בלייק וריאן נולדו בת. מבקרי עדיין דיברו על העובדה שאבלי הפך לאם, אבל ההורים הראשונים החליטו לחלוק רק עכשיו. בטוויטר שלו פרסם ריינולדס תמונת מצב שעליו הוא יחד עם אשתו והבתו המאושרים עומד ביער. בעבר, האב סגר את פניו של הילד עם סמלי סמל.
ריינולדס לא כתב נאומים נלהבים על מה שהיה - להפוך לאב בפעם השלישית. השחקן החליט לצייר בנושא רציני הקשור לבעיות אקלים.
אני אוהב קולומביה הבריטית. ואני רוצה את הבנות שלי לשחק באותו אתר בטבע, אשר שיחקתי,
הוא דיבר.
בתגובות, האוהדים של בני הזוג בירכו את ההורים עם לידתה של בת. זה לא היה בלי בדיחות, כי אוהדי ריאן מעריכים אותו לתחושת ההומור. לדוגמה, כמה מנויים ציינו כי ילד הוא בבירור חיוך. "איזה צילום משפחתי יפה, יש לה את העיניים," כתב אחד האוהדים.
נזכיר כי בלייק וריאן כבר יש שתי בנות - אונס בן שנתיים וג'יימס בן ארבע. השחקן מתבדח מעת לעת על אבהותו, כי החינוך של שתי בנות הוא לפעמים קשה לו.