמר. "Uralochka-NTMK" (Sverdlovsk אזור) - "דינמו" (מוסקבה)
12:50 חדשות
12:55 הכל על המשחק! שידור חי
13:25 אגרוף מקצועי. דניס lebedev נגד tabiso mchuna. הקרב על הכותרת של גרסת כסף WBC במשקל הראשון. טרי
15:30 חדשות
15:35 הכל בשביל המשחק! שידור חי
16:10 דוח מיוחד (Ostrava) Live)
16:30 הכל על הוקי!
17:00 הוקי. אליפות העולם בקרב צוותי הנוער. רוסיה היא הרפובליקה הצ'כית. שידור מן הרפובליקה הצ'כית. שידור חי
19:30 חדשות
19:35 כדורעף. כוס רוסיה. גברים. סופי 4. הגמר. שידור חי
22:15 חדשות
22:20 הכל בשביל המשחק! שידור חי
22:40 כדורסל. יורוליג. גברים. "וילרבן" - "ח'ימקי" (רוסיה). שידור חי
00:40 כדורסל. יורוליג. גברים. CSKA (רוסיה) - "מילאנו" (איטליה)
02:40 הוקי. אליפות העולם בקרב צוותי הנוער. שבדיה - פינלנד. שידור מן הרפובליקה הצ'כית
תוכנית להיום, 26 בדצמבר 2019 על תרבות הערוץ במשך כל היום
06:30 חדשות תרבות
06:35 ברגל ... (במוסקבה דצמבר)
07:00 חדשות תרבות
07:05 מנוחה תרבותית (רגשות שלג)
07:30 חדשות תרבות
07:35 מלחמה זו של כס המלוכה (משחקי הנישואין של כסאות)
08:25 עולם הקולנוע האגדות
08:55 כוכב לכת יפה (גרמניה, קתדרלת סנט מרי וכנסיית סנט מיכאל בהילדסהיים)
09:10 Lyudmila Gurchenko (סדרה 15)
10:00 חדשות תרבות
10:15 משקיף
11:10 XX המאה (דג זהב 1986)
12:20 צבע זמן (קלוד מונה)
12:30 המלחמה הזאת של כס המלוכה (המלך והקיסר)
13:15 כוכב לכת יפה (פורטוגל) היסטורי המרכז היסטורי)
13:30 חטיפת השנה החדשה (סדרה שנייה)
15:00 חדשות תרבות
15:10 חדשות. פירוט (תיאטרון)
15:25 פעם שאיבה את החוק
17:05 כוכב לכת יפה (צרפת, Tsistercian Abbey Phontenne)
17:20 אירועי השנה (קונצרט גאלה של כוכבי אופרה העולמית בתיאטרון "לה סקאלה")
19:30 חדשות תרבות
19:45 תפקיד מרכזי
20:05 קו חיים (מארק זכרוב)
21:00 מלחמה אמיתית של כס המלוכה (המלך והקיסר)
21:50 Lyudmila Gurchenko (סדרה 16)
22:35 לודמילה גצרנקו. שירים מועדפים
23:20 חדשות תרבות
23:40 שוב מעל החוק
01:15 XX המאה (דגים הזהב 1986)
02:30 רומן באבן. יצירות מופת אדריכליות של העולם