תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09:25 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"
09:55 משפט אופנתי
10:55 לחיות נהדר!
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 הזמן יראה
15:00 חדשות (עם כתוביות)
15:15 בואו נתחתן!
16:00 זכר / נקבה
17:00 הזמן יראה
18:00 חדשות ערב (עם כתוביות)
18:30 "איש וחוק" עם אלכסיי פימאנוב
19:45 שדה של ניסים
21:00 זמן
21:30 קול. עונה חדשה
23:25 ערב אורגנטי
00:20 ביל ווימן. השקט ביותר של מתגלגל
02:10 האבנים המתגלגלות: אצבעות דביקות
04:00 על אהבה
04:55 לבד עם כולם
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 על הערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:00 בוקר רוסיה
09:00 Vesti.
09:25 בוקר רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:25 חדשות. הזמן המקומי
11:45 "גורל האדם" עם בוריס קורצ'בניקוב
12:50 60 דקות
14:00 Vesti.
14:25 חדשות. הזמן המקומי
14:45 מי נגד?
17:00 Vesti. הזמן המקומי
17:25 אנדריי מלכוב. לחיות
18:50 60 דקות
20:00 Vesti בשעה 20:00
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21:00 Izmailovsky Park.
23:40 גנוב אושר
03:25 אתה תהיה שלי
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
06:00 מצב רוח08:10 Yelalash (עץ חג המולד)
08:20 ugrating חברה
11:30 אירועים
11:50 ביטוח חברה
12:55 הוא והיא (איליה averbukh)
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15:05 10 ביותר (שחקניות דרמות אישיות)
15:40 יער ילדה
17:50 אירועים
18:10 יער Devichy.
20:00 הערכת החיים
22:00 "במרכז האירועים" עם אנה פרוקהורובה
23:10 מקלט קומיקאי (חברה)
01:05 מוסך
03:05 "במרכז האירועים" עם אנה Prokhorova
04:15 Petrovka, 38
04:30 Trolleybus ראשון
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 בערוץ NTV לכל היום
05:00 Toptuny
06:00 בוקר. הכי טוב
08:05 דוקטור אור
09:00 BodyGuard.
10:00 היום
10:20 שומר ראש
13:00 היום
13:25 עמ '
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:25 תוצאה של ...
17:15 חכה לי
18:10 PYS.
19:00 היום
19:40 PYS.
21:00 PYS.
23:15 PE. חֲקִירָה
23:50 סטאלין איתנו
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 על ערוץ CTC לכל היום
05:00 אלש06:00 ילאש
06:15 טום וג 'רי
06:45 דרקונים: מרוצי סביב הקצה
07:05 Sientya (סדרה 5)
07: 32Sefed (סדרה 6)
08:00 מטבח. מלחמה עבור המלון (סדרה 12)
08:35 מטבח. מלחמה עבור מלון (סדרה 13)
09:10 מטבח. מלחמה עבור מלון
09:45 מטבח. הקרב האחרון
12:05 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
12:25 הצג "ural pelmeni"
18:30 להראות "אוראל pelmeni" (מאשר העוגה לא צוחקת)
20:00 הרוסים לא צוחקים
21:00 מרגל זה זרק אותי
23:20 Chumova יום שישי
01:05 יום שישי
02:40 Supermanmka.
03:30 6 מסגרות
03:50 נוער
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 על ערוץ הטלוויזיה של רן במשך כל היום
05:00 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 4)
06:00 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 593)
07:00 חדשות
07: 08С Bodem בבוקר!
07: 12% שיחה 112
07:15 חדשות
07: 23C בודרי בבוקר!
07: 27% התקשר 112
07:30 חדשות
07: 37c בודרי בבוקר!
07: 41xstand שיחה 112
07: 44news.
07: 53с Bodem בבוקר!
07: 57% שיחה 112
08:00 חדשות
08: 07C בודרי בבוקר!
08: 11% שיחה 112
08: 14news.
08: 23C נמרץ בבוקר!
08: 27% שיחה 112
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 158)
10:57 "איך העולם מסודר" עם טימותי Bazhenovyov (סדרה 14)
12:00 שיחת חירום 112
12:30 חדשות
13:00 "תעלומות של האנושות" עם אולג Shishkin (346 סדרה)
14: כמה סיפורים מעניינים (סדרה 94)
15: 02 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 87)
16:00 שיחת חירום 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן (סדרה 563)
18:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר (סדרות 696)
19:00 שיחת חירום 112
19:30 חדשות
19: 56 פרויקט תיעודי (רוסו תייר, מצא מורל!)
21: 01 פרויקט דוקומנטרי (זיופים: העולם פלסטיק זכה?)
23: 02ND בפנים
00: 44eh נגד המתים המתים (משפחה)
01: 14es נגד הריח המתים (אוהל מספר 3)
01: אפילו נגד הריח המתים (על פי רוב המתים)
02: 12S נגד מתים מרושעים (עסקים לא גמורים)
02: 36ash נגד המתים המתים (בטיחות ילדים)
03: 01 צ'פמן סיני (סדרה 563)
03: 49Shable מזעזע השערות (סדרה 696)
04:37 "שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 242)
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:15 קומדיה קלאב (סדרה 330)06:05 TNT. הטוב ביותר (סדרה 18)
06:35 TNT. הטוב ביותר (הסדרה ה -19)
07:00 TNT. זהב (סדרה 78)
07:30 TNT. זהב (סדרה 79)
08:00 TNT. זהב (סדרה 80)
08:30 TNT. זהב (סדרה 41)
09:00 בית -2. לייט (2750th סדרה)
10:15 בית -2. אהבה איילנד (1218th סדרה)
11:30 בורודין נגד בוזובה (סדרות 337)
12:30 שמור את האהבה שלך (סדרה 232)
13:25 ארוחת בוקר גדולה (סדרה 78)
14:00 קומדיה קלאב (סדרה 496)
15:00 קומדיה קלאב (סדרה 610)
16:00 קומדיה קלאב (סדרה 611)
17:00 קומדיה קלאב (612 סדרות)
18:00 קומדיה קלאב (סדרה 644)
19:00 קומדיה קלאב (סדרה 654)
20:00 אישה קומדיה (סדרה 231)
21:00 קומדיה קלאב (סדרה 655)
22:00 מיקרופון פתוח (סדרה 86)
23:05 בית -2. עיר האהבה (סדרות 4339)
00:05 בית -2. לאחר שקיעה (סדרה 5496)
01:10 סרט כזה! (סדרה 298)
01:40 סובב לא שם - 4: story start
03:15 לסובב לא Tuua-5: מוט דם
04:35 קומדיה קלאב (331 סדרה)
תוכנית של תוכניות היום, 20 בדצמבר 2019 על הערוץ הביתה במשך כל היום
05:30 מיסטיקן אמיתי (סדרה 179)
06:20 רכישה מוצלחת
06:30 יופי חבר המושבעים (סדרה 17)
07:25 על ענייני לנוער
08:25 בואו להסיט! (סדרה 286)
09:30 מבחן אבא
10:30 תנאי החוזה (סדרה 1)
11: 33 תנאי החוזה (סדרה שנייה)
12: 37 תנאי החוזה (סדרה 3)
13: 41 תנאי החוזה (סדרה 4)
14:45 תנאי חוזה (סדרה 5)
15: 48 תנאי החוזה (סדרה 6)
16: חוזה 56 תנאים (סדרה 7)
17: חוזה 56 תנאים (סדרה 8)
19:00 מנוע בעירה פנימית (סדרה 1)
20: 07 מנוע בעירה פנימית (סדרה שנייה)
21:15 מנוע בעירה פנימית (סדרה 3)
22: 22 בעירה פנימית (סדרה 4)
23:30 זיטה וגיטה
02:20 יופי חבר המושבעים (סדרה 14)
03: 07Russy יופי (סדרה 15)
03:55 חבר המושבעים יופי (סדרה 16)
04: 42 לחץ על יופי (סדרה 17)
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 על התאמה הערוץ! טלוויזיה לכל היום
06:00 כל האמת על ...06:30 החזק ביותר
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק! שידור חי
08:55 חדשות
09:00 כדורגל. אליפות של ספרד. ברצלונה ריאל מדריד
11:00 חדשות
11:05 הכל בשביל המשחק! שידור חי
12:00 ביאתלון. גביע העולם. ריצה מהירה. גברים. שידור מצרפת
13:40 חדשות
13:45 אגרוף מקצועי ואמנות מעורבים. את הקרבות המרהיבים ביותר של 2019
14:45 חדשות
14:50 הכל בשביל המשחק! שידור חי
15:55 ביאתלון. גביע העולם. ריצה מהירה. נשים. שידור מצרפת. שידור חי
18:05 הכל על כדורגל! (פּוֹסטֵר)
19:05 חדשות
19:10 הכל בשביל המשחק! שידור חי
19:30 כדורסל. יורוליג. גברים. "ח'ימקי" (רוסיה) - "זלגיריס" (ליטא). שידור חי
22:10 חדשות
22:15 הכל בשביל המשחק! שידור חי
22:40 כדורגל. איטליה אליפות. "פיורנטינה" - "רומא". שידור חי
00:40 הכל בשביל המשחק! שידור חי
01:10 כדורסל. יורוליג. גברים. "אנדולו אפסוס" (טורקיה) - SSKA (רוסיה)
03:10 כדור יד. אליפות רוסית. נשים. CSKA - "Astrakhanka" (Astrakhan)
04:55 אומנויות לחימה מעורבות. ACA 103. Dovteljan Yagshimuradov נגד אלכסיי בוטורינה. מראט בליב נגד דייגו ברנדו. שידור I.
תוכנית להיום, 20 בדצמבר 2019 בערוץ Culp במשך כל היום
06:30 חדשות תרבות
06:35 הליכה ... (אריה מוסקבה)
07:00 חדשות תרבות
07:05 כללי החיים (אתר 14.01.2019)
07:30 חדשות תרבות
07:35 האם נוכל ליצור בינה מלאכותית?
08:30 אגדות קולנוע עולמי (Smoktunovsky תמים)
08:55 כוכב לכת יפה (איטליה, כיכר קתדרלה בפיזה)
09:10 Lyudmila Gurchenko (סדרה 12)
10:00 חדשות תרבות
10:20 יצירות מופת של הסרט הישן (כרטיס צד)
11:15 כרטיס צד
12:10 צבע זמן (Vladimir tatlin)
12:30 חורים שחורים. כתמים לבנים (אתר 21.02.2019)
13:10 Valkyrie סרגיי אייזנשטיין
13:50 הראשון בעולם (נברשת Chizhevsky)
14:05 האם נוכל ליצור בינה מלאכותית?
15:00 חדשות תרבות
15:10 מכתבים מן המחוז (האי Kunashir)
15:40 הראשון בעולם (Radiotelephone Pyraryovich)
15:55 אניגמה (לאון בקהטיין)
16:40 זמן מוטבע
17:05 כוכב לכת יפה (איטליה. כיכר קתדרלה בפיזה)
17:20 קונצרטים היסטוריים (קרלו מריה ג'וליני ותזמורת פילהרמונית חדשה)
18:20 כרטיס ביג
19:00 Smexyostalgia
19:30 חדשות תרבות
19:45 ציפור כחולה (עונה חדשה)
21:20 מחפשי (אפוקליפסה של וולגה: כרוניקה של העיר נעלמת)
22:05 קו חיים (סרגיי Sunkin)
23:10 חדשות תרבות
23:30 2 Vernik 2
00:15 מונה ליזה
02:00 מנחים (אפוקליפסה של וולגה: סיפורי העיר הנעלמת)
02:45 KVAJ-KVA