ג'סטין ביבר הקדיש את יום החופשה שלו בסקייטבורד. זמר בן 24 ניסה לא למשוך תשומת לב, לשים על דברים, נעלי התעמלות וקסדה. אחרי הליכה אחת במנהטן, הוא ניגש אל המסעדה, שם פגש את היילי בולדווין. כבר ביציאה מהממסד, צולם ליד אשתו, והתמונות המתקבלות עוררו דאגה למעריצים. למרות הבילוי המרגיע במסעדה, ביבר נראה מותש, והמראה שהושק רק חיזק את הרושם הזה.
על פי מהדורת הדואר היומונים, הכוכב בשנים האחרונות סובל מדיכאון ועובר קורס טיפול, אשר ביקר בפגישות פסיכותרפיה ומקבל התייעצויות דתיות מהכומר של כנסיית הכנסייה שלו. על האבחנה שלו שהוזכרו והבלי, שסיפר בראיון לבידור הלילה, שג'אסטין החל לישון יותר וככבני לעלות בבוקר. ברור שהיא תומכת גם בת הזוג ומנסה לבלות איתו יותר זמן.