תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:00 שלושה ימים לפני האביב06:00 חדשות
06:10 שלושה ימים לפני האביב
07:00 שחק, הרמוניה מועדף!
07:45 שעה
08:15 בריאות
09:20 unattop הערות
10:00 חדשות (עם כתוביות)
10:15 חיים של אחרים
11:15 ראית את הסרטון?
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 ראית את הסרטון?
13:55 רומנוב (פיטר השלישי, יקטרינה II)
14:55 רומנוב (פול אני, אלכסנדר I)
15:55 כוס ערוץ הוקי הראשון 2019. נבחרת הלאומית הרוסית היא הצוות הפיני. שידור חי
18:25 שלושה אקורד. קונצרט בארמון הקרמלין
21:00 זמן
21:45 מה? איפה? מתי? (סדרת חורף של משחקים, משחק 3)
22:45 משחק גדול
00:30 Loodle.
02:30 על אהבה
03:25 לבד עם כולם
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 על הערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:25 לא בחורים אושר
07:30 Mentopanoram Evgenia Petrosyan
08:00 בוקר Mail.
08:40 זמן מקומי. יוֹם רִאשׁוֹן
09:20 "כאשר כל הבתים" עם טימור Kizyakov
10:10 מאה לאחד
11:00 Vesti.
11:20 צחוק מותר
14:00 פצעים לב
18:20 כל תחרות טלוויזיה חיצונית של כישרונות צעירים "ציפור כחולה"
20:00 שבועות מערביים
22:00 מוסקווה. קרמלין. פוטין
22:40 "ערב" עם ולדימיר סולוביאוב
01:30 לא בחורים אושר
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
05:45 Petrovka, 3806:00 10 רוב (כוכבי מעשים הגבורה)
06:35 זה היה בפנקוב
08:35 אוהב אותך
10:30 אלאש (איזו הפתעה!)
10:40 שמור, אני לא יודע איך לבשל! (מרינה יעקובלב)
11:30 אירועים
11:45 הזהב מינימום
14:30 שבוע מוסקבה
15:00 פרידה (ג'ורג 'ויקין)
15:55 נטליה גונדארבה. גוף זר
16:40 מוסקובסקי החיים כרוניקה (שטיח, קריסטל וקיר)
17:35 חברה מכוערת
21:40 המהלך האחרון של המלכה
00:25 אירועים
00:40 המהלך האחרון של המלכה
01:35 אורות צפוניים. כאשר המתים מוחזרים
03:30 Petrovka, 38
03:40 הוסרו להאמין
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 בערוץ NTV לכל היום
05:05 תעלומה רוסיה
06:00 טלוויזיה מרכזית
08:00 היום
08:20 אנחנו מנצחים!
10:00 היום
10:20 שידור ראשון.
11:00 טכנולוגיית נס
11:50 מחוז תשובה.
13:00 Nashipotennadzor.
14:00 גובה
16:00 היום
16:20 החקירה היתה ...
18:00 תחושות רוסיות חדשות
19:00 תוצאות השבוע עם אירדה זיינלובה
20:10 כוכבים הסכימו
21:45 אתה לא תאמין!
22:55 מבוסס על אירועים אמיתיים
02:05 מלחמה גדולה
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 בערוץ CTC במשך כל היום
05:00 אלש06:00 ילאש
06:50 הרפתקה חתול במגפיים
07:15 רוח: קופץ חינם
07:40 שלושה חתולים
08:05 צארוויה
08:30 הצג "ural pelmeni"
09:30 ROGS בעיר
10:30 הצג "ural pelmeni"
11:10 מתמחה
13:40 מדגסקר
15:20 מדגסקר -2. לברוח לאפריקה
17:05 מדגסקר -3
18:55 חיה
21:00 האן סולו: מלחמת הכוכבים. סיפורים
23:45 מצילים מליבו
01:55 סטיוארט קטן -2
03:05 6 אישי
03:50 נוער
04:35 כולכם בלגן אותי
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 על ערוץ רן טלוויזיה במשך כל היום
05:00 ג 'וקר (סדרה 3)
05: 11Hocker (סדרה 4)
05: 56Jasker (סדרה 5)
06: 48JAKEKER (סדרה 6)
07: 43Hocker (סדרה 7)
08: 33JAKEKER (סדרה 8)
09: 32Jasker: Retribution (סדרה 1)
10: 23JAKEKER: Retribution (סדרה 2)
11: 12Jaker 2. מבצע "קפן" (סדרה 1)
12: 09acker 2. מבצע "קפן" (סדרה שנייה)
13:05 ג 'וקר 2. מבצע "קפן" (סדרה 3)
14: 02Hocker 2. מבצע קפן (סדרה 4)
14: 58Hocker. ציד עבור החיה (סדרה 1)
16: 01JAKEKER. לצוד את החיה (סדרה שנייה)
17: 01 ג'וקר. ציד של החיה (סדרה 3)
18: 04 ג'וקר. ציד עבור החיה (סדרה 4)
19: 01JER. טכנולוגיית המלחמה (סדרה 1)
19: 58hocker. טכנולוגיית מלחמה (סדרה 2)
21: 0 ג'וקר. טכנולוגיית המלחמה (סדרה 3)
21: 59acker. טכנולוגיה מלחמה (סדרה 4)
23:00 כלבים באוויר (סדרה 204)
00:05 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 4)
02:02 "תעלומה צבאית" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 4)
03: 38Bable מזעזע השערות (694 סדרה)
04:26 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 244)
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:40 TNT. הטוב ביותר (סדרה 9)06:00 TNT. הטוב ביותר (סדרה 10)
06:30 TNT. הטוב ביותר (הסדרה ה -11)
07:00 TNT. זהב (סדרה 58)
07:30 TNT. זהב (סדרה 59)
08:00 TNT. זהב (סדרה 60)
08:30 TNT. זהב (סדרה 61)
09:00 Sashatany (סדרה 25)
09:30 Sashahatanya (סדרה 26)
10:00 Sashatany (סדרה 27)
10:30 Sashahatanya (סדרה 28)
11:00 הפעלה מחדש (383 סדרה)
12:00 אולגה (סדרה 40)
12:30 אולגה (סדרה 41)
13:00 אולגה (סדרה 42)
13:30 אולגה (סדרה 43)
14:00 אולגה (סדרה 44)
14:30 אולגה (סדרה 45)
15:00 אולגה (סדרה 46)
15:30 אולגה (סדרה 47)
16:00 אולגה (סדרה 48)
16:30 אולגה (סדרה 49)
17:00 אולגה (סדרה 50)
17:30 אולגה (סדרה 51)
18:00 אולגה (סדרה 52)
18:30 אולגה (סדרה 53)
19:00 אולגה (סדרה 54)
19:30 אולגה (סדרה 55)
20:00 אולגה (סדרה 56)
20:30 תוכנית B (סדרה 10)
22:05 לעמוד (סדרה 154)
23:05 בית -2. עיר האהבה (סדרות 4334)
00:05 בית -2. לאחר השקיעה (5491 סדרה)
01:10 סרט כזה! (סדרה 297)
01:40 TNT מוסיקה (126 סדרה)
02:10 המלך האחרון של סקוטלנד
04:05 בנות רעות
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 על הערוץ הביתה במשך כל היום
06:05 6 מסגרות
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 מראות Krivoy
08:15 חמש ארוחות ערב
08:30 זמן האושר
10:35 למצוא בעל בעיר גדולה
14:50 לזכור אותך
19:00 אין מילה על אהבה
23:15 היעלמות
01:10 כפרה
04:30 מושבעים יופי
תוכנית להיום, 15 בדצמבר 2019 על התאמה הערוץ! טלוויזיה לכל היום
06:00 ריקודי ספורט. אליפות העולם בסלע אקרובטי. שידור ממוסקבה06:55 "מאיה לודה" עם אלכסיי יגודין
07:15 אומנויות לחימה מעורבות. Rcc. אלכסנדר Schemenko נגד דוד סניטה. איוואן שוטוקוב נגד יאסובה אנוטו. שידור מ Ekaterin.
08:40 כדורגל. אליפות צרפת. "Angers" - "מונקו"
10:40 חדשות
10:45 ביאתלון. גביע העולם. מרוץ שליחים. נשים. שידור מאוסטריה
12:25 חדשות
12:30 ביאתלון. גביע העולם. מִרדָף. גברים. שידור מאוסטריה
13:20 הכל בשביל המשחק! שידור חי
13:45 ביאתלון. גביע העולם. מִרדָף. נשים. שידור מאוסטריה. שידור חי
15:00 חדשות
15:05 הכל בשביל המשחק! שידור חי
15:55 ביאתלון. גביע העולם. מרוץ שליחים. גברים. שידור מאוסטריה. שידור חי
17:50 "ביאתלון" עם דמיטרי גוברנייב
18:20 חדשות
18:25 הכל בשביל המשחק! שידור חי
19:25 אגרוף מקצועי ואמנות לחימה מעורבים. את הקרבות המרהיבים ביותר של 2019
20:25 כדורגל. אליפות ספרדית: "סביליה" - "Villarreal". שידור חי
22:25 הכל בשביל המשחק! שידור חי
22:55 כדורגל. אליפות של ספרד. "ולנסיה" - "אמיתי". שידור חי
00:55 הכל בשביל המשחק! שידור חי
01:25 כדור יד. אליפות העולם. נשים. הגמר. שידור מיפן
03:10 בובסלי ושלד. גביע העולם. שידור מארה"ב
03:40 מהירות החלקה. גביע העולם. שידור מיפן
04:15 אומנויות לחימה מעורבות. Pfl. אחמד אליאב נגד רשידה Magomedov. האיסלאם MAMEDOV לעומת לוי רג'בוב. שידור מארה"ב
תוכנית של תוכניות היום, 15 בדצמבר 2019 על תרבות הערוץ במשך כל היום
06:30 אפקט פרפר (אל קאונון. ילד יבש ")
07:05 אמיץ אולנוק
07:30 שוב על אהבה
09:00 "קונצרט רגיל" עם אתר אדוארד
09:30 אנחנו דיפלומה!
10:10 שורה אחת
11:45 מכתבים מן המחוז (Vasilsursk (Nizhny Novgorod אזור))
12:15 דיאלוגים על בעלי חיים (לורו פארק, טנריף)
12:55 רומנוב אחר (מלחמה, ניצחון ואהבה)
13:25 תיאטראות לא מורשים (אופרה אקדמית טאטאר ותיאטרון בלט ג'אליאל)
14:05 בחר
15:50 יותר מאשר אהבה (טטיאנה Pokrovskaya ויורי ניקולין)
16:30 "ציור העולם" עם מיכאיל קובלצ'וק
17:15 ברגל ... (מוסקבה, מנזר סרנסקי)
17:40 מעגל באמצע (אדוארד בוואקוב)
18:35 רומנטיקה רומנטיקה
19:30 חדשות תרבות עם ולדיסלב Flyrakovsky
20:10 יורשים בקו ישר
21:45 סטודיו לבן
22:30 יצירות מופת של תיאטרון המוסיקה העולמית (אסמיק גריגוריאן באופרה ר 'שטראוס "סלומי". פסטיבל זלצבורג. 2018)
00:30 בחר
02:15 דיאלוגים על בעלי חיים (לורו פארק, טנריף)