בשנת 2017, סלנה גומז ובלה חדידו זה מזה באינטגרם, שכן סלינה החלה להיפגש עם השבוע - חבר בלטה לשעבר. Eibel Trefaye (שם אמיתי השבוע) קשרו קשרים עם חדיד בתחילת 2015. בלה אפילו כיכבה בסרטון המוזיקלי שלו לשיר בלילה. בני הזוג הופיעו יחד על מסלולי השטיח והפגינו יחסים, אך לאחר שנה וחצי האיגוד שלהם עדיין התמוטט.
פגש גאלה 2016.
אחרי כמה חודשים נודע כי אייבל יוצא לתאריכים עם סלניום. עם זאת, הרומן שלו עם הזמר הסתיים בתוך פחות משנה. אייבל הקדיש את אלבום את מלנכוליה היקר שלי. לאחר פרידה עם סלניה, הזמר ניסה לחדש את היחסים עם בלה, ובמאי 2018 הוא הצליח, אלא רק שנה.
פגש גאלה 2017.
אוהדים של סלבריטאים הבחין כי לאחרונה סלינה מחדש מנויים לדף בלה ב Instagram. גומז גם נרשמה לאחותה ג'יג'י חדיד, והאחרון הגיב למנוי הזמר הדדי. האוהדים של סלינה חושדים כי היחסים החלו בין יריבים. בלה עדיין לא נרשמה לחשבון גומז, אבל "כמו" תמונה שלה מפסטיבל קאן.
במקביל, השבוע לא חתום על ידי כל אחד משעבר שלה, כי אין לו דפים באינטגרם.