תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:30 בן בכיר.06:00 חדשות
06:10 בן בכיר.
08:10 שחק, הרמוניה מועדף!
08:55 חכם וחכם
09:45 המילה רועה
10:00 חדשות (עם כתוביות)
10:15 לעולם לא אשכח אותך ...
11:15 תיאוריית קונספירציה (נקניקיות וחברה)
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 ניקולאי Karachentsov. אהבה לא בשם מחיר
13:50 כדורגל. אליפות של ספרד. ברצלונה ריאל מדריד. שידור חי
15:55 לבן טל
17:40 "מי רוצה להיות מיליונר?" עם דמיטרי דיברוב
19:10 הלילה
21:00 זמן
21:20 מועדון עליז ומשאבים (ליגה גבוהה יותר)
23:35 החלקה על איור. גרנד פריקס 2019. שידור מקנדה. שידור חי
00:50 השטן לובש "פראדה"
02:55 איור החלקה. גרנד פריקס 2019. שידור מקנדה. שידור חי
04:10 לבד עם כולם
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 על ערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:00 בוקר רוסיה. יום שבת
08:15 בסתר כל העולם
08:40 זמן מקומי. יום שבת
09:20 חמש לכל אחד
10:10 מאה לאחד
11:00 Vesti.
11:20 Vesti. הזמן המקומי
11:40 הומור! הוּמוֹר!! הוּמוֹר!!!
13:50 על הצוק
18:00 שלום, אנדריי!
20:00 מערב ביום שבת
21:00 הרבה זרים
01:00 כוח של אמונה
04:40 עצמו מנכ"ל
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
05:45 Elalash (1. מתנה 2. היום בעולם 3. נשיקה)06:05 ביצה לזרוק
06:40 Abvgdika (מקצוע) אמן)
07:10 האנציקלופדיה האורתודוכסית (פיר. הציוויליזציה הסורית, ליון חלשים)
07:35 סופי שבוע על גלגלים (derbent)
08:10 אלופי
10:05 אלופים: מהר יותר. מֵעַל. יותר חזק
11:30 אירועים
11:45 אלופים: מהר יותר. מֵעַל. יותר חזק
12:35 גרסת נשים. סבא נכדת
14:30 אירועים
14:45 גרסה של נשים. סבא נכדת
16:50 גרסת נשים. נגמר לך הזמן
18:55 גרסת נשים. רומנטי מברית המועצות
21:00 "PostScript" עם אלכסיי פושקוב
22:15 הזכות לדעת!
23:45 אירועים
00:00 כסף בר (איגור Kolomoisky)
00:50 90s (באב: תחילת הסוף)
01:40 90 (סמים)
02:25 דוח מיוחד (אקלים כנשק)
03:00 "PostScript" עם אלכסיי פושקוב
04:15 הזכות לדעת!
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 בערוץ NTV לכל היום
05:10 PE. חֲקִירָה
05:40 רביעיית פלילי
07:20 View.
08:00 היום
08:20 מתכוננים עם אלכסיי זימין
08:45 מי הוא הבעלים בבית?
09:25 לאכול בבית
10:00 היום
10:20 כביש הבית
11:00 מזון חי ומתים
12:00 דירה שאלה
13:10 נלך, להילחם!
14:00 המשחק שלו
16:00 היום
16:20 החקירה היתה ...
19:00 טלוויזיה מרכזית
21:00 מסים רוסיה!
23:05 פילוראם הבינלאומי
00:00 דירת NTV ב Margulisa (Surganova ותזמורת)
01:20 Fomenko מזויף
01:45 מדינה תשובה
02:55 להילחם עם צל
תוכנית התוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 בערוץ CTC במשך כל היום
05:05 Elash.06:00 ילאש
06:30 אלש
06:50 הרפתקה חתול במגפיים
07:15 רוח: קופץ חינם
07:40 שלושה חתולים
08:05 טום וג 'רי
08:30 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
09:30 Pro100 מטבח
10:30 דילדי (סדרה 9)
11:00 Doldy (סדרה 10)
11:30 Doldy (סדרה 11)
12:00 דולי (סדרה 12)
12:30 דילדי (13 סדרה)
13:00 פורט בויארד. לַחֲזוֹר
15:05 הצג "אוראל פלמני" (Azbuka ural pelmeni. "K")
16:00 ולריאן והעיר של אלפי כוכבי הלכת
18:40 ספיידרמן: דרך היקום
21:00 נוסעים
23:15 היסטוריה מסתורית של בנימין באטון
02:25 Supermanmka.
03:15 נוער
04:50 אלש
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 על ערוץ רן טלוויזיה במשך כל היום
05:00 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 208)
05:26 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 207)
06: 52oz: נהדר ונורא
09:15 Mintrans (143 סדרה)
10:15 התוכנית השימושית ביותר (סדרה 135)
11:16 "תעלומה צבאית" עם איגור פרוקופנקו (907 סדרה)
13:16 "תעלומה צבאית" עם איגור פרוקופנקו (907 סדרה)
15:19 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 265)
17: 22 הרשימות להגדיר (סתיו החמרה: 7 האלים ביותר)
19: 24 Defs של הגלקסיה
21: 46 לגלקסיה. חלק 2
00: מודעה 24Vavilon.
02: 12poun.
03:40 ההיפותעות המזעזעות ביותר (סדרות 696)
04:28 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו (סדרה 206)
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:00 הילס יש עיניים -206:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 8)
07:00 TNT. זהב (סדרה 34)
07:30 TNT. זהב (סדרה 1)
08:00 TNT מוסיקה (סדרה 119)
08:30 TNT. זהב (סדרה 8)
09:00 בית -2. לייט (סדרה 2695)
10:00 בית -2. אהבה איילנד (1163 סדרה)
11:00 איפה ההיגיון? (סדרה 113)
11:30 איפה ההיגיון? (סדרה 39)
12:30 איפה ההיגיון? (סדרה 40)
13:30 איפה ההיגיון? (סדרה 41)
14:30 קומדיה קלאב (סדרה 566)
15:30 מועדון קומדיה (סדרה 567)
16:30 קומדיה קלאב (סדרה 568)
17:20 TIRID (13) סדרה)
17:55 TIRID (סדרה 14)
18:25 TIRID (סדרה 15)
19:00 TIRID (סדרה 16)
19:30 קרב של מדיומים (סדרה 330)
21:00 ריקוד (סדרה 116)
23:00 בית -2. עיר האהבה (סדרות 4284)
00:00 בית -2. לאחר השקיעה (סדרה 5441)
01:00 מוסיקה TNT (סדרה 119)
01:35 מהר יותר מאשר ארנבים
03:20 משחקים מרושעים
04:55 קניבל
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 על הערוץ הביתה במשך כל היום
05: 01 Esbury Me (סדרה 19)
05:50 בית מטבח (אלכסיי Kabanov)
06:15 6 מסגרות
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 בחר אותי (סדרה 20)
07:40 אה, אמא
09:45 אישה חלשה חזקה
11:35 שילם על ידי אהבה (סדרה 1)
12:30 שילם אהבה (סדרה 2)
13: 26-Plachen אהבה (סדרה 3)
14: 21-Plachen אהבה (סדרה 4)
15: 17-Plachen אהבה (סדרה 5)
16: 13-Plachen אהבה (סדרה 6)
17: 08plachen אהבה (סדרה 7)
18: 04 פורסם אהבה (סדרה 8)
19:00 Resort Roman (סדרה 1)
20:05 Resort Roman (2 סדרות)
21:10 ROST ROMAN (סדרה 3)
22:15 Resort Roman (סדרה 4)
23:20 רופא ילדים (סדרה 6)
23:35 הבת היקרה שלי
01:35 שילם אהבה (סדרה 1)
02:20 אהבה שילם (סדרה 2)
03:05 שילם אהבה (סדרה 3)
03:50 שילם אהבה (סדרה 4)
04:35 בחר אותי (סדרה 20)
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 על התאמה הערוץ! טלוויזיה לכל היום
06:00 אומנויות לחימה מעורבת. Bellator. פרנק השלום נגד רוי נלסון. ג'ייק הגר נגד אנתוני גארטה. שידור מארצות הברית. ישיר T.06:30 כל האמת על ...
07:00 דוח מיוחד (ליגת אירופה) Live)
07:20 כדורגל. אליפות צרפת. "נאנט" - "מונקו"
09:20 News.
09:25 "גרנד פרי" עם אלכסיי פופוב
09:55 הכל על כדורגל! (פּוֹסטֵר)
10:55 רוגבי. אליפות העולם. 1/2 גמר. שידור מיפן. שידור חי
12:55 הכל על המשחק! שידור חי
13:30 אומנויות לחימה מעורבות. Bellator. סרגיי קיריטונוב נגד מאט מיטריון. ויטלי מינקוב נגד טימותי ג'ונסון. שידור מ
15:00 דוח מיוחד (מפעל מהירות)
15:20 חדשות
15:25 הכל בשביל המשחק! שידור חי
15:55 על המטרה מבוגרת יותר
16:25 כדורגל. ליגת העל הרוסית. "Ahmat" (Grozny) - ארסנל (טולה). שידור חי
18:25 חדשות
18:30 הכל בשביל המשחק! שידור חי
18:55 כדורגל. איטליה אליפות. "אינטר" - "פרמה". שידור חי
20:55 פורמולה 1. גרנד פרי של מקסיקו. הכשרה. שידור חי
22:00 אגרוף מקצועי. העולם הושג. הגמר. רג'גיה חמה ג'וש טיילור. דרק איזמל דוד מחיר. שידור מן הגדול
01:15 הכל בשביל המשחק! שידור חי
02:00 כדורגל. אליפות הולנד. "ויטס" - "אדו דן
04:00 "מאיה לודה" עם אלכסיי יגודין
04:30 אומנויות לחימה מעורבות. Bellator. סרגיי קיריטונוב נגד מאט מיטריון. ויטלי מינקוב נגד טימותי ג'ונסון. שידור מ
תוכנית להיום, 26 באוקטובר 2019 על תרבות הערוץ במשך כל היום
06:30 מגרש המקרא
07:05 מברשת שיניים המלכה
07:25 יירד בקרוב
07:45 Vasilisa יפה
08:05 אחרי הוגן
09:10 טלסקופ
09:35 סודות קטנים של ציורים גדולים (דייגו Velasquez. "מינינס". 1656)
10:05 הגרלה
11:40 ארץ של אנשים (אשורים, כף יד)
12:05 חיות בר של יוון (מוקף כחול)
13:00 סיפור היקום אחד
13:45 אפקט פרפר (dunkirk, לעמוד בכל מחיר)
14:15 תיאטרון כרוניקה. מועדפים (יורי סולומין)
15:05 צער מן המוח
17:40 אנציקלופדיה של חידות (סודות היבשת השישית)
18:15 נהג מונית אווירית
19:30 דור נכנס לנצח
21:00 Agora.
22:00 Mensfield Park.
23:40 מועדון "Shabolovka, 37" (Revitch, Illarionov, Sivchuk וקבוצת Mishouris Blues Band ")
00:35 טלסקופ
01:05 אחרי הוגן
02:10 מחפשי (המסתורין של מותו של "כללי לבן")