Keanu Rivz ואלכס החורף עדיין שמרו את ההבטחה שלו לפני שנים רבות והוציאו את החלק השלישי של הרפתקאותיו של טד לוגן (Keanu Reeves) וביל פרסטון (אלכס חורף). העובדה שהם התחילו לחשוב על הרעיון לסרט הזה, השחקנים דיווחו עוד לפני 10 שנים. ואת שני החלקים הראשונים הם "הרפתקאות מדהימות של הצעת חוק ו טד" ו "הרפתקאות חדשות של הצעת חוק טד" - הקהל ראה בשנת 1989 ו 1991.
בסרטים הראשונים, הודות למאוורר העתיד, הגיבורים יקבלו זמן משלהם. אשר מאפשר להם להכיר את אישים מצטיינים של תקופות שונות ולשמור את היקום.
הסרט השלישי על הסיפור שהוכרז גם יספר על הישועה של היקום. אורח מן העתיד (קריסטן שאאל) מדווח על גיבורים שרק הם יכולים ליצור שיר שציל את העולם. בעבודה על השיר טד וביל יעזור לבתו של שחקנים (סמארה ויישב בריגיט Landi-Payne) ואישיות היסטורית שונים.
בכל הזכיינות הסרטים, גיבורים נוסעים בזמן בתא הטלפון של שנות ה -60. בתחילת העבודה על התמונה הראשונה בתסריט, מכונת הזמן נראתה כמו מכונית. אבל עד כה הלך העבודה, המסכים יצאו "בחזרה לעתיד". פריזינג קווי דמיון, הסקריפטים שינו את סוג המכונה של זמן. אבל זה לא נעשה טוב יותר. אחרי הכל, הקהל יודעים כי תא הטלפון של שנות ה -60, שבו אתה יכול לנסוע בזמן ולשמור את היקום, נקרא tardis. עם זאת, צירוף מקרים זה לא השפיע על הפופולריות של טד וביל.