תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:00 בוקר טוב09:00 חדשות
09:25 בוקר טוב
09:55 משפט אופנתי
10:55 לחיות נהדר!
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 הזמן יראה
15:00 חדשות (עם כתוביות)
15:15 בואו נתחתן!
16:00 זכר / נקבה
17:00 הזמן יראה
18:00 חדשות ערב (עם כתוביות)
18:35 למעשה
19:45 תן להם לומר
21:00 זמן
21:30 נואש (סדרה 5)
23:25 ערב אורגנטי
00:00 הזמן יראה
03:00 חדשות
03:05 הזמן יראה
03:40 למעשה
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 על הערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:00 בוקר רוסיה
09:00 Vesti.
09:25 בוקר רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:25 חדשות. הזמן המקומי
11:45 גורל האדם
12:50 60 דקות
14:00 Vesti.
14:25 חדשות. הזמן המקומי
14:45 מי נגד?
17:00 Vesti. הזמן המקומי
17:25 Live Ether.
18:50 60 דקות
20:00 Vesti בשעה 20:00
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21:00 כניסה לבית, תסתכל מסביב (סדרה 5)
22:10 כניסה לבית, תסתכל מסביב (סדרה 6)
23:15 "ערב" עם ולדימיר סולוביאוב
02:00 קתרין. ממריא (חלק א ')
03:50 בלש משפחה (בודהה הזהב)
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
05:45 Petrovka, 3806:00 מצב רוח
08:05 רופא ו ... (חג הבטן)
08:35 סיפור של כדור הארץ סיבירי
10:35 שותק, צנוע, אמונה נאמן ..
11:30 אירועים
11:50 Petrovka, 38
12:05 קולומבו (סטיבן שפילברג ממהר להצלה)
13:35 הגיבור שלי (אירינה Feofanova)
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15:05 Poirot אגתה כריסטי (רצח על מסלול הגולף)
17:00 בחירה טבעית (נקניקיות חלב באריזה ואקום)
17:50 אירועים
18:15 מוסקבה סודות. אורח מן העבר
20: 07Moskow סודות. שבעה אחיות
22:00 אירועים
22:30 קו הגנה (גנבים מחוץ לחוק)
23:05 פרידה (ויקטור Chernomyrdin)
00:00 אירועים. שעה 25.
00:35 Petrovka, 38
00:55 קולומבו (סטיבן שפילברג ממהר להצלה)
02:20 Vitaly Klitschko: אלוף המאפיה
03:10 יוסף סטאלין. איך להיות מנהיג
04:00 סרט דוקומנטרי ליאוניד מלכינה (מינכן -1972) זעמו של אלוהים)
04:50 Genn (סדרה 3)
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 בערוץ NTV לכל היום
05:00 עדיפות (שרוף בחושך)
06:00 בוקר. הכי טוב
08:05 Maltsev.
09:00 מפקח קופר (לא לחם: חלק 1)
10:00 היום
10:20 מפקח קופר (לא לחם יחיד: חלק 2)
11: 13 מפקח קופר (כלה כלה: חלק 1))
12: 06 מפקח קופר (הכלה ללא כלים: חלק 2)
13:00 היום
13:25 עמ '
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:30 אתה לא תאמין!
17:00 דנ"א (הבעל הוא אנס או cuckold?)
18:00 האמת שלו
19:00 היום
19:40 עכברוש מכתבים (סדרה 9)
20:40 עכברוש מכתבים (סדרה 10)
21:40 עכברוש מכתבים (סדרה 11)
22:40 עכברוש מכתבים (סדרה 12)
23:40 היום
23:45 היום
23:50 Sonya Superfrau (סדרה 3)
01:10 מפגש מקום
03:25 עדים (אנשי קשר סגורים)
04: 12 צדדים (מציאות מוגברת)
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 בערוץ CTC במשך כל היום
05:00 איש חדש05:30 Elash.
06:00 ילאש
06:25 דרקונים: מרוץ על הקצה
07:10 הרפתקאות וודי וחבריו
07:30 Siefeda (סדרה 2)
08:05 דילדי (סדרה שנייה)
08:40 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
09:00 ציידים רפאים
11:00 ציידים רוח רפאים -2
13:05 מטבח
17:25 סינטן (סדרה 3)
17: 56syfed (סדרה שנייה)
18: 28syfed (סדרה 4)
19:00 Dolda (סדרה 3)
19:30 Doldy (סדרה 4)
20:00 פעמיים חצור
22:05 תקיפה של הבית הלבן
00:45 Ghostbumps-2
02:40 Supermanmka.
03:30 נוער
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 בערוץ הטלוויזיה של רן לכל היום
05:00 רשימות מסווגות (נגד הרוח: 11 מתוך הפעולות המגוחכות ביותר)
06:00 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 641)
07:00 חדשות
07: 08С Bodem בבוקר!
07: 12% שיחה 112
07:15 חדשות
07: 23C בודרי בבוקר!
07: 27% התקשר 112
07:30 חדשות
07: 37c בודרי בבוקר!
07: 41xstand שיחה 112
07: 44news.
07: 53с Bodem בבוקר!
07: 57% שיחה 112
08:00 חדשות
08: 07C בודרי בבוקר!
08: 11% שיחה 112
08: 14news.
08: 23C נמרץ בבוקר!
08: 27% שיחה 112
08:30 חדשות
09:00 שטח של אשליות (סדרה 262)
10: 59How העולם מסודר עם טימותי Bazhenov (סדרה 28)
12:00 שיחת חירום 112
12:30 חדשות
13:00 תעלומה של האנושות (סדרה 363)
14: כמה סיפורים מעניינים (סדרה 111)
15: 022edded רשימות (אנשים, אתה חיות!)
16:00 שיחת חירום 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן (סדרה 592)
18:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר (סדרות 688)
19:00 שיחת חירום 112
19:30 חדשות
20:00 Rage.
22: 36 לראות את כולם! (סדרה 242)
23:00 חדשות
23: 24news. ספּוֹרט
23:30 המסתורין של האנושות (סדרות 343)
00:30 סודות של משולש ברמודה (סדרה שנייה)
02: 07sate מזעזע השערות (סדרה 688)
02:55 סודות צ'פמן (סדרה 592)
03: 43Towers צ'פמן (סדרה 492)
04: 31 מטרת הזיות (סדרה 225)
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:35 TNT. הטוב ביותר (סדרה 9)06:05 TNT. הטוב ביותר (סדרה 10)
06:30 TNT. הטוב ביותר (הסדרה ה -11)
07:00 TNT. זהב (סדרה 17)
07:30 TNT. זהב (סדרה 24)
08:00 TNT. זהב (סדרה 31)
08:30 TNT. זהב (סדרה 38)
09:00 בית -2. Lite (סדרה 2678)
10:15 בית -2. אהבה איילנד (1146 סדרה)
11:30 בורודין נגד בוזובה (סדרה 285)
12:30 בית -2. שמור את האהבה שלך (סדרה 180th)
13:30 Sashahatanya (סדרה 25)
14:00 Sashatany (סדרה 26)
14:30 Sashahatany (סדרה 27)
15:00 אוניברסיטת. מעונות חדשות (סדרה 225)
15:30. מעונות חדשות (סדרה 236)
16:00 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 264)
16:30 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 280th)
17:00 מתמחים (סדרה 21)
17:30 מתמחים (סדרה 60)
18:00 מתמחים (סדרות 99)
18:30 מתמחים (סדרות 178)
19:00 שוטר מן הרובל (סדרה 20)
20:00 טריאד (סדרה 8)
20:30 TIRID (סדרה 9)
21:00 פעם ברוסיה (סדרה 153)
22:00 איפה ההיגיון? (135 סדרה)
23:00 בית -2. עיר של אהבה (סדרה 4267)
00:05 בית -2. לאחר השקיעה (5424 סדרה)
01:05 לעמוד (סדרה 51)
02:05 לעמוד (סדרה 52)
03:00 מיקרופון פתוח (סדרה 12)
03:55 מיקרופון פתוח (סדרה 13)
04:45 מיקרופון פתוח (סדרה 14)
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 בערוץ המקומי במשך כל היום
05:40 לענייני נעורים
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 6 מסגרות
07:30 בענייני לנוער
08:30 בואו נהיית!
09:35 מבחן אבהות
10:35 מיסטיקן אמיתי
12:40 להבין. לִסְלוֹחַ
14:30 Spoile.
15:00 כרטיס לרצון
19:00 אחר
23:15 משוואת אהבה
01:20 נזק
01:50 להבין. לִסְלוֹחַ
03:15 מיסטיקן אמיתי
04:55 מבחן אבהות
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 על התאמה הערוץ! טלוויזיה לכל היום
06:00 כל האמת על ...06:30 ספורט אכזרי
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק! שידור חי
09:05 חדשות
09:10 דוח מיוחד (כיצד להכות חבר?!)
09:40 רוגבי. אליפות העולם. רוסיה היא סקוטלנד. שידור מיפן. שידור חי
12:25 חדשות
12:30 כדורעף. גביע העולם. גברים. רוסיה-פולין. שידור מיפן
14:30 חדשות
14:45 התעמלות ספורט. אליפות העולם. צוותים. גברים. הגמר. שידור מגרמניה. שידור חי
18:05 חדשות
18:10 הכל עבור המשחק! שידור חי
18:55 כדורסל. גביע אירופה. UNICS (רוסיה) - "Cedigitis אולימפיה" (סלובניה). שידור חי
20:55 חדשות
21:10 נעלמו
21:40 כדורגל. משחק ידידות. גרמניה - ארגנטינה. שידור חי
23:40 הכל בשביל המשחק! שידור חי
00:30 כל מחיר
02:30 אגרוף. אליפות העולם. נשים. שידור מ Ulan-Ude
04:00 דו"ח מיוחד (כיצד להכות חבר?!)
04:30 התעמלות ספורט. אליפות העולם. צוותים. גברים. הגמר. שידור מגרמניה
תוכנית להיום, 9 באוקטובר 2019 על תרבות הערוץ במשך כל היום
06:30 חדשות תרבות
06:35 ברגל ... (Kasimov Khansky)
07:00 חדשות תרבות
07:05 כללי החיים
07:30 חדשות תרבות
07:35 ויקינגים (נשק ויקינג)
08:30 כרוניקה תיאטרלית. מועדפים (ולדימיר זלדין)
09:00 Shahryzade (סדרה 10)
10:00 חדשות תרבות
10:15 משקיף
11:10 XX המאה (ג'ורג 'טובסטונוגוב, סצנה וחדר ... 1983)
12:25 מה לעשות?
13:10 כבישים מאסטרים ישנים (תיאטרון טלאים)
13:20 יום הבריאה השמיני, או קוסמיות רוסית (שלב ראשון: אדם בין מוות לאלמוות)
14:05 ויקינגים (נשק ויקינג)
15:00 חדשות תרבות
15:10 מגרש מקראי
15:40 סאטי. אופטי קלאסי ... (עם סרגיי פילין ומריה אלכסנדרובה)
16:25 כביש ארוך בדיונות (סדרה 3)
17:30 תזמורות הסימפוניות המפורסמות של העולם (התזמורת המלכותית קונצרטהבאו)
18:40 מה לעשות?
19:30 חדשות תרבות
19:45 תפקיד מרכזי
20:05 ויקינגים (ויקינגים: שודדים ומטיילים)
20:55 לילה טוב, ילדים!
21:10 מי אנחנו? (פרויקט נהדר של האימפריה הגדולה)
21:40 שמיעה מוחלטת
22:20 Sharerazade (סדרה 11)
23:30 חדשות תרבות
23:50 כמו אימפרסיוניסטים פתחו את יפן
00:45 מה לעשות?
01:30 המאה XX (ג'ורג 'טובסטונוגוב, סצנה וחדר ... 1983)
02:40 כוכב לכת יפה (יוון. Mistra)
03:00 סוף האתר