תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 בערוץ הראשון במשך כל היום
05:00 בוקר טוב09:00 חדשות
09:25 בוקר טוב
09:55 משפט אופנתי
10:55 לחיות נהדר!
12:00 חדשות (עם כתוביות)
12:15 הזמן יראה
15:00 חדשות (עם כתוביות)
15:15 בואו נתחתן!
16:00 זכר / נקבה
17:00 הזמן יראה
18:00 חדשות ערב (עם כתוביות)
18:35 איש וחוק
19:50 שדה של נסים
21:00 זמן
21:30 קול 60 + (סופי)
23:40 ערב אורגנטי
00:35 ג'ון ויוקו: "מעלינו רק את השמים"
02:20 למעשה
03:20 על אהבה
04:05 לבד עם כולם
04:50 אבטחה (צייד מושלם)
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 על ערוץ רוסיה 1 במשך כל היום
05:00 בוקר רוסיה
09:00 Vesti.
09:25 בוקר רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:25 חדשות. הזמן המקומי
11:45 גורל האדם
12:50 60 דקות
14:00 Vesti.
14:25 חדשות. הזמן המקומי
14:45 מי נגד?
17:00 Vesti. הזמן המקומי
17:25 Live Ether.
18:50 60 דקות
20:00 Vesti בשעה 20:00
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21:00 Yumorina.
23:20 להתחתן עם כללי
03:05 אהבה באה לבד
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה במשך כל היום
06:00 מצב רוח08:05 Uralash (1. זיהום 2. ירו קטלני 3. קונצרט יוצא דופן)
08:15 Elalash (1. גדול לתפוס 2. קרב כבד 3. זיהום 4. לתפוס גדול)
08:25 ג'וליה בוריסובה. שתיקה של טורנדוט
09:15 הלב לא untive, הלב לא יבגוד
11:30 אירועים
11:50 לב לא untive, הלב לא יבגוד
13:20 אגתה ובדוק. המלכה של וילרטוב
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15:05 אגתה ובדוק. המלכה של וילרטוב
17:50 אירועים
18:15 אור צד אפל
20:05 בן ערובה
22:00 "במרכז האירועים" עם אנה פרוקהורובה
23:10 הוא והיא (אלכסנדר מיכאילוב)
00:40 מלחמות ניחוח בקולנוע
01:30 גורל שבור
02:20 Pets הראשי
03:10 "במרכז האירועים" עם אנה פרוקהורובה
04:20 Petrovka, 38
04:35 פרונצ'יק מקראצ'יאן. טרגדיה מצחיק
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 בערוץ NTV לכל היום
05:00 PPS
06:00 בוקר. הכי טוב
08:05 דוקטור אור
09:05 Mukhtar. סימן חדש
10:00 היום
10:20 מפקח קופר
13:00 היום
13:25 עמ '
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:30 אתה לא תאמין!
17:00 DNA (אמריקאי נגד אחיינית רוסית!)
18:00 חכה לי
19:00 היום
19:40 שחור PYs.
23:20 PE. חֲקִירָה
23:50 מורה בחוק
01:50 דירה שאלה
02:55 מפגש מקום
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 בערוץ CTC לכל היום
05:30 Elash.06:00 ילאש
06:25 דרקונים: מרוץ על הקצה
07:10 הרפתקאות וודי וחבריו
07:55 הצג "אוראל פלמני" (צחוק)
08:30 מציל
11:25 שלושה איקא
13:55 ספיידרמן חדש
16:35 ספיידרמן חדש: מתח גבוה
19:25 הצג "אוראל פלמני"
21:00 קירח Nannik: מתוק
22:55 הצג סוף שבוע
23:55 טרמינל
02:15 פיצוי נזק
03:55 נוער
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 בערוץ הטלוויזיה של רן במשך כל היום
05:00 שטח של אשליות (סדרה 231)
06:00 פרויקט דוקומנטרי (640 סדרה)
07:00 חדשות
07: 08С Bodem בבוקר!
07: 12% שיחה 112
07:15 חדשות
07: 23C בודרי בבוקר!
07: 27% התקשר 112
07:30 חדשות
07: 37c בודרי בבוקר!
07: 41xstand שיחה 112
07: 44news.
07: 53с Bodem בבוקר!
07: 57% שיחה 112
08:00 חדשות
08: 07C בודרי בבוקר!
08: 11% שיחה 112
08: 14news.
08: 23C נמרץ בבוקר!
08: 27% שיחה 112
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 125)
10: 59How העולם מסודר עם טימותי Bazhenovyov (סדרה 25)
12:00 שיחת חירום 112
12:30 חדשות
13:00 תעלומות של האנושות (סדרה 360)
14: כמה סיפורים מעניינים (סדרה 108)
15: 02 פרויקט דוקומנטרי (סדרה 84)
16:00 שיחת חירום 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן (סדרה 589)
18:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר (סדרות 685)
19:00 שיחת חירום 112
19:30 חדשות
19: 56 פרויקט דוקומנטרי (פון! Ponassed!)
21: 02 פרויקט דוקומנטרי (קרב על ירושה)
23:05 Santeum.
01: 09morgan.
02: 41shable מזעזע השערות (סדרה 685)
03: 29 צ'פמן חדש (סדרה 589)
04: 17 שורפות של אשליות (סדרה 230)
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 בערוץ TNT במשך כל היום
06:05 TNT. הטוב ביותר (סדרה 40)06:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 41)
07:00 TNT. זהב (סדרה 32)
07:30 TNT. זהב (סדרה 39)
08:00 TNT. זהב (סדרה 5)
08:30 TNT. זהב (סדרה 12)
09:00 בית -2. Lite (2673 I סדרה)
10:15 בית -2. אהבה איילנד (1141 סדרה)
11:30 בורודין נגד בוזובה (סדרה 282)
12:30 בית -2. שמור את האהבה שלך (סדרה 177)
13:30 ארוחת בוקר גדולה (סדרה 67)
14:00 סאשטאן (סדרה 60)
14:30 Sashahatanya (סדרה 21)
15:00 אוניברסיטת. מעונות חדשות (סדרה 205)
15:30. מעונות חדשות (סדרה 219)
16:00 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 239)
16:30 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 285)
17:00 מתמחים (סדרה 37)
17:30 מתמחים (סדרה 77)
18:00 מתמחים (סדרה 113)
18:30 מתמחים (סדרה 190th)
19:00 מתמחים (סדרה 197)
19:30 מתמחים (סדרה 206)
20:00 אישה קומדיה (סדרה 222)
21:00 קומדיה קלאב (645 סדרה)
22:00 מיקרופון פתוח (סדרה 75)
23:00 בית -2. עיר של אהבה (4262 סדרה)
00:05 בית -2. לאחר השקיעה (סדרה 5419)
01:05 סרט כזה! (סדרה 287)
01:35 סיטוני זול יותר
03:20 מיקרופון בחוץ (סדרה 64)
04:10 מיקרופון בחוץ (סדרה 65)
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 בערוץ המקומי במשך כל היום
05:20 מבחן אבא
06:10 6 מסגרות
06:30 רכישה מוצלחת
06:40 6 מסגרות
07:15 בענייני נעורים
08:15 בואו להסיט! (סדרה 234)
09:20 מבחן אבהות
10:20 נישואין מושלמים (סדרה 1)
11:25 נישואין מושלמת (סדרה 2)
12:30 נישואין מושלמת (סדרה 3)
13:35 נישואין מושלמת (סדרה 4)
14:40 נישואין מושלמת (סדרה 5)
15:45 נישואין מושלמת (סדרה 6)
16:50 נישואין מושלמת (סדרה 7)
17:55 נישואין מושלמת (סדרה 8)
19:00 פרחים מ Lisa
23:20 על בריאות (סדרה 16)
23:35 ילדה
02:20 מבחן אבא
03:10 לאהבה. במנזר (סדרה 1)
03: 57 לאהבה. במנזר (סדרה 2)
04:45 לאהבה. במנזר (סדרה 3)
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 על הערוץ להתאים! טלוויזיה לכל היום
05:30 Europa League סקירה כללית06:00 כל האמת על ...
06:30 ספורט אכזרי
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק! שידור חי
07:55 כדורעף. גביע העולם. גברים. רוסיה-אוסטרליה. שידור מיפן. שידור חי
09:55 חדשות
10:00 כדורגל. ליגת אירופה. ארסנל (אנגליה) - "רגיל" (בלגיה)
12:00 חדשות
12:05 הכל בשביל המשחק! שידור חי
12:35 כדורגל. ליגת אירופה. AZ (הולנד) - מנצ'סטר יונייטד (אנגליה)
14:35 "מאיה לודה" עם אלכסיי יגודין
14:55 חדשות
15:00 הכל בשביל המשחק! שידור חי
15:55 סקירה מיוחדת (אומנויות לחימה מעורבת. אנדריי Koreshkov. נתיב הלוחם)
16:55 "גרנד פרי" עם אלכסיי פופוב
17:25 חדשות
17:30 הכל על כדורגל! (פּוֹסטֵר)
18:30 על המטרה הישנה יותר
19:00 חדשות
19:05 הכל בשביל המשחק! שידור חי
20:05 אור אתלטיקה. אליפות העולם. מִשְׂחָקֵי הָגְמָר. שידור מקטאר. שידור חי
22:30 חדשות
22:35 הכל בשביל המשחק! שידור חי
23:30 אתלטיקה אור. אליפות העולם. הליכה. שידור מקטאר. שידור חי
01:00 כדורגל. אליפות צרפת. אמיזנס - "מרסיי"
03:00 ביקורת מיוחדת (אומנויות לחימה מעורבת. אנדריי קורישקוב. נתיב הלוחם)
04:00 אומנויות לחימה מעורבת. Bellator. אנדריי קורישקוב מול לורנץ לארקינה. שידור מארצות הברית. שידור חי
תוכנית להיום, 4 באוקטובר 2019 על תרבות הערוץ במשך כל היום
06:30 חדשות תרבות
06:35 ברגל ... (מוסקבה, 1980)
07:00 חדשות תרבות
07:05 כללי החיים
07:30 חדשות תרבות
07:35 חשיפת סודות יופיטר
08:30 אגדות קולנוע עולמי
09:00 Shahryzade (סדרה 8)
10:00 חדשות תרבות
10:20 שבר נהדר
12:15 ספר פתוח (יורי פוליאקוב '. אהבה בעידן של שינוי ")
12:45 חורים שחורים. כתמים לבנים
13:25 איי (ויקטור פבלוב)
14:05 חשיפת סודות יופיטר
15:00 חדשות תרבות
15:10 מכתבים מן המחוז (Uglich)
15:40 Enigma (לוקה Debarg)
16:25 שדה אדום (סדרה שנייה)
17:35 פסטיבל היובל מיליאר (קונצרט גאלה)
18:45 Tsarskaya לודג '
19:30 חדשות תרבות
19:45 כוכב בשם ISS
20:30 קו חיים (כינור סרגיי)
21:30 קוקייה
23:15 חדשות תרבות
23:35 2 עבודה 2 (אלכסנדר שירוינדט)
00:20 גברים ותרנגולות
02:15 כוכב לכת יפה (צרפת, מרכז היסטורי של אביניון)
02:30 סיפור של בעל טיפש
04:30 אגדות של אינדיאנים פרואניים