תוכנית התוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:00 אחד מאיתנו06:00 חדשות
06:10 אחד מאיתנו
07:00 שחק, הרמוניה מועדף!
07:45 שעה (צוללנים צבאיים) "מחפש")
08:15 בריאות
09:20 unattop הערות
10:00 חדשות (עם כתוביות)
10:15 חיים של אחרים
11:15 ראית את הסרטון?
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 ראית את הסרטון?
13:00 מירוצי סקי. גביע העולם 2019-2020. צוות ספרינט. שידור מסלובניה. שידור חי
14:10 ליאו בקולריה. לב על כף ידי
15:15 רומנובס
17:20 מאוד!
19:25 הכי טוב של כל! (עונה חדשה)
21:00 זמן
21:45 מה? איפה? מתי? (סדרת משחק חורף)
22:45 משחק גדול
00:30 וילסון
02:15 על אהבה
03:15 לבד עם כולם
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 על הערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:25 עצי חג המולד 1914.
07:30 Mentopanoram Evgenia Petrosyan
08:00 בוקר Mail.
08:40 זמן מקומי. יוֹם רִאשׁוֹן
09:20 "כאשר כל הבתים" עם טימור Kizyakov
10:10 מאה לאחד
11:00 Vesti.
11:20 צחוק מותר
14:00 דם יליד
18:15 כל תחרות טלוויזיה חיצונית של כישרונות צעירים "ציפור כחולה"
20:00 שבועות מערביים
22:00 מוסקווה. קרמלין. פוטין
22:40 "ערב" עם ולדימיר סולוביאוב
00:50 מבצע "ארגון"
01:50 אנשים אישיים
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
05:50 Petrovka, 3806:00 חופשה בוניפציה
06:25 טוב, המתן! (בפארק העיר)
06:35 צל על המזח
08:20 דומיניקה
09:55 Elash (מגיפה)
10:10 שמור, אני לא יודע איך לבשל! (Ekaterina חג המולד)
10:55 שנים עשר כיסאות
11:30 אירועים
11:45 שנים עשר כיסאות
14:30 שבוע מוסקבה
15:00 90s (שיעורים פלסטיקים)
15:55 פרידה (אוגני בלוסוב)
16:45 נשים יוסף קובזון
17:35 עלים עדינים, שורשים רעילים
21:20 ערובה
00:05 אירועים
00:20 ערובה
01:15 Petrovka, 38
01:25 רעידת אדמה
03:25 הסיפור של רעידת אדמה אחת
04:30 סרט דוקומנטרי
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 בערוץ NTV במשך כל היום
05:05 ד"ר בריה. קרדיאן
06:00 טלוויזיה מרכזית
08:00 היום
08:20 אנחנו מנצחים!
10:00 היום
10:20 שידור ראשון.
11:00 טכנולוגיית נס
12:00 תשובה מחוזית
13:00 Nashipotennadzor.
14:10 שמש מדברי לבן
16:00 היום
16:20 החקירה היתה ...
18:00 תחושות רוסיות חדשות
19:00 תוצאות השבוע עם אירדה זיינלובה
20:10 כוכבים הסכימו
21:45 אתה לא תאמין!
22:55 מבוסס על אירועים אמיתיים
02:05 שני הלם
03:50 המוסר שלהם
04:15 Toptuny.
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 בערוץ CTC לכל היום
05:00 אלש06:00 ילאש
06:50 הרפתקה חתול במגפיים
07:15 רוח: קופץ חינם
07:40 שלושה חתולים
08:05 צארוויה
08:30 הצג "ural pelmeni"
09:30 ROGS בעיר
10:30 הצג "ural pelmeni"
11:45 איך לאמן את הדרקון שלך
13:40 איך לאמן את הדרקון שלך 2
15:40 Boss Molokosos.
17:35 מפלצות בחופשה
19:20 מפלצות בחופשה 2
21:00 קירח Nannik: מתוק
23:00 לוסי.
00:45 Chumova יום שישי
02:30 Supermanmka.
03:15 6 מסגרות
03:50 נוער
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 בערוץ הטלוויזיה של רן במשך כל היום
05:00 חרב (ציד)
05:10 חרב (לכודה)
05:55 חרב (טרור)
06: 48Tech (אסירים לא לוקחים)
07:40 חרב (נקמה)
08: 36 זה (למצוא בכל מחיר)
09: 31mh (הידרה)
10:25 חרב (מסכות)
11: 23MH (משפט)
11: זה (אנו נפחד)
11:50 חרב (להתכונן למלחמה)
12: 03 (החוק העליון)
12: 17Mack (hypetanks)
13:15 חרב (לובקך)
14: 14 דקות (דו קרב)
15: 13met (על הכביש)
16: 12mount (להילחם)
17: 06Mount (מלחמה)
18:05 חרב (הפיכה)
19: 04tech (המניפסט)
20: 03 (בית המשפט)
21: 022Met (Nokdown)
22: 01met (ניצחון או מוות)
23:00 כלבים באוויר (סדרה 205)
00:05 "תעלומה צבאית" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 5)
02:02 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 5)
03: 38shable מזעזע השערות (683 סדרה)
04:27 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 237)
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:05 קומדיה קלאב (332 סדרה)06:00 TNT. הטוב ביותר (סדרה 23)
06:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 24)
07:00 TNT. זהב (סדרה 45)
07:30 TNT. זהב (סדרה 46)
08:00 TNT. זהב (סדרה 47)
08:30 TNT. זהב (סדרה 48)
09:00 Sashahatanya (סדרה 29)
09:30 Sashahatanya (סדרה 30)
10:00 Sashatanya (סדרה 31)
10:30 Sashahatany (סדרה 32)
11:00 הפעלה מחדש (סדרות 384)
12:00 IP PIROGOVA (סדרה 1)
12:30 IP PIROGOVA (סדרה שנייה)
13:00 IP PIROGOVA (סדרה 3)
13:30 IP PIROGOVA (סדרה 4)
14:00 IP PIROGOVA (סדרה 5)
14:30 IP PIROGOVA (סדרה 6)
15:00 IP PIROGOVA (סדרה 7)
15:30 PIROGOVA IP (סדרה 9)
16:00 IP PIROGOVA (סדרה 11)
16:30 IP PIROGOVA (סדרה 12)
17:00 IP PIROGOVA (סדרה 13)
17:30 IP PIROGOVA (סדרה 14)
18:00 IP PIROGOVA (סדרה 15)
18:30 IP PIROGOVA (סדרה 17)
19:00 IP PIROGOVA (סדרה 18)
19:30 IP PIROGOVA (סדרה 19)
20:00 IP PIROGOVA (סדרה 20)
20:30 תוכנית B (סדרה 11)
22:05 לעמוד (סדרה 155)
23:05 בית -2. עיר האהבה (סדרות 4341)
00:05 בית -2. לאחר השקיעה (סדרה 5498)
01:10 סרט כזה! (סדרה 298)
01:40 TNT מוסיקה (סדרה 127)
02:10 ימית ימית
03:35 ימית מרינה -2
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 על הערוץ הביתה במשך כל היום
05:50 בית מטבח
06:15 6 מסגרות
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 6 מסגרות
07:00 סידקה
09:00 חמש ארוחות ערב
09:15 מבוך אהבה
11:00 ניסיון ראשון.
14:50 מנוע בעירה פנימית
19:00 Crossroads.
23:00 צמא לנקמה
01:55 תנאי חוזה
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 על התאמת הערוץ! טלוויזיה לכל היום
05:10 חלום צוות05:40 דוח מיוחד (קלאסי. SK - CSKA)
06:00 אומנויות לחימה מעורבת. Bellator. Ilima-les Macfarlene לעומת קייט ג 'קסון. היי ג'יי מטקה נגד דרק קמפוס. שידור מס '
08:30 החזק ביותר
09:00 ביאתלון. גביע העולם. מִרדָף. גברים. שידור מצרפת
09:50 חדשות
09:55 הוקי. Nhl. "קלאסיקות רוסיות". "רובין" (Tyumen) - "טרנס-אוראל" (קורגן). שידור מ Tyumen. שידור חי
12:45 הכל על המשחק! שידור חי
13:30 דוח מיוחד (ביאתלון) Live)
13:50 ביאתלון. גביע העולם. התחלה המונית. גברים. שידור מצרפת. שידור חי
15:00 ביאתלון עם דמיטרי גברנייב
15:30 חדשות
15:35 הכל בשביל המשחק! שידור חי
15:55 ביאתלון. גביע העולם. התחלה המונית. נשים. שידור מצרפת. שידור חי
17:05 הוקי. Khl. SKA (St. Petersburg) - "Metallurg" (Magnitogorsk). שידור חי
19:25 הכל בשביל המשחק! שידור חי
19:40 כדורגל. סופר כוס איטליה. יובנטוס - "לאציו". שידור חי
21:40 אומנויות לחימה מעורבות. פרופ. אלכסנדר שבלי נגד אלכסנדרה זידאד. אירינה אלכסיבבה מול מילאנו דודיאבה. שידור מ
22:55 כדורגל. אליפות של ספרד. אמיתי "-" אתלטי ". שידור חי
00:55 הכל בשביל המשחק! שידור חי
01:30 כדורגל. אליפות הולנד. Ajax - "אדו דן האג"
03:30 כדורגל. אליפות של ספרד. "Betis" - "atletico"
תוכנית להיום, 22 בדצמבר 2019 על תרבות הערוץ במשך כל היום
06:30 כלה אחרונה נחש gorynych
07:05 לילה לפני חג המולד
07:40 סרגיי
09:00 "קונצרט רגיל" עם אתר אדוארד
09:25 אנחנו אוריינות!
10:05 מוסיקה היסטוריה
11:30 כל שמים משלו
12:10 דיאלוגים על בעלי חיים (לורו פארק, טנריף)
12:55 רומנוביים אחרים (סוס לבן, סוס אדום)
13:20 10 Verkhin Peter Semenova-Tian-Shanskaya
14:15 בום
15:45 זוכה
16:30 "ציור העולם" עם מיכאיל קובלצ'וק
17:15 ברגל ... (מנזר נובאי-ירושלים)
17:45 רומנטיקה רומנטיקה (קבוצה "Quatro")
18:40 כדור כסף שלי (נטליה Fateva)
19:30 חדשות תרבות עם ולדיסלב Flyrakovsky
20:10 שלי שמונה מקרה
21:40 לבן סטודיו
22:25 יצירות מופת של תיאטרון המוסיקה העולמית (חואן דייגו פלורס ואולגה פרטאקו במחזה מונטה קרלו אופרה בית "סיפורי הופמן". 2018)
01:10 Bum.
02:35 לחזור מאולימפוס