כן, לא נחשד אותנו באפליה על ידי סימן מיני, דו"ח תמונות מן השטיח האדום "אוסקר" פרחנו לשני חלקים - בנות בנפרד, בנים בנפרד. העובדה היא כי מספר הכוכבים הראשונים בשנים האחרונות, אוסקר לא ראה (כנראה מאז הפסלון היקר קיבל Dicaprio, "שבירת" זה מאוד "אוסקר" - אחרי זה הסרט משנה לשנה היה מועמד יותר ועוד סרטים בינוניים, ושחקניות ושחקניות רבות של הגדלה הראשונה "אוסקר" התעלמו). במקביל, לא פחות בשל היעדר העופרת - מארגני האוסקר נפרדו ולאספו על שטיח אדום כמעט מספר שיא של סלבריטאים של כל המאסטרים, שרבים מהם עשו תכונה חשובה של פרסים לעמיתיהם.
לכן הפוסט אוסקרובסקי מן השטיח האדום לא הופך לקילומטר "סדין", בואו נדון בגברות כאן, ובסניף הבא - גברים.
Red Walkway "אוסקר" 2019:
שרליז ת'רון
ברי לארסון
רג'ינה קינג.
שרה פולסון
ליידי גאגא
ג'ניפר לופז
גממה צ'אנג.
אמה סטון
אמיליה קלארק
אשלי גרם.
איימי אדמס.
אליסון ג'ני
זואי deschanel.
טסה תומפסון
רחל וייס.
אוליביה קולמן
אוקטביה ספנסר
מליסה מקארתי
לוסי בינטון
לודישיה רייט
ג'ניפר הדסון
הלן מירן
גלן קלוז
Danaj Gurira.
אמילי deschanel
אנג'לה באסט