תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ הראשון
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09:25 היום הוא 28 בפברואר. יום מתחיל
09:55 משפט אופנתי
10:55 לחיות נהדר!
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 הזמן יראה
13:55 "האנשים שלנו" עם יוליה פחות
15:00 חדשות עם כתוביות
15:15 בואו נתחתן!
16:00 זכר / נקבה
17:00 הזמן יראה
18:00 חדשות ערב עם כתוביות
18:25 הזמן יראה
18:50 למעשה
19:50 תן להם לומר
21:00 זמן
21:30 Gadalka (13 סדרה)
22:30 משחק גדול
23:30 ערב אורגנט
00:00 בלילה
01:00 כוח רוצח-2 (סדרה 4 - "Bmranga שביל")
02:00 Sustal Power-2 (סדרות 5 - "עונת המדינה")
03:00 חדשות
03:05 זכר / נשים
03:50 בואו נתחתן!
04:30 רכישת בקרה
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ רוסיה 1
05:00 בוקר רוסיה
09:00 Vesti.
09:25 בוקר רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:25 חדשות. הזמן המקומי
11:45 גורלם של אדם עם בוריס קורצ'בניקוב
12:50 60 דקות
14:00 Vesti.
14:25 חדשות. הזמן המקומי
14:45 מי נגד?
17:00 Vesti. הזמן המקומי
17:25 אנדריי מלכוב. לחיות
18:50 60 דקות
20:00 Vesti.
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21:00 Sklifosovsky (סדרה 15)
22:10 Sklifosovsky (סדרה 16)
23:20 ערב עם ולדימיר סולוביאוב
02:00 Kamenskaya-5 ("שם הקורבן - אף אחד", 1 וסדרה 2)
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 במרכז ערוץ הטלוויזיה
05:30 10 ביותר ... (עובדים בעבר כוכבים)06:00 מצב רוח
08:00 רופא ו ... (שחרור של 28 בפברואר)
08:35 ללא מגבלה
10:35 סרגיי ניקוננקו. ללא שם: הו, מזל!
11:30 אירועים
11:50 רצח אנגלית טהור (סדרה 3 - "מוות וכוכבים")
13:35 הגיבור שלי (Lyudmila Gavrilova)
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15:05 אנה בלש (סדרה 7)
16:00 אנה בלש (סדרה 8)
16:55 בחירה טבעית (איירן)
17:40 הודו קיץ (סדרה 7)
18: 38Babe קיץ (סדרה 8)
19:40 אירועים
20:00 Petrovka, 38
20:20 הצבעה ימינה
22:00 אירועים
22:30 10 רוב ... (מוות מוקדם של הכוכבים)
23:05 תבליטים וגשם. כמו אהובים אהובים
00:00 אירועים. שעה 25.
00:35 פרידה. ויקטוריה וגלינה ברז'נייב
01:25 סוכן מסתורין 007
02:15 אנה בלש (סדרה 7)
03: 04ANA-הבלש (סדרה 8)
03:55 בלגן סולם - 2 (סדרה 7)
04: 42 סקסיסטים של סולם המחוז-2 (סדרה 8)
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ NTV
05:10 פורסטר ("ירה", 1 ו 2 סדרה, "שמורת", 1 ו 2 סדרה)
06:00 היום
06:05 לסניק ("ירה", 1 ו 2 סדרה, "שמורת", 1 ו 2 סדרה)
07:00 היום
07:05 Lesnik ("ירה", 1 ו 2 סדרה, "שמורת", 1 ו 2 סדרה)
08:00 היום
08:05 לסניק ("ירה", 1 ו 2 סדרה, "שמורת", 1 ו 2 סדרה)
09:00 Mukhtar. שביל חדש (אסיר הצינוק)
10:00 היום
10:20 שדים לים. טורנדו ("יום החלטה", "בשבי", "עמק המוות")
13:00 היום
13:25 סקירה. חירום
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:30 מפגש מקום
17:15 דנ"א
18:10 שדים הים. חברים ("אטום שלום", סדרה אחת ו -2)
19:00 היום
19:40 שדים הים. חברים ("אטום שלום", סדרה אחת ו -2)
21:00 חמש דקות של שתיקה. חזרה (19 ו -20)
23:00 היום
23:15 חגים של גברים (סדרה 4)
00:15 מפגש מקום
02:00 Nashipotennadzor.
02:50 Lenin של Testa (10 - 12 סדרה)
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ CULP
06:30 חדשות תרבות06:35 ברגל ... (מוסקבה בורודינו)
07:00 חדשות תרבות
07:05 כללי החיים
07:30 חדשות תרבות
07:35 אדים מושעה בפורטוגזית. גונדולה
07:55 סיטה ורמה (195 - סדרה 196)
08:35 כבישים של מאסטרים ישנים (רוח יער)
08:50 נופש Krosha (סדרה 4)
10:00 חדשות תרבות
10:15 משקיף
11:10 XX המאה ("בוקר בוקר". מובילים א שירוינד ו מ 'דרווין. 1984, 1987)
12:10 איי ליפסקו. יופי של אש ורוח
12:30 "משחק חרוזים" עם איגור וולגורוד (יורי אולש '. שלושה אבות ")
13:10 הראשון בעולם (המכשיר של זרימת הדם המלאכותית של Pukhonenko)
13:30 שמיעה מוחלטת (שחרור של 27 בפברואר)
14:15 בית פולנייקוב
15:00 חדשות תרבות
15:10 בית זנגוויל (שירה קליי)
15:40 2 Vernik 2 (שחרור של 22 בפברואר)
16:25 נופש Krosh (סדרה 4)
17:35 Valery Gergiev ותזמורת סימפונית מינכן (ל 'בטהובן, הסימפוניה מס' 3)
18:30 וואט הים. מראה של גן עדן
18:45 "משחק חרוזים" עם איגור וולגורוד (יורי Olesha. "שלושה אבות")
19:30 חדשות תרבות
19:45 תפקיד מרכזי
20:05 כללים חיים (שחרור של 28 בפברואר)
20:30 לילה טוב, ילדים!
20:45 תפקידים קטנים של אמן גדול. אלכסיי סמירנוב
21:30 אניגמה (לוקאס ברווין בראון)
22:10 מדיצ'י. אדוני פירנצה (סדרה 4 - "יום הדין")
23:10 מכתבים מן המחוז (סמולנסק. 'מערב המשמר ")
23:40 חדשות תרבות
00:00 חורים שחורים. כתמים לבנים (שחרור של 28 בפברואר)
00:40 "משחק בוזזים" עם איגור וולגורוד (יורי אולסא '. שלושה אבות ")
01:20 המאה XX ("בוקר בוקר". מובילה א שירוינדט ומרבין. 1984, 1987)
02:15 בוריס ואולגה מעיר השמש
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ CTC
05:10 6 מסגרות
06:00 ילאש
06:40 צוות טורבו
07:30 שלושה חתולים
07:45 הרפתקאות וודי וחבריו
08:30 טום וג 'רי
09:00 כופתאות אוראל (צחוק)
09:30 מוניות 4
11:20 Momchki.
16:00 האנטר האחרון המכשפה
18:00 Senya Fedya.
19:30 Premiere! "בייקר ויופי"
21:00 טרוי
00:15 הלוחם השלוש-עשרה
02:15 פנלופה
03:55 הורן ופרסות
תוכנית התוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו06:00 פרויקט דוקומנטרי
07:00 עם מדיט עוד!
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי
12:00 תוכנית מידע 112
12:30 חדשות
13:00 תעלומה של האנושות עם אולג Shishkin
14:00 סיפורים מעניינים להפליא
15:00 פרויקט דוקומנטרי
16:00 תוכנית מידע 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן
18:00 השערות מזעזעות ביותר
19:00 תוכנית מידע 112
19:30 חדשות
20:00 בשם המלך
22:20 לצפות בכל דבר!
23:00 חדשות
23:25 תעלומה של האנושות עם אולג Shishkin
00:30 בעיטה ראשונה
02:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר
02:50 סודות צ'פמן
04:20 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ TNT
05:25 מקהלה (סדרה 104)
06:10 מקהלה (סדרה 105)
07:00 TNT. הטוב ביותר (13 סדרה)
07:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 14)
08:00 TNT. הטוב ביותר (סדרה 15)
08:30 TNT. הטוב ביותר (סדרה 16)
09:00 בית -2. לייט.
10:15 בית -2. האי של אהבה
11:30 בורודין נגד בוזובה (סדרה 129)
12:30 שמור את האהבה שלך (סדרה 24)
13:30. מעונות חדשות (132 סדרה - "חזור של כריסטינה")
14:00 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 133 - "טורקיה")
14:30 אוניברסיטה. מעונות חדשות (134 סדרה - "Valya אלכוהוליסט")
15:00 אוניברסיטת. מעונות חדשות (סדרה 135 - "משלחת")
15:30. מעונות חדשות (סדרה 136 - "יאנה - איבנוב")
16:00 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 137)
16:30 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 138)
17:00 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 139)
17:30 האוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 140th)
18:00 שוטר מרובל (סדרה 15)
19:00 שוטר מן הרובל (סדרה 16)
20:00 תרבות (סדרה 16)
20:30 שנת תרבות (סדרה 17)
21:00 סטודיו סווז (סדרה 62)
22:00 אימפרוביזציה (סדרה 111)
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:05 שמור את האהבה שלך (סדרה 24)
01:55 בורודין נגד בוזובה (סדרה 129)
02:45 בנות מיובשות
04:25 Tht-Club
04:30 מיקרופון פתוח (סדרה 34)
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 בערוץ המקומי
05:35 6 מסגרות06:00 בית מטבח (73 סדרה - "רומן פולינסקי")
06:30 6 מסגרות
06:50 רכישה מוצלחת
07:00 מבין. סלח (סדרות 108 - "בת תחת פיקוח")
07:30 עבור עניינים קטנים (סדרה 227)
08:30 בואו נהיית! (סדרה 391)
09:30 מבחן אבהות (סדרה 187)
10:30 סוכני צדק (סדרה 10)
11:30 מיסטיקן אמיתי (סדרות 85 - "Chulad")
12:30 להבין. מצטער (סדרות 536 - "ברזדה של הלוח", סדרה 109 - "ZAGDUNYA")
13:40 תהליך (1 - סדרה 4)
18:00 6 אישי
19:00 Bustor בשלג (1 ו 2 סדרה)
22:55 נקבה ד"ר 2 (סדרה 55 - "אפקט ג'מיני")
00:00 6 מסגרות
00:30 "Balzakovsky גיל, או כל אנשי שלו ...". (23 - סדרה 25)
03:05 נקבה ד"ר 2 (סדרה 55 - "אפקט ג'מיני")
03:50 להבין. סלח (סדרות 536 - "braindes של מועצת המנהלים")
04:20 מיסטיקן אמיתי (סדרות 85 - "Chulad")
תוכנית להיום, 28 בפברואר 2019 על התאמה הערוץ! טֵלֶוִיזִיָה
05:30 כסף ספורט גדול
06:00 כל האמת על ...
06:30 עייף התהילה
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק!
08:55 חדשות
09:00 כדורגל. אליפות אנגליה (צ'לסי - טוטנהאם)
11:00 חדשות
11:05 כדורגל החוף. אליפות העולם בין מועדוני Mundialito-2019. שידור ממוסקבה ("ספרטק" (רוסיה) - "Flamemango" (ברזיל))
12:15 חדשות
12:20 הכל בשביל המשחק!
12:55 סקי. אליפות העולם. צפון דודלר. קופץ מתוך קפיצה. שידור חי מאוסטריה
14:05 חדשות
14:10 הכל עבור המשחק!
14:40 סקי. אליפות העולם. נשים. 4x5 ק"מ ממסר. שידור חי מאוסטריה
16:25 חדשות
16:30 ערב קונטיננטלי
16:50 הוקי. Khl. 1/4 גמר של כנס במזרח. שידור חי
19:25 הכל בשביל המשחק!
19:55 כדורסל. יורוליג. גברים. שידור חי ("ח'ימקי" (רוסיה) - "מילאנו" (איטליה))
21:55 הכל בשביל המשחק!
22:55 כדורגל. כוס ספרד. 1/2 גמר. שידור חי ("ולנסיה" - "Betis")
00:55 הכל בשביל המשחק!
01:30 סקי. אליפות העולם. צפון דודלר. מרוץ 10 ק"מ. שידור מאוסטריה
02:15 סקי. אליפות העולם. קופץ מתוך קפיצה. גברים. הכשרה. שידור מאוסטריה
03:30 אגרוף מקצועי. המאבק על הכותרת העולמית על פי WBA במשקל השני במחצית גבוהה. שידור מארה"ב (ג 'דייוויס - W. RUIS)