תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:25 אבטחה (צייד מושלם)06:00 חדשות
06:10 אבטחה (צייד מושלם)
07:10 אבטחה (צייד מושלם)
08:10 שחק, הרמוניה מועדף!
08:55 חכם וחכם
09:45 המילה רועה
10:00 חדשות (עם כתוביות)
10:15 קול 60+. ברשימה הגבוהה ביותר
11:15 תיאוריית קונספורט (שמן שימושי ומזיק)
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 קולנוע, אהבה ויונים
13:20 בודד אכסניה מסופקת
15:05 לבד עם כולם
16:05 בחורים! ..
18:00 מי רוצה להיות מיליונר?
19:30 הלילה
21:00 זמן
21:30 מה? איפה? מתי? (סתיו סדרה של משחקים: שידור 2)
22:40 רצח במזרח אקספרס
00:50 רבותי מעדיפים בלונדיניות
02:40 על אהבה
04:35 אבטחה (צייד מושלם)
תוכנית התוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 על הערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:00 בוקר רוסיה. יום שבת
08:15 בסתר כל העולם
08:40 זמן מקומי. יום שבת
09:20 גרוזני. דרך לשלום
10:10 מאה לאחד
11:00 Vesti.
11:20 Vesti. הזמן המקומי
11:40 הומור! הוּמוֹר!! הוּמוֹר!!!
13:50 Souls עמיד
18:00 שלום, אנדריי!
20:00 מערב ביום שבת
21:00 שלג מלכת
01:00 אג"ח אחוות
04:40 עצמו מנכ"ל
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 על מרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
05:30 Elalash (1. היה לי כלב ... 2. זהירות, הדלתות סגורות! 3. סקירה כדורגל)05:50 ביצה לזרוק
06:20 Abvgdika (ארץ רחבה יקירתי! צפון קווקז)
06:50 קינגס פרק (רינה ירוק)
07:40 אנציקלופדיה אורתודוכסית (אלמנך "למה כנסיית גבר? עולם ערבי, נורבגיה")
08:05 הכל על לשעבר שלו
10:10 הרפתקאותיו של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון (אגרה אוצרות: חלק 1)
11:30 אירועים
11:45 הרפתקאותיו של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון (אגרה אוצרות: חלק 2)
13:25 מלודי ראשוני
14:30 אירועים
14:45 מלודי טרובל
17:20 לינדן צבע
21:00 "PostScript" עם אלכסיי פושקוב
22:15 הזכות לדעת
23:45 אירועים
00:00 Vitaly Klitschko: אלוף עבור המאפיה
00:50 Marat Basharov. אני לא אהיה שום דבר!
01:35 צוענים של המאה XXI
02:25 דוח מיוחד (דיכאון גדול 2.0)
02:55 "PostScript" עם אלכסיי פושקוב
04:15 הזכות לדעת
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 בערוץ NTV לכל היום
05:00 PE. חֲקִירָה
05:35 מחיי מחלקת החקירה הפלילית
07:20 View.
08:00 היום
08:20 "מתכונן" עם אלכסיי זימין
08:45 מי הוא הבעלים בבית?
09:25 לאכול בבית
10:00 היום
10:20 כביש הבית
11:00 מזון חי ומתים
12:00 דירה שאלה
13:10 נלך, להילחם!
14:00 המשחק שלו
16:00 היום
16:20 החקירה היתה ...
17:15 24 שעות אחרונות
19:00 טלוויזיה מרכזית
21:00 מסים רוסיה!
23:20 פילוראם הבינלאומי
00:15 מספר מחלקות במרוגוליסה (ערב ג'ורג'י)
01:35 Fomenko. מְזוּיָף
02:00 מחוז תשובה.
03:00 עצמי
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 בערוץ CTC לכל היום
05:30 איש חדש06:00 ילאש
06:50 הרפתקה חתול במגפיים
07:15 רוח: קופץ חינם
07:40 שלושה חתולים
08:05 טום וג 'רי
08:30 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
09:30 Pro100 מטבח
10:30 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
11:00 עכבר ציד
13:00 פורט בויארד. לַחֲזוֹר
14:35 טרמינל
17:10 קירח nyanka: מתוק
19:05 Boss Molokosos.
21:00 נוקמים: מלחמת אינסוף
00:00 אביר כהה
02:45 מר הולמס
04:20 נוער (סדרה 154)
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 על ערוץ רן טלוויזיה במשך כל היום
05:00 שטח של אשליות (סדרה 230)
05: 59territia של אשליות (סדרה 229)
07: 34monstras בחופשה
09:15 Mintrans (140th סדרה)
10:15 התוכנית השימושית ביותר (סדרה 132)
11: 16 תעלומה שנייה (סדרה 904)
13: 16 תעלומה שנייה (סדרה 904)
15: 19 שטח של אשליות (סדרה 262)
17: רשימות 22DisCreated (אנשים, אתה חיות!)
19:25 פרקר
21:45 Defender.
23: 34 מכניקה: תחיית המתים
01: 26RINETS.
03: אזור מזבח של אשליות (סדרה 213)
04: 52Tratory של התקנים (סדרה 228)
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
05:05 TNT. הטוב ביותר (סדרה 42)05:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 43)
06:00 TNT. הטוב ביותר (סדרה 44)
06:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 45)
07:00 TNT. זהב (סדרה 33)
07:30 TNT. זהב (סדרה 40)
08:00 TNT מוסיקה (116 סדרה)
08:30 TNT. זהב (סדרה 6)
09:00 בית -2. Lite (סדרה 2674)
10:00 בית -2. אהבה איילנד (1142 סדרה)
11:00 ארוחת בוקר גדולה (סדרה 68)
11:30 איפה ההיגיון? (סדרה 49)
12:30 איפה ההיגיון? (סדרה 50)
13:30 איפה ההיגיון? (סדרה 51)
14:30 קומדיה קלאב (590th סדרה)
15:30 קומדיה קלאב (סדרה 591)
16:30 קומדיה קלאב (סדרה 592)
17:30 TIRID (סדרה 1)
18:00 TIRID (סדרה שנייה)
18:30 TIRID (סדרה 3)
19:00 TRIAD (סדרה 4)
19:30 קרב של מדיומים (סדרה שנייה)
21:00 ריקוד (סדרה 113)
23:00 בית -2. עיר של אהבה (4263 סדרה)
00:05 בית -2. לאחר השקיעה (5420 סדרות)
01:05 TNT מוסיקה (116 סדרה)
01:35 סיטוני זול-2
03:15 מיקרופון בחוץ (סדרה 66)
04:10 מיקרופון בחוץ (סדרה 1)
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 בערוץ המקומי במשך כל היום
05: 32 לאהבה. במנזר (סדרה 4)
06:20 6 מסגרות
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 6 מסגרות
07:15 שלוש פופולות על פלובה
08:50 ילדה
11:35 אבא האהוב עלי (סדרה 1)
12:30 אבא האהוב עלי (סדרה שנייה)
13: 26 אבא מועדף (סדרה 3)
14: אבא מועדף 21 (סדרה 4)
15: אבא מועדף 17 (סדרה 5)
16: 13 אהוב אבא (סדרה 6)
17: 08 אבא מועדף (סדרה 7)
18: 04 אבא האהוב (סדרה 8)
19:00 אני אהיה אשת נאמן
23:20 רופא ילדים
23:35 אגואיסט
01:30 שלושה פופולריים
02:55 אבא האהוב עלי (סדרה 1)
03: אבא מועדף 37 (סדרה 2)
04:20 אבא האהוב עלי (סדרה 3)
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 על התאמת הערוץ! טלוויזיה לכל היום
06:00 ספורט אמיתי (אומנויות לחימה)06:45 כל האמת על ...
07:15 הכל בשביל המשחק! שידור חי
07:55 כדורעף. גביע העולם. גברים. רוסיה היא ברזיל. שידור מיפן. שידור חי
09:55 חדשות
10:05 הכל על כדורגל! (פּוֹסטֵר)
11:05 על המטרה הישנה יותר
11:35 הכל בשביל המשחק! שידור חי
12:30 דוח מיוחד (ג'נטלמנים רוגבי)
12:50 חדשות
12:55 אומנויות לחימה מעורבות. Bellator. אנדריי קורישקוב מול לורנץ לארקינה. שידור מארה"ב
14:55 חדשות
15:00 הכל בשביל המשחק! שידור חי
15:30 כדור יד. ליגת האלופות. נשים. רוסטוב-דון (רוסיה) - "לובלין" (פולין). שידור מ Rostov-on-don. שידור חי
18:10 חדשות
18:15 הכל בשביל המשחק! שידור חי
18:55 כדורגל. ליגת העל הרוסית. "סוצ'י" - "כנפיים של הסובייטים" (סמארה). שידור חי
20:55 חדשות
21:00 הכל בשביל המשחק! שידור חי
21:40 כדורגל. איטליה אליפות. "Jenoa" - "מילאנו". שידור חי
23:40 הכל בשביל המשחק! שידור חי
00:10 Keiberetletics.
00:40 כדורגל. אליפות צרפת. "מונפלייה" - "מונקו"
02:40 הטוב ביותר של הטוב ביותר 4: ללא אזהרה
04:25 חלום צוות
04:55 כדורעף. גביע העולם. גברים. רוסיה - מצרים. שידור מיפן. שידור חי
תוכנית להיום, 5 באוקטובר 2019 בערוץ CURP במשך כל היום
06:30 ברמן מוזיקאים
06:55 בעקבות מוסיקאים ברמן
07:20 המחלקה
09:35 טלסקופ
10:05 סודות קטנים של ציורים גדולים (פאולו ורונזית. "נישואין בגליל" .1563 שנה)
10:35 ביום חמישי ולא יותר
12:05 הרמיטאג '
12:30 ציידים שמימיים
13:25 בתים של מדענים (איוון אוסנטרים)
13:55 אפקט פרפר (גוטנברג.
14:25 קו החיים (אלכסנדר Mikhailov)
15:15 לבן שלג רוסיה
16:45 טלסקופ
17:10 אנציקלופדיה של חידות (דינוזאורים בקרב אנשים)
17:45 ליאוניד גאידאי ... וקצת "יהלומים"
18:20 רביעיית 4x4.
20:15 ללא חוק המגבלות ("אזור מת" ו "מגן חי")
21:00 Agora.
22:00 ילדים של גן עדן
23:35 מועדון "Shabolovka, 37" (The Condreze ו Nikita Vlasov)
00:40 Kinescope (67 סן סבסטיאן ICF)
01:20 ציידים שמימיים
02:10 מחפשי (מקרה Saltychikha)