הגברת הראשונה בברכה בחום את כל המשתתפים בפגישה. צלמים כבשו אותה עם שגריר ארה"ב ג'יימי מקסורט, חתן פרס נובל של דניס מוקווג, הסופר מרלן סיפפה ואמה ווטסון.
בשנת 2014 הפכה אמה לשגריר הרצון הטוב של האו"ם על שוויון בין המינים וההתרחבות של יכולות הנשים, ולאחר מכן החלה את קמפיין היפור, שבתוכם נוגע ליותר מבעיות השוויון המגדרי וקרא להחלטתם המשותפת. יחד עם שאר משתתפי המועצה, היא דיברה עם פרויקטים מחוקקים שנועדו לשפר את מצבן של נשים בעולם. נושא זה ווטסון לא הוקדש לא שנה אחת לחייו.
"היכולת לשנות את המצב לטובה היא לא הזדמנות שכולם ניתנו, ואני לא מתכוון לטפל בו קל דעת. זכויות הנשים הן משהו קשור כל כך מאוד עם אלה, כל כך אישיים ו מושרשים בחיי כי אני לא יכול לדמיין את המשימה מרגש יותר. עדיין יש לי הרבה למידה, "אמרה אמה באחת מהצהרותיו.