חברת האריות הסרט הודיעה כי הקומדיה בשם "כוח הכבידה הבלתי נסבל של כישרון ענק", עם כלוב ניקולס בתפקיד הראשי יוצג ב -19 במרץ 2021. המנהל והמחבר של תרחיש הציור יהיו טום הומיקאן, שיש לו סרט "רגע זה מביך" (2014) עם זאק אפרון, מילץ טלר ומייקל ב 'ירדן.
ב "כוח הכבידה הבלתי נסבל של כישרון ענק" Kejui לשחק את עצמו - שחקן ניקולס כלוב, אשר הקריירה סובלת אסון בלתי נמנע. הוא חובות דוחה, יש לו בעיות רציניות לתקשר עם בתו, אבל באותו זמן הוא לא לאבד תקווה לשחק בפרויקט החדש של קוונטין טרנטינו. בחלק העליון של כל הכלוב, גרסה הצעירה של שנות ה -90 רודפת את גרסתו הצעירה, שהופכת אותו להרוס את הפוטנציאל שלו, הסרת בקולנוע השני.
מנסה להשיג כסף, כלוב נקשר למיליארדר מסוים ממקסיקו, שהוא מעריץ גדול של כישרון המשחק שלו. עם זאת, כלוב מאוחר יותר זה הופך ידוע כי זה עשיר הוא מלכודת סמים גדולה, אשר חטף את בתו של אחד המועמדים לנשיאות מקסיקו. כתוצאה מכך, השחקן מסכים לעבוד את סוכן ה- CIA, לאסוף את התפשרות במחסנית החדשה שלו. אבל כאן יש עוד פנה בלתי צפויה כאשר הבת ואשת הכלוב לשעבר מופיעות במסיבת ברון סמים. עכשיו, כדי לשחרר את הכדור הסתבך הזה של האירועים, השחקן יצטרך למלא את תפקיד חייו.