לפני כמה שבועות הם ראו אותם יחד בלונדון ליד חגיגת יום ההולדת של הראפר. המקור מדווח כי חברים תקווה ואף לחזות כי עאדל ו Skepta יכול להיות זוג מעולה. לדבריו, הכוכבים די תמכו זה בזה לאחר פרידה.
יש להם קשר קרוב, זה יכול אפילו להיקרא איזה סוג של מיוחד,
- פנים מאמינה. הוא טוען כי עאדל ו Skepta לבלות יותר ויותר זמן ביחד.
שניהם אוהבים להתפשט על חייהם האישיים, שניהם נעשים קודם כל עם ילדיהם,
- הוסיף מקור.
ראוי לציין כי יש מערכת יחסים חמה בין הראפר לסינגר במשך זמן רב. חזרה בשנת 2016, Siclept באחד הראיונות אמר כי אידל כל הזמן תומך בתקשורת איתו. כמו כן, הכוכבים היו חמודים למדי החליפו על ידי ארזרות ברשתות חברתיות. לדוגמה, אדה פרסם תמונה של SiCleatus עם חתימה של הבחור טוטנה טוויטר. הוא הזדקף את התמונה הזאת וכתב "אוהב אותך".
אפילו נוסטרדמוס לא יחזיף את אבן היכרויות אדל. בהצלחה לשניהם, כמאוורר. pic.twitter.com/q3robwtrv.
- Chibuzo 'Kingabsolute' אנתוני (@kingAbsoid) 1 באוקטובר 2019
"אפילו נוסטרדמוס לא יכול לחזות את יחסו של עאדל וסקפטה. בהצלחה לשניהם "
לזכור כי אדל מסימון קונפקי יש בן אנג'לו, וסאפאפטה הפכה לאב בנובמבר בשנה שעברה. בשנת 2018, היו דיווחים כי ראפר פוגש עם מודל נעמי קמפבל. עם זאת, אין אישורים רשמיים על אם אמו של נעמי, אף אחד מהכוכבים נתן.